PDA

View Full Version : От антибиотика ли е?



Sladuranka_ta
03-18-2009, 17:07
Здравейте:)
Момиче на 15 съм.Боледувах около 2 седмици от грип.Пих антибиотици около седмица на максимална доза - 3 пъти на 24 часа.Вече почти седмица не го пия,но имам странен сърбеж в областта на влагалището и бяло течение,което всъщност е жълтеникаво (имам добра хигиена.).И заедно с него днес ми дойде (с 2 дни закъснение).Та искам да ви попитам възможно ли е да от антибиотиците?Досега несъм имала такъв проблем.Как мислите вие?Ще мине ли от самосебе си?
Като изключим ходенето на лекар,какво бихте препоръчали?
Благодаря ви адски много предварително:)

Mi6inka
03-18-2009, 17:57
напълно възможно е да е от антибиотиците.... аз за това ги мразя...

Sladuranka_ta
03-18-2009, 18:14
напълно възможно е да е от антибиотиците.... аз за това ги мразя...

От думите ти разбирам че ти се е случвало.В такъв случай ако не греша имам няколко въпроса :)
1.Ако ти се е случвало,няколко дни след спирането на антибиотика ли е било?
2.Как ти мина?
Благодаря предварително.:)

batkodoki
03-18-2009, 22:13
Здравейте:)
Момиче на 15 съм.Боледувах около 2 седмици от грип.Пих антибиотици около седмица на максимална доза - 3 пъти на 24 часа.Вече почти седмица не го пия,но имам странен сърбеж в областта на влагалището и бяло течение,което всъщност е жълтеникаво (имам добра хигиена.).И заедно с него днес ми дойде (с 2 дни закъснение).Та искам да ви попитам възможно ли е да от антибиотиците?Досега несъм имала такъв проблем.Как мислите вие?Ще мине ли от самосебе си?
Като изключим ходенето на лекар,какво бихте препоръчали?
Благодаря ви адски много предварително:)

здр:)

БЛАГОДАРЯ, че си посочила коректно ПОЛ&ВЪЗРАСТ във въпроса си!

по същество: не споделяш за наличен полов опит, => ще приемем, че няма такъв.
проблемът, който описваш в този случай е следствие на ненужното антибиотично лечение. "грип" е вирусна инфекция, тя когато не е доказано усожнена с бактериална такава е безпредметно да бъде "лекувана" с антибиотици!!!

отиди при ОПЛ предписал идиотското лечение и вземи талон/направление за гинеколог, ако имаш грамотен такъв той ще предпише три или четири неща. преди да ги купиш пиши на ЛС.

"това" от самосебе си няма да мине!
може да затихне до степен да не го усещаш само, но ще си е "там"!

Sladuranka_ta
03-25-2009, 19:00
Искам да благодаря на тези,които се отзоваха на темата ми.
Проблема ми се реши,наистина от самосебе си.Явно наистина е било от антибиотика,сега съм добре (да чукна на дърво).

Към МОДЕРАТОРИТЕ: Можете да заключите темата,ако сметнете за нужно,проблема се реши :)