PDA

View Full Version : Момиче е проблема...



Killercho
03-19-2009, 14:47
Здравейте!Значи има едно момиче,в което съм влюбен.Вече и имам скайш и от 2 седмици си пишем,но тя не седи много пред компютъра.Странното е че в скайп тя се държи добре и се забавляваме,а когато я видя в училище имам чувството,че всичко е различно.Примерно като я видя и тя веднага се обръща на другата страна,дори не ми казва здрасти или нещо такова.Не мога да разбера.Един приятел вика или се срамува или си и неприятен,но ако е така защо не го показва в скайп...Благодаря предварително.

cmexotepanuq
03-19-2009, 14:49
Виж ся брато,има 2 варианти или е от тези моми4ета които ги е "жал" да те блокнат в скайп и да се дьржат в у4илище се едно нищо не е станало а втория вариант е да е много срамежлива ( : успех !

venom0706
03-19-2009, 14:53
И при мен е така....И аз не мога да си обясня защо...

rhox
03-19-2009, 14:57
Не чакай тя да направи първата стъпка.. Поздрави я и я заговори ти.. повечето момичета това чакат, не се притеснявай ;) а ако пак се прави на интересна я за*би.. Такива шматки дето само те разиграват не са ти нужни, но аз предполагам, че просто чака ти да направиш нещо или е доста срамежлива, което означава, че пак ти трябва да направи6 първата стъпка.. И не разчитай на скайп-а .. повече ще оцени, ако я заговориш в училище - лице в лице... тия скайпове направо ви спират мозъка..

urbangirl
03-19-2009, 15:04
аз мисля че мога да ти дам един полезен съвет понеже аз се държа точно така и според мен не я е жал да те блокне или нещо подобно,просто наистина ако преди не сте поддържали контакти а сте почнали от скайп по-добре ти я заговори усмихвай и се и за нищо на света не и показвай ,че те е срам бъди този който си в скайпа!успех с мацката 8)

Killercho
03-19-2009, 16:51
Благодаря на сички...току що научих,че харесвала някво друго момче........

moneycomeme
03-19-2009, 16:55
Я ГО МАНИ ТОЯ СКАЙП!Хвани си момичето някъде и го поразприказвай,накарай го да му е интересно с теб и да търси постоянно контакт с теб БЛИЗЪК ,а не чрез скайп-а....не мога да гадая в случая какви са или не са чувствата и но ти можеш най-добре да разбереш!УСПЕХ!

rhox
03-19-2009, 18:18
Благодаря на сички...току що научих,че харесвала някво друго момче........

Спокойно и мойта любов харесва друг.. :( тъпото е, че много от приятелките й мислят, че много си подхождаме, ама аз ни6то не мога да направя, ако самата тя не иска .. разбирам те, ама тва не трябва да те спира.. отдръпни се малко, но подържай връзка с нея, не и се натрапвай и натягай, а пък може да е моментно увличането й по другото момче

Killercho
03-19-2009, 18:25
Благодаря на сички...току що научих,че харесвала някво друго момче........

Спокойно и мойта любов харесва друг.. :( тъпото е, че много от приятелките й мислят, че много си подхождаме, ама аз ни6то не мога да направя, ако самата тя не иска .. разбирам те, ама тва не трябва да те спира.. отдръпни се малко, но подържай връзка с нея, не и се натрапвай и натягай, а пък може да е моментно увличането й по другото момче

Не знам вече ми стана толкоз тъпо,че не знам какво да правя.Супер много са натъжих днес и целия свят ми е крив...

rhox
03-19-2009, 18:32
Абе спокойно.. тва, че харесва друг не означава нищо.. смисал - той може да не и обръща внимание и т.н казавам ти поддържай връзка, ама не ставайте приятели , просто добри познатии после действай.. имам опит от това с приятелството и накрая оставаш единствено с ... приятелка(не в смисала в който ти се иска :D ) .. ест тва не е лошо, но отново ---> не това, което искаш .. Офф говоря ама нз ко говоря.. вече се повтарям 2320454 пъти, ама хвана идеята, нали?? Ама да ти кажа може и да не ме слушаш, защото и на мен не ми е провървяло, тъй че ако слушаш мен.. отиде са не видя :D ..аи стига сам говорил глупости..

Cellmate
03-19-2009, 18:41
Абе спокойно.. тва, че харесва друг не означава нищо.. смисал - той може да не и обръща внимание и т.н казавам ти поддържай връзка, ама не ставайте приятели , просто добри познатии после действай.. имам опит от това с приятелството и накрая оставаш единствено с ... приятелка(не в смисала в който ти се иска :D ) .. ест тва не е лошо, но отново ---> не това, което искаш .. Офф говоря ама нз ко говоря.. вече се повтарям 2320454 пъти, ама хвана идеята, нали?? Ама да ти кажа може и да не ме слушаш, защото и на мен не ми е провървяло, тъй че ако слушаш мен.. отиде са не видя :D ..аи стига сам говорил глупости..

Добре казано (хващаш сарказма нали), но иначе идеята е точна.

Mi6inka
03-20-2009, 06:26
ехее... харесвала друг... ами може просто да и е направил впечатление преди теб,да го познава преди теб...сега ти си наред да и направиш впечатление...ама като те гледам как се сдухваш за най -малкото и пишеш депресивни мнения по форуми... няма да стане... Следващия път като я засечеш на даскало... отиваш,усмихваш и се,питаш я как е,как върви деня и.... недей да я отбягваш сега ,все едно си и сърдит ,че харесва друг...така най-много да я отблъснеш повече...Успех!

dimitar_ak
03-20-2009, 06:31
Оставете го този скайп. Търсете реалната комуникация. Когато аз бях на вашите години нямаше и GSM-и. Начина си беше директна комуникация.

DemonchY
03-20-2009, 06:51
помня че спомена нещо за приятелките и ... тогава защо просто не ги попиташ какво тя мисли за теб или дали го харесва много това друго момче ... може би някое друго въпросче няма да навреди на общата сфера на общуване :D
избери някой от всичките начини ама не бързай много засега си пишете в скайп мисля че не те отбягва а просто е срамежлива и все пак поне станете по-добри познати или фр като се видите в дск да си приказвате то така без нито 1 дума не стаа :? :? :?
между другото вярно е че скайп не е особено точен начин за комуникация но все пак къде другаде да общуваш с някой в да кажем 1 часа през нощта ... по телефона малко няма ли да е странно а пък и ако си говориш по телефона 1-2 часа напр както по скайп колко ли сметка ше имаш ... така че аз съм за скайп макар и не реална комуникация ти помага да обмислиш това което казваш :P :P :P

miShle
03-20-2009, 10:17
Проблема винаги е момиче ....

mim4ety_sara
03-20-2009, 16:20
Аз си го обяснявам така : Приятен си и по държание в скайп,а неприятен по вънщност!? :-o