PDA

View Full Version : Въпроси за жените и мъжете?



deer1dance
03-18-2009, 19:03
Така ... започвам с това ,че не знам дали има такава тема ... и да мързеше ме да преглеждам един милион страници ... За което се извинявам 8-)


Любопитно ми е защо жените харесват мъже,който се отнасят зле с тях и не ги заслужават. Значи .. жените са мазохисти :? :lol: Имало е моменти , в който ми е идело да забия шамар на някоя мацка(да се усети) ,която идва при мен и почва да ми реве ,че той се държи грубо и гадно , и т.н.
Но те ги намират за изключително привлекателни ... :lol:

...

А другото ... защо мъжете се държат така ,като според мен са наясно ,че нараняват момичето до тях.. ?!?
...

Добре ... побърках се .. Та така ли сме устроени ?!? Винаги да страдаме ? Явно да ...
Пълно щастие няма ... :( А защо да няма ? Толкоз ли е проклет този свят ?!? Даже,когато си щастлив .. съдбата ( или както го наречете) го прецаква ... :(

Добре ... накрая спирам да бълвам глупости.
8-)
Ако може да си изразите мнението(без глупости) .
А й вие ,момичета,изпадали ли сте в такива положения ?
Или пък вие , момчета .. ?

Aко искате ... дайте примери :P

Edit : Да се доизкажа ...

Осъзнах,че всичко е просто едно мъчение .. Какъв е смисъла на живота ... като всичко е страдание ?!
Примерно аз .. никога не показвам,че съм тъжна или нещо от сорта ,за да не натъжа приятелите ми ... Но понякога ,когато съм сама се отдавам на дълги,депресански разсъждения.
Била съм на прага на ... самоубийство .. Но реших,че не ми стиска и че животът е прекалено гаден ,че да се самоубия .. (Да странна логика ... :lol: )
Та според вас ...всичко ли е страдание ..
Естествено има и хубави ,щастливи моменти ,който човек пази до края на дните си,но все пак ... лошите се помнат по-добре .. по-дълго и раната почти никога не зараства...
Добре ... сериозно .. трябва да ходя на психолог xD
Спирам до тук ..


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

cinderella_gugutka
03-18-2009, 19:26
хах-разсъждаваш то4но като мен-даже смятах скоро да пускам подобна тема.ами незнам-това е живота-пълен с загадки които едва ли ще си обясним някога...защо се полу4ава така???ами нямам идея.при мен е то4но това положение-оби4ам тези които са ме наранявали супер много и все още не мога да си обясня защо ме нарани така,защо продължава да го прави след като много добре знае какво ми при4инява а аз НЕ съм го наранила и нищо не съм му направила и със сигурност не заслужавам това отношение :(

My6mYLka
03-18-2009, 19:29
дИфактнУ мн инт темичка :lol: :lol: май наистина сме мазохисти момичетата :lol: :lol:

Valentin123
03-18-2009, 19:34
Мале,като чета този форум,все повече се отчайвам и ставам скептик за бъдещето на Родината!Какви поколение иде само- неграмотно,инфантилно и лишено от способността да надрастне пуберските си разсъждения и съждения.Бог да пази България!

grenth
03-19-2009, 00:37
^ Бог те чул...

svetlomira
03-19-2009, 04:27
Мисля,че по-скоро се страхувате да бъдете обичани нежно,защото при една евентуална раздяла няма с какво да се оправдаете.Агресията сама по себе си поражда агресия,а не обич.В жената генетично е заложена нежността,но друг е въпроса дали иска да я покаже или ще се прави на мъжкарана.А ако ние като жени не търсим нежност,как мъжете да я показват?

ThisIsMe
03-19-2009, 12:44
Не обичам грубианите.
КОгато се държат зле с мен ги отрязвам.
Преценям хората по поведението им,не по друго.
НЕ Слагай всички жени и момичета под общ знаменател.Всяка жена е индивидуална по свое му,има си различни цели в живота.

sadsad
03-19-2009, 13:20
..Нормално е едно момче да се държи грубо с приятелката си като са се скарали. Но от къде това, че момичетата харесвали грубите момчета ?!? Аз пък искам момчето ми да се държи мило......кажете ми за едно момиче, което харесва приятелят и да се държи грубо с нея......и да го обича обаче :?

AllenWallker
03-19-2009, 14:02
Вярно е, че никое момиче няма да иска приятелят и да се даржи грубо с нея. Съгласен сам с sadsad, че която и да си би предпочела да имаш мил човек до себе си, а не някакъв гробян. Е има такива момичета, които да обичат грубяните ама аз не познавам такава мазохистка :-D :-D

ot4aqno_anonim4e
03-19-2009, 14:27
А другото ... защо мъжете се държат така ,като според мен са наясно ,че нараняват момичето до тях.. ?!

Незнам защо мъжете правят така.Аз съм момиче и мога да ти кажа че и аз много обичам да гледам как някой страда.Просто това за мен е удоволствие да наранявам понякога...знам че е грешно ноо... :-D

sadsad
03-19-2009, 14:40
А другото ... защо мъжете се държат така ,като според мен са наясно ,че нараняват момичето до тях.. ?!

Незнам защо мъжете правят така.Аз съм момиче и мога да ти кажа че и аз много обичам да гледам как някой страда.Просто това за мен е удоволствие да наранявам понякога...знам че е грешно ноо... :-D
Значи си зле :-x Нараняваш хората, само за да задоволиш егото си, егати душевното удоволствие..... :x

AnGel_fReE
03-19-2009, 15:35
az moje bi sum ot tezi mazohistki :D obiknah priqtelq si v nachaloto kogato se durjeshe mn milo no v posledstvie toi zapochna da se durji mnogo grubo no tova me karashe da go obicham oshte po silno i da go iskam oshte poveche NO nakraq go zarqzah zaradi obidite mu vupreki tova oshte go obicham..

moneycomeme
03-20-2009, 16:55
...има много трудности в този живот,но те са необходими на човек,за да развие личността си,духовността си,да различава доброто и да го оценя...постоянно хленчим, че животът бил гаден,а в същото време само се чудим как да прецакаме другия,как да му отмъстим,съсипем деня,да го нагрубим...моята истина е че всеки прави СЪЗНАТЕЛЕН или НЕСЪЗНАТЕЛЕН избор как да живее живота си....и според това всеки от нас се чувства доволен от реалността или не...

anitram
03-21-2009, 02:31
Така ... започвам с това ,че не знам дали има такава тема ... и да мързеше ме да преглеждам един милион страници ... За което се извинявам 8-)


Любопитно ми е защо жените харесват мъже,който се отнасят зле с тях и не ги заслужават. Значи .. жените са мазохисти :? :lol: Имало е моменти , в който ми е идело да забия шамар на някоя мацка(да се усети) ,която идва при мен и почва да ми реве ,че той се държи грубо и гадно , и т.н.
Но те ги намират за изключително привлекателни ... :lol:

...

А другото ... защо мъжете се държат така ,като според мен са наясно ,че нараняват момичето до тях.. ?!?
...

Добре ... побърках се .. Та така ли сме устроени ?!? Винаги да страдаме ? Явно да ...
Пълно щастие няма ... :( А защо да няма ? Толкоз ли е проклет този свят ?!? Даже,когато си щастлив .. съдбата ( или както го наречете) го прецаква ... :(

Добре ... накрая спирам да бълвам глупости.
8-)
Ако може да си изразите мнението(без глупости) .
А й вие ,момичета,изпадали ли сте в такива положения ?
Или пък вие , момчета .. ?

Aко искате ... дайте примери :P

Edit : Да се доизкажа ...

Осъзнах,че всичко е просто едно мъчение .. Какъв е смисъла на живота ... като всичко е страдание ?!
Примерно аз .. никога не показвам,че съм тъжна или нещо от сорта ,за да не натъжа приятелите ми ... Но понякога ,когато съм сама се отдавам на дълги,депресански разсъждения.
Била съм на прага на ... самоубийство .. Но реших,че не ми стиска и че животът е прекалено гаден ,че да се самоубия .. (Да странна логика ... :lol: )
Та според вас ...всичко ли е страдание ..
Естествено има и хубави ,щастливи моменти ,който човек пази до края на дните си,но все пак ... лошите се помнат по-добре .. по-дълго и раната почти никога не зараства...
Добре ... сериозно .. трябва да ходя на психолог xD
Спирам до тук ..


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaughujasno syjalqvam 4e trqbva da kaja "da prava si" :(

kobrichka
03-21-2009, 12:07
Зависи от гледната точка, с която ще погледнеш живота. Не смятам, че се помнят само лошите моменти, даже напротив обратното е. Пак казвам зависи от човека и от гледната точка. Аз силно вярвам, че хубавите мигове надделяват над лошите. Вяравм, че Бог или съдбата (зависи от това кои в какво вярва) ни поднася трудности и лоши случки, за да можем да направим разлика между щастието и болката. Аз съм оптимист човек и никога не се предавам и вярвам, че след дъжда идва ред на красотата на дъгата.
Що се отнасядо отношението на мъжете към жениете и обратното, всеки както си го направи. Все пак не може да искаш да си с мусколест батко с лоша професия и т.н и да искаш да те уважава и да не ти посяга и да си единственна просто няма как да стане. Както споменах в една друга тема целият проблем според мен идва от това, че повечето от момичетата нямат уважение към самите себе си, позволяват да ги унижават и да си играят с тях. С оправдания " аз го обичам, затова търпя всичко" , когато един човек уважава себе си и другите го уважават и имат респект към него. Всичко си е до човек.

cherinka
03-21-2009, 12:25
Мале,като чета този форум,все повече се отчайвам и ставам скептик за бъдещето на Родината!Какви поколение иде само- неграмотно,инфантилно и лишено от способността да надрастне пуберските си разсъждения и съждения.Бог да пази България!
Точно!


Проблема на авторката е явно, че не може да погледне през погледа на друг човек. Когато си вкараш филма, че всичко е едно страдание и последователност от неуспехи, нещастия и тем подобни - трудно е да излезеш после от него.

Към anitram, НЕ! УЖАСНО Е, ЧЕ ВЪОБЩЕ ИМА НЯКОЙ СЪГЛАСЕН С ГЛУПАВИТЕ РАЗСЪЖДЕНИЯ НА АВТОРКАТА!
Докато си пилеете живота в смешни разсъждения и задълбавание, надали скоро ще усетите нещо хубаво, приятно, което да ви изпълва от всякъде и т.н.

:lol: Жалко смешно ми е когато чета такива думи, изрази и словосъчетания.

Дори не знам kobrichka как си е направила труда да напише такъв що-годе смислен пост, като на вас и ей тонинко - няма да ви направи впечатление, нито ще се вслушате в това..