PDA

View Full Version : Бяло течение



bommba
03-19-2009, 05:54
Имам бяло течение от много време.пих лекарства предписани от гинеколога ми но след като ги спрях то пак продължи. Ако това бяло течение е наследствено има ли вероятност да се приложи лечение? Ако някой знай нека да ми каже :( :( :(

hottie
03-19-2009, 07:14
Върно се пак. Бялото лечение е много упорите, особено ако не си се заела да го лекуваш веднага. На някои жени им минава от един път, на други от няколко курса лечение. Не се отчайвай :)

bommba
03-19-2009, 11:44
други мнения има ли :( :( :(

teenems
03-19-2009, 15:13
за лечение незнам ,но ако използваш Лактацид ,няма да го има по гащите . поне при мен откакто се мия няма ..

darla
03-19-2009, 16:56
^i tova,4e go nqma po ga6tite,ozna4ava,4e i problemago nqma li?Ne se izkazvai taka,momi4eto qvno ne e tolkova nemurlivo kum zdraveto si kato teb

po temata:spored men trqbva da opita6 s vtori kurs na le4enie,no predi tova govori otnovo s ginekologa si.Uspeh

mysterious93
03-20-2009, 20:45
за лечение незнам ,но ако използваш Лактацид ,няма да го има по гащите . поне при мен откакто се мия няма ..

:-D abe tova ne pomaga.. tva e nqkakvo vremenno "re6enie" na problema. to ako stoi po cql den v banqta da se mie prez 5 min nqq ima nali? 6toto 6te go e izmila. Ideqta e da izkoreni problema ot koren :-D po dobre otidi pak :) v smisul ne6tata rqdko se lekuvat ot purviq put :-D tak ai ne moga da razbera 6to nikoga ne stava ot purviq put..mn e smotano.. ti da iska6 da se izlekuva6 puk nikoi da ne moje ili da ne iska da ti pomogne...