PDA

View Full Version : КЛЮЧ



therocky
03-19-2009, 08:00
..

darla
03-19-2009, 08:05
Защо пък менструацията да ти пречи на лагера??? Е,естествено ако не си правиш планове за секс там,ама на 13......малко е жалко!

therocky
03-19-2009, 08:10
........

darla
03-19-2009, 08:23
След,като си още девственампжеш да използваш тампони ОБ МИНИ,по-добре това,от колкото да си променяш цикъла.И без това си малка и той още не е регулиран,та да си шашавиш организма.Аз бих ти препоръчала тва.Иначе хапчета,които могат да забавят или предизвикат цикъла ти са САМО противозачатъчните,но моля те,неси прави подобен експеримент.Има и хапчета,които да спрат кръвотечението,когато вече ти е дошло,но...незнам,аз лично не ти препоръвам тези химии за младия ти и нестабилен организъм :)

Loshotia
03-19-2009, 08:30
Пила съм хапчета за изместване, но наистина по- добре както ти каза darla с тампони. Хапчетата изобщо не са безвредни.

therocky
03-19-2009, 08:31
След,като си още девственампжеш да използваш тампони ОБ МИНИ,по-добре това,от колкото да си променяш цикъла.И без това си малка и той още не е регулиран,та да си шашавиш организма.Аз бих ти препоръчала тва.Иначе хапчета,които могат да забавят или предизвикат цикъла ти са САМО противозачатъчните,но моля те,неси прави подобен експеримент.Има и хапчета,които да спрат кръвотечението,когато вече ти е дошло,но...незнам,аз лично не ти препоръвам тези химии за младия ти и нестабилен организъм :)

Мерси. А нормално ли е това че имам менструация от 7 месеца и до сега няма пауза, винаги си ми идва на точната дата?

AtlantidaLove
03-19-2009, 08:45
След,като си още девственампжеш да използваш тампони ОБ МИНИ,по-добре това,от колкото да си променяш цикъла.И без това си малка и той още не е регулиран,та да си шашавиш организма.Аз бих ти препоръчала тва.Иначе хапчета,които могат да забавят или предизвикат цикъла ти са САМО противозачатъчните,но моля те,неси прави подобен експеримент.Има и хапчета,които да спрат кръвотечението,когато вече ти е дошло,но...незнам,аз лично не ти препоръвам тези химии за младия ти и нестабилен организъм :)

Мерси. А нормално ли е това че имам менструация от 7 месеца и до сега няма пауза, винаги си ми идва на точната дата?da,daje e po-dobre. :)

darla
03-19-2009, 08:57
da,normalno e.

therocky
03-19-2009, 09:27
МОЖЕ ДА ИЗТРИЕТЕ ИЛИ ЗАКЛЮЧИТЕ ТЕМАТА

therocky
03-21-2009, 19:18
..

mArMaLaDkA
03-21-2009, 20:01
^ Престанете с тези глупави въпроси!Прочетете малко книги,накарайте майките ви или други роднини от женски пол да ви пообяснят малко,че се вбесявам вече!Ти си на 13 и най-вероятно скоро ти е дошло.Нормално е да ти закъснява с ден,два,дори и да пропуска някой месец.Още повече,че си била болна.

hottie
03-21-2009, 20:39
хоти