PDA

View Full Version : Помогнете .. чувствам се кофти че изгубвам приятелка



lolipop1
03-19-2009, 12:47
Значи аз съм някво лапе на 13 годинки :-D ии такаам от моя клас сме си на групички като цяло.. както в всеки клас е било .. кофтито е че се сменят групите и хората .. ии имаме от класа една интригантка да я наречем А ...тя постоянно скарва хората .. иначе е много забавна и като човек е супер но е голяма интригантка .. смисал такъв ту е френд с един .. като мине време го заебава и става с друг ии така ...понякога я обичам .. друг път я мразя .. зависи от действията и .. и кофтито е че е прекалено силна .. и винаги оспява .. как да го кажа .. да замангелиоса всички :-D винаги маса хора са на нейна страна .. изпъква като лидер и и ходят зад гъза .. тайничко и аз поякога съм и завиждала защото искам ии аз да съм лидер като нея .. както и да е значи сега е наред най-добрата ми френдка от класа .. да я наречем Б ... ии А постояно дружи с нея .. Б преди я мразеше когато се беше съюююзила с др хора срещу нея .. а сега акто че ли нищо не е било и А и Б са бест френд а аз съм заебаната ... имало е и преди такива моменти и Б ми е казвала че няма да повтаря същата грешка .. но колелото се върти .. на мене ми е кофти щото сички са такива като Б .. просто и се връзват на свирката .. само аз преди съм и ходела зад гъза както се вика но вече не .. осъзнах че искам и аз да испъкна ... всички ми се струват понякога прости че не го схващат тва .. благодаря на всички оито го прочетоха и ще искам съвет какво да правя ...как да постъпя ...искам и аз да бъда така да се каже лидер на класа .. но не ми се получава .. може би характера ми е кофти ... аз съм доста отпуснат и открит човек ... проблема е че в очите на някои хора за тях аз съм им забила и не мога да разбера къде е проблема ... ако може да ми помогнете :)

sweet_bunny
03-19-2009, 12:53
Ти като знаеш тази А. какъв човек е защо искаш да сте приятелки.Като не ти допада като човек няма смисъл да сте приятелки.

lolipop1
03-19-2009, 12:55
ми ние и не сме приятелки от доста време ...

sladur4etyYy
03-19-2009, 16:05
еми щом А има навика да заебава хората, значи скоро ще заебе и Б и тя би трябвало да се върне при теб. въпрос на време е според мен 8)

Black_Fyed_Peas
03-20-2009, 20:06
имам чуството че темата съм я писала аз :D

тааа.... да ти кажа, че ако Б. е умно момиче ще се усети и ще зареже А. ( :

e_r_d
03-21-2009, 08:42
да не се притеснявай скооро А ще заебее Б и всичко ще е наред
П.П Оспява се пише с У