PDA

View Full Version : Работа



lolipop1
03-19-2009, 12:54
Аз съм момиче на 14 години от Варна и искам да си изкарвам и допълнителни доходи .. както беше споменало едно моми4е в по предна тема.. мисля да раздавам листовки .. или нещо подобно ако може да ми препоръчате.. аа за листовките къде да започна работа .. някакви предложения ... ?Какви са парите?По колко часа да ги разнасям .. бля бля .. благодаря предварително!

п.с. не ми препоръчвайте скапания сайт джобс.бг или такива подобни!

MakeMeLaugh
03-19-2009, 13:10
Той не е скапан.
Няколко рабти съм си намирал от там и то добри ;)

Въпроса е, че ти си малолетна и естествено няма обяви за теб, щото закона го забранява.

InnchetO
03-19-2009, 13:19
Зависи от работодателя.
Ако ти кажат "раздавай 3 часа" раздаваш 3 часа, като ти кажат "раздавай 5 часа" раздаваш 5 часа :)
Съответно за 3 часа получаваш 10лв /примерно/ а за 5 - 15лв.. нещо такова :)
Работата е лесна и са си пари все пак.. и с 10 изкарани от тебе лева за днес може да минеш.. спестиш си ги днес и ето ти след някой ден пари за блузка, за дънчици и така.
Ама не е редовна работата.. днеска в тоя магазин, утре в тоя пък след някой ден ако никъде не търсят.. духаш :)
Иначее.. за работата не ти трябват години или нещо.. единственото е да имаш приличен вид.. да си хубавичка да не бягат хората като им подадеш брошурката :D

И тва е общо взето..

бтв. аз от една модна агенция раздавам там с моделките :)

lolipop1
03-19-2009, 13:54
Зависи от работодателя.
Ако ти кажат "раздавай 3 часа" раздаваш 3 часа, като ти кажат "раздавай 5 часа" раздаваш 5 часа :)
Съответно за 3 часа получаваш 10лв /примерно/ а за 5 - 15лв.. нещо такова :)
Работата е лесна и са си пари все пак.. и с 10 изкарани от тебе лева за днес може да минеш.. спестиш си ги днес и ето ти след някой ден пари за блузка, за дънчици и така.
Ама не е редовна работата.. днеска в тоя магазин, утре в тоя пък след някой ден ако никъде не търсят.. духаш :)
Иначее.. за работата не ти трябват години или нещо.. единственото е да имаш приличен вид.. да си хубавичка да не бягат хората като им подадеш брошурката :D

И тва е общо взето..

бтв. аз от една модна агенция раздавам там с моделките :)


а ти от варна ли си? и аз да раздавам с вас :-D шото немога да си намеря никаде работа ии се чудя къде ги раздаам тес листовки а иначе аз имам приличен външен вид :)

InnchetO
03-19-2009, 20:36
Зависи от работодателя.
Ако ти кажат "раздавай 3 часа" раздаваш 3 часа, като ти кажат "раздавай 5 часа" раздаваш 5 часа :)
Съответно за 3 часа получаваш 10лв /примерно/ а за 5 - 15лв.. нещо такова :)
Работата е лесна и са си пари все пак.. и с 10 изкарани от тебе лева за днес може да минеш.. спестиш си ги днес и ето ти след някой ден пари за блузка, за дънчици и така.
Ама не е редовна работата.. днеска в тоя магазин, утре в тоя пък след някой ден ако никъде не търсят.. духаш :)
Иначее.. за работата не ти трябват години или нещо.. единственото е да имаш приличен вид.. да си хубавичка да не бягат хората като им подадеш брошурката :D

И тва е общо взето..

бтв. аз от една модна агенция раздавам там с моделките :)


а ти от варна ли си? и аз да раздавам с вас :-D шото немога да си намеря никаде работа ии се чудя къде ги раздаам тес листовки а иначе аз имам приличен външен вид :)

Плевен :(


а иначе пробвай или в някоя модна агенция /все някоя дружка моделка ще имаш/ или направо в магазина.. някое ново магазинче отиваш и питаш дали имат нужда от промоторки :) /гледай да е поо-.. заможно така да се каже магазинчето :-D /

VQTUR
03-19-2009, 20:47
ee всички се сетихте да работите...

psychopath
03-19-2009, 20:51
Предлагам работа!

Набират се момичета за ПРЕСТИЖНА работа в чужбина.

От 18 до 25-годишни,не се изисква никакво образование.


:Dщях да предложа същото 8-)

Adwokat
03-20-2009, 09:48
ee всички се сетихте да работите...

И то по време на криза.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Mihailova
03-20-2009, 09:49
Цял живот ще имате да работите , изживейте си спокойно детството. В момента парите не са Ваша грижа , а на родителите Ви.

afterforever
03-20-2009, 10:23
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: и когато родителите ми нямат, кво правим?! :razz: :razz: :razz: :razz:

vivteen
03-20-2009, 18:41
И аз щях да почвам ...пак/на 15 съм/ освен както каза по-горе да работиш 3 или 5 часа да раздаваш,иначе с другине брошури не е работа.Баща ми има един приятел,който държи куриерска фирма,ето как стоят нещатата-да кажем,че на всъко десето чесло ти получаваш по 12000 брошури.За 3 дена ти трябва да ги раздадеш по пощенските кутии.Ако пускаш по 20 листови те хващат веднага и глобата е 400 лв.Ако ги раздадеш вземаш други пак 12 000 нито повече,нито по-малко.Уловката е ,че ако видят,че работиш бъзо/което е невъжможно да учиш и да успееш да раздадеш 12 000 за 3 дена/ ,намалят срока на 2,ако не успееш,не ти дават заплатата за месеца.Писма да раздаваш е къде къде по-лесно.Единствено трябва да познаваш улицата на назначения за теб район.Много е изморително да учиш и да работиш/от личен опит го казвам/.Ти ще се прибереш толкова изтощена,че едва ли ще ти е за учене,няма да си доспиваш,а да не казвам ако си от по-парануичните като мене,да се притесняваш за срока.Ааа и още нещо,доста е опасно да ходиш по затънтените улички-хиляди пъти са ми вземали акъла и незнаеш как се бяга с 8 кг на гърба.С 1 дума-ужас.