PDA

View Full Version : Игра за напреднали ;]



Re5peC7
03-19-2009, 05:46
Общо взето наблудавайки доста хора и техните връзки, включително и моите също, стигам до извода, че днешната любов е една игра на "котка и мишка" . За да продължи колкото се може по-дълго трябва да я играеш умело. Трябва да се дистанцираш, когато трябва за да събудиш нейното/неговото желание да се вкопчи в теб, колкото се дърпаш, тя/той все повече те иска (разбира се не чак много крайно дистанциране, макар че и то в доста случаи помага). Тези които не играят играта бързо стават скучни сякаш и биват изхвърлени от играта, макар и чувствата им да са може би по-силни от тези на играещите, нали все пак за това са избрали този път, ама за тяхно съжаление явно грешния... Интересните,лошавите продължават към следващото ниво, а другите супат духата

П.С. Според мен това се среща повече при нежния пол, понеже трябва да се бориш за тях и да поддържаш интереса им към теб в противен случай ще останеш с разбито сърце :)

П.С. И все пак целия живто не е ли една голяма игра :)

kypo
03-19-2009, 06:17
сигурно е тъй, ама от къв зор да се правя на някой друг през цялото време и да играя роля. не мога ли да бъда себе си в една връзка, то няма никакъв смисъл да има връзка, сериозна де. в началото винаги се правя на интересен и верно преигравам, но след 1-2 месеца ставам себе си, ако не ме харесват такъв какъвто реално съм и заради самия мен - прав им път.

dimitar_ak
03-19-2009, 06:29
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.

Re5peC7
03-19-2009, 06:38
сигурно е тъй, ама от къв зор да се правя на някой друг през цялото време и да играя роля. не мога ли да бъда себе си в една връзка, то няма никакъв смисъл да има връзка, сериозна де. в началото винаги се правя на интересен и верно преигравам, но след 1-2 месеца ставам себе си, ако не ме харесват такъв какъвто реално съм и заради самия мен - прав им път.
на същия принцип съм... :) просто така съм забелязал при повечето :)

Re5peC7
03-19-2009, 06:43
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.
Да ти кажа..вече се съмнявам дали се усеща. И аз така си мислех и точно когато бях 10000% уверен в това ме обедиха в точно обратното :) а бях сигурен в този човек

kypo
03-19-2009, 07:06
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.
Да ти кажа..вече се съмнявам дали се усеща. И аз така си мислех и точно когато бях 10000% уверен в това ме обедиха в точно обратното :) а бях сигурен в този човек
същото и при мен, оказа се че изобщо не я познавам, или може би сега е решила да играе играта си и да се прави на друга, на такава каквато иска да бъде, но не е!... знам ли

dimitar_ak
03-19-2009, 07:12
4 години бях с играчка. Сега мисля, че съм срещнал искрено момиче. Ще видим

cveteto64
03-19-2009, 07:29
Последната ми връзка беше точно такава игра когато вложих чувства и искреност бях "изхвърлена от играта", но сега усещам как отново навлизам в нея и ще продължа да играя, защото разбрах, че когато си истински биваш наранен искам точно това да разберат и отаналите, защото докато не изпиташ нещо си нямаш на идея какво е и колко боли... :x :? и btw не само нежните половинки си играят...

Bellatrix
03-19-2009, 07:55
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.
+1. Преди играех. Сега си намерих човек, на когото не му се играе и станах нормална с нормална връзка. :)

EeeBobii
03-19-2009, 08:10
Какви са тия игри хорааа ... божей :-D
Всичко според ситуацията,Не може да излезеш от вкъщи, с нагласата днеска "че се правя на интересен", "утре много добар и мил"

Послепис: Да, съгласен съм, живота е игра,в живота се включва и любовта и всички неща където се сетиш.

Послепис 2: Трябва да си хитар в своя живот,Хитар ли си, и знаеш как да си изиграеш картите, няма да имаш проблем, не само в любовта, а и вдругите проблем. - мое мнение.

Поздрави!

sextazy_baby
03-19-2009, 08:54
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.
Да,съгласна съм с теб.За съжаление,в днешно време тези,които "играят начисто" ти се броят на пръстите на едната ръка

Kostadin_682
03-19-2009, 08:55
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.
Да ти кажа..вече се съмнявам дали се усеща. И аз така си мислех и точно когато бях 10000% уверен в това ме обедиха в точно обратното :) а бях сигурен в този човек
indeed

sexyisfunny
03-19-2009, 09:41
... Интересните,лошавите продължават към следващото ниво, а другите супат духата

GossipGirl89
03-19-2009, 09:48
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.
Да ти кажа..вече се съмнявам дали се усеща. И аз така си мислех и точно когато бях 10000% уверен в това ме обедиха в точно обратното :) а бях сигурен в този човек
същото и при мен, оказа се че изобщо не я познавам, или може би сега е решила да играе играта си и да се прави на друга, на такава каквато иска да бъде, но не е!... знам ли

+ 1 и аз бях в същата ситуация... много е кофти - мислиш си, че познаваш някой, а накрая се оказва, че той е съвсем друг и че в крайна сметка ти не си влюбен в това, което представлява наистина, а в това, което е представил пред тебе или това, което ти се иска да бъде...

Според мен номера е да бъдеш себе си, но когато трябва да си пазиш достойнството. Това не е преиграване, а един вид защита :)

ThisIsMe
03-19-2009, 12:01
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.

така е

sadsad
03-19-2009, 13:26
Абе игра...нито живота, нито любова са игри. Считаите се живота за игра и после ще съжалявате ;) Лично мнение ;)

AnGel_fReE
03-19-2009, 15:44
Не всички играят. Усеща се когато човека до теб е естесвен.
Да ти кажа..вече се съмнявам дали се усеща. И аз така си мислех и точно когато бях 10000% уверен в това ме обедиха в точно обратното :) а бях сигурен в този човек
същото и при мен, оказа се че изобщо не я познавам, или може би сега е решила да играе играта си и да се прави на друга, на такава каквато иска да бъде, но не е!... знам ли

+ 1 и аз бях в същата ситуация... много е кофти - мислиш си, че познаваш някой, а накрая се оказва, че той е съвсем друг и че в крайна сметка ти не си влюбен в това, което представлява наистина, а в това, което е представил пред тебе или това, което ти се иска да бъде...

Според мен номера е да бъдеш себе си, но когато трябва да си пазиш достойнството. Това не е преиграване, а един вид защита :)


i az sum bila v takava situaciq i e mn tupo. az lichno predpochitam horata da sa estestveni

sugarbaby_
03-19-2009, 16:31
За съжаление почти всеки е изпадал в подобна ситуация ...
Мое лично мнение е , че за да е стабилна и истинска една връзка такива "игрички" трябва да се избягват ... няма никакъв смисъл от това да се правиш на интересен или недостъпен пред човека с когото си ..., но за съжаление доста хора не мислят така :?

moneycomeme
03-19-2009, 16:43
Аз не съм съгласна с теб!Това с вечното гонене и тичане имам чувството, че се получава само при онези така или иначе некраткотрайни връзки.Онези връзки,в които примерно момичето или момчето, или и двамата не са наясно какво искат,търсят и какво ги задоволява като претенции.Или връзките,в които примерно девойчето е на 16 а пичът на 17 или 18..все някой ще се направи на интересен и безкомпромисен :) .Смятам че истинските връзки са за истински дораслите хора,зрелите по мисловна дейност,макар че има и хора на 30,които се държат като 17-годишни пубертети!Животът е много приятен,ако успееш да превръщаш от пораженията-победи!Звучи лесно и Е лесно! :P

BigFakeSmile
03-19-2009, 17:04
начиии...то зависи каква връзка искаш да имаш..
ако по сериозна ясно...дръж се естествено..но поддържай тръпката.. :D
но ако е нещо кратко и безсмислено..е хубаво да се държиш по-...хммм..дръпнато..да го/я караш да трепти като те види :D ...е тва вече не секи го умее...въпрос на майсторлък :D ....