PDA

View Full Version : Рожден ден...



Flopi
03-19-2009, 15:21
Скоро сестра ми има рожден ден.. и не знам какво да и взема.. трябва да е нещо необикновено. Не се виждаме често.. понеже родителите ни са разведени и тя живее при майка ми :) Моля ви помогнете ми.. искам да е нещо специално :-D

LovelyGirl
03-19-2009, 15:48
На колко години става?

Flopi
03-19-2009, 16:38
на 15 :)

Mi6inka
03-19-2009, 17:59
ако си пада по сантиментални неща... примерно (нз от кой град си ) но във Варна правят във фотото възглавнички със снимки или чаши или ключодържатели.. абе много неща... таа може да и направиш нещо такова с ваша снимка (съдя по себе си ,а мен много би ме зарадвало такъв подарък)А.. и какво имаш предвид под необикновено?Да не е дреха.. пари...Би трябвало да знаеш какво обича.. примерно плюшени играчки?или знам ли :?

MiseryBusiness
03-19-2009, 18:05
Ами, щом искаш да е нещо специално, ти най-добре знаеш от какво се интересува и какво харесва, на какво ще се зарадва най-много.. Но все пак можеш да заложиш на нещо като плюшка с мило пожелание, може би и домашен любимец (ако си няма или няма да пречи), някакъв, който не изисква много грижи, но ще я обича и ще я радва.
Може и да се свържеш с приятелите и и заедно да измислите някаква изненада.
8-)

melinor
03-19-2009, 18:52
Кажи какви интереси има?

sawfan
03-21-2009, 11:58
зависи дали си богата :D :D :D може да и вземеш некоя яка дрешка ако нямаш мн пари,а ако разполагаш...кола :D :D мотор :D :D mp4 GSM ipod :D :D офф не знам :D :D :D материалното няма да е от такова значение (еййй научила съм си уроците по литература :D :D ) важното е да сте заедно
иначе , ако е металистка - китара , ако обича розовото - някоя рокличка, животно,играчка ( Tatty Teddy) , ако си пада по черното и Gothic - отиди в Metal Heaven - Местоположение: ул. Раковска 187; улицата с/у френската гимназия
Работно време: от понеделник до петък: от 10:00 - 19:30 ч. ;
събота: от 11:00 - 19:30 ч.; почивен ден - неделя.

kotence_91
03-21-2009, 12:36
На мен лично идеята на Mi6inka много ми хареса ... Може и да не е възглавничка ... Може ваша снимка в рамка или някоя стара обща ваша снимка, като цяло на семейството ... Или има едни плюшени цветя с дръжки, адски много мязат на истински, но са мекички :grin:

teenems
03-21-2009, 15:24
ако си пада по сантиментални неща... примерно (нз от кой град си ) но във Варна правят във фотото възглавнички със снимки или чаши или ключодържатели.. абе много неща... таа може да и направиш нещо такова с ваша снимка


+1 ;)

bloodyF
03-21-2009, 21:52
ако си пада по сантиментални неща... примерно (нз от кой град си ) но във Варна правят във фотото възглавнички със снимки или чаши или ключодържатели.. абе много неща... таа може да и направиш нещо такова с ваша снимка


+1 ;)



+2 :)

elsy
03-21-2009, 22:28
Ваша снимка, плюшена играчка, книга...

zai4ety13
03-22-2009, 13:06
Ние пък откъде да знаем като дори не я познаваме,не познаваме и тебе. Ти и знаеш интересите,живеете заедно,би трябвало да знаеш какво харесва и какво би искала.Не ти ли е споменавала например "днеска една съученичка доиде с нова блузка,беше много сладка" нещо такова...Може да й купиш,дреха(според предпочетанията й),може книга(какъвто жанр харесва)може да й купиш някъкво CD на любим нейн изпълнител,може да й купиш нещо плушено(като меченце което казва нещо,то е класика :) ) Ако ставаше например на 13 и нали влиза в пубертета,можеше да и подариш кошница в която да има всякакви неща които ще и трябват за напред като например книга за тинейджърки,разни лосиончета и др. козметични нещенца. Това може и сега да и го подариш де....Много неща може.Просто излез,разходи се и ще видиш какъв голям избор имаш :)

melinor
03-22-2009, 16:50
Ти и знаеш интересите,живеете заедно,би трябвало да знаеш какво харесва и какво би искала.



Не се виждаме често.. понеже родителите ни са разведени и тя живее при майка ми Smile Моля ви помогнете ми.. искам да е нещо специално funfunfun

EJI4eTy
03-22-2009, 17:22
наргиле :-P

Flopi
03-23-2009, 12:07
Благодаря за всички предложения! Допаднаха ми доста...

А за вкуса и.. знам точно колкото вие.. виждаме се едва 1-2 в месеца.. само за по едно "Здравей", но от скоро станахме доста близки.. и искам да и взема нещо което да може да и напомня на мен.. независимо дали съм до нея или не..

Аз си мислех за гривничка.. с надпис..или гердан с висулка - сърце - и например вътре да има наша снимка :)

Незнам.. има още време.. дано измисля нещо :)

Благодаря ви отново :-)