PDA

View Full Version : как да го зачеркна от живота си



urbangirl
03-19-2009, 14:49
наскоро бях писала индиректно по тази тема,но сега се обръщам към хората ,които имат опит или биха могли да ми дадат съвет!и без обиди плс.! :)
така..от началото на годината съм с нов клас в,който имам доста познати сред които и въпросното момче!от тогава досега е нямало ден в който той да не ме закача или обижда по някакъв повод,но лошото е,че аз наистина много го харесах още го харесвам!и в часовете постоянно ме гледа!освен тези училищни закачания сме излизали няколко пъти но нищо сериозно..после пак стана същото.всички в класа дори и учителите мислят че се харесваме взаимно,а на мене той ми каза ,че никога не би ме харесал,и търсел само..,аз съм девети клас !кажете ми според вас лъже ли ме той?харесва ли ме?ако не как да спра да му обръщам внимание и да го зачеркна ....наистина ми е много трудно.... :(

cmexotepanuq
03-19-2009, 14:51
Виж сега...ако има и малко красота в теб и мислиш че можеш да си с него прави се на ударена по4вай да се забиваш с другите мом4ета праи си пи*ки с него и ще видиш как ще по4не да те ревнува 1 вид и ще ти се лепи като муха на мед

GossipGirl89
03-19-2009, 15:11
Ми ние няма как да ти кажем със 100% сигурност дали те харесва или не... Това си го знае само той, но мога да те посъветвам ако не искаш да му обръщаш внимание просто да го игнорираш - каквото и да ти казва, каквото и да прави не го отразяваш изобщо и тва е... Иначе ако те харесва предполагам, че като види, че ти става един вид безинтересен и не му обръщаш внимание сигурно ще се подразни и ще намери начин да си изрази чувствата...

urbangirl
03-19-2009, 15:22
Виж сега...ако има и малко красота в теб и мислиш че можеш да си с него прави се на ударена по4вай да се забиваш с другите мом4ета праи си пи*ки с него и ще видиш как ще по4не да те ревнува 1 вид и ще ти се лепи като муха на мед
благодаря и на двама ви ще пробвам и по двата начина!а относно красотата тя е много относително и индивидуално нещо!е ако те интересува аз имам снимки в профила си всеки сам ще прецени как съм!благодаря ви много :-) :-) :-)

RubiGlum
03-19-2009, 18:08
ако явно е различен от теб може пък само да си нагласяш нещата и да ти изглежда че те харесва, просто защото искаш да е така ако не беше пълен идиот най-малкото ако те харесваше щеше да ти даде истински повод да мислиш така. Щом не го е направил-откажи се, пък и момчетата не обичат да чакат и бързо може да си забие по-яко гадже. :-P

myNameIsImmortal
03-19-2009, 18:32
Виж сега...ако има и малко красота в теб и мислиш че можеш да си с него прави се на ударена по4вай да се забиваш с другите мом4ета праи си пи*ки с него и ще видиш как ще по4не да те ревнува 1 вид и ще ти се лепи като муха на мед

ха - ха..
то ако беше така, всяко момиче щеше да си има който си иска..
поне като не разбирате не се обаждайте..
Да флиртувала с други пред него и той щял да ревнува...

РЕВНУВА се даден човек, когато имаш чувства към него..
А той щом я обижда и нагрубява и прочие не я харесва..

Cellmate
03-19-2009, 18:35
Предлагам с перманентен маркер. Как пък все си ги харесвате такива "пичове" и после циврите по форумите...

cmexotepanuq
03-19-2009, 18:40
myNameIsImomortal не се прави на голям разбирач,защото сам имал точно такьв слу4ай...тя ме харесваше аз нея не по4на да се забива с вси4ките ми фр и тя беше доста красива и си виках "А аз тьпака можех да я имам" така ,4е когато незнаеш не се обаждай :)

myNameIsImmortal
03-19-2009, 19:38
myNameIsImomortal не се прави на голям разбирач,защото сам имал точно такьв слу4ай...тя ме харесваше аз нея не по4на да се забива с вси4ките ми фр и тя беше доста красива и си виках "А аз тьпака можех да я имам" така ,4е когато незнаеш не се обаждай :)
нa туй му са вика: еденичен случай..
Не си мисли, че когато е станало така при теб, с всеки става така..
Ами ако харесва друга?! Мислиш ли, че ще я заебе и ще тръгне да типа по нея, понеже флиртува с други пред очите му..
Да, факт е, че когато можеш да имаш някой не го искаш, но когато вече той не те иска ти го заискваш все повече и повече.. в момента минавам през този период, сега момичето с което се занимавах преди разбира какво е загубила и ми го каза..

И все пак ти не бъди сигорен, че не знам и че не трябва да се обаждам.. ;)

Авторката преди време пускаше теми как да му се хареса, и обясняваше какъв тип бил - умен, красив, богат и прочие, и единствения недостатък е, че я нагрубява и обижда.. което е недопустимо за едно момче.. камоли пък да я харесва и да я обижда.. е т'ва не искам и да го виждам с очите си..

Относно авторката:
Преди ти споменах какво мисля. И сега зимаш да се обеждаваш, че не е толкова добра стока, макар да е в твоя клас.. то дори като е в твоя клас трябва да го познаваш още по-добре, защото го виждаш всеки дем, виждаш какви маниери има, как се държи и прочие..
Просто го забрави.. Силна воля и желание е ключът към победата.