PDA

View Full Version : Кратък разказ?



Sugababe_f
03-19-2009, 16:29
Ще можете ли да ми напишете кратък разказ на някой от филмите "Picture This" .. "Hot Chick" .. "High School Musical" .. "Wrong Turn" .. "Camp Rock" или "A Cinderella Story" .. трябва ми за утре разказ на любим филм и да го напиша на немски език..вие ако ми го напишете на български език, ще съм ви много благодарна..аз ще си го преведа после и на немски..но моля ви..разкажете ми накратко някой от филмите.. :( :( моля вии :-)


*Липсва описателно заглавие на Кирилица! Грешен раздел!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

sladur4etyYy
03-19-2009, 17:01
влез в някой торент, там по принцип има описания на филмите ;]

MiseryBusiness
03-19-2009, 19:28
Пепеляшка - Съвременният разказ за момичето, което среща своя принц на бял кон. Историята на Сам и Остин е доказателство за много млади хора, че любовта може да се срещне навсякъде. Истинската любов оцелява въпреки многобройните пречки, дори става все по-силна заради усещането, че човекът до теб ще е винаги там, по всяко време. Няма нищо по-красиво, по-вълшебно от това усещане - любов.
:)

rubi
03-20-2009, 01:01
"Camp Rock"
"Camp Rock" разказва историята на Mitchie Torres (Demi Lovato), талантлива певица с изумителен глас и автор на песни. Тя мечтае да прекара лятото в престижен лагер за музикални таланти, но пребиваването там е твърде скъпо и не е по възможностите на семейството й. За да помогне на дъщеря си, майка й приема работа като готвач в лагера и взема момичето като помощник в кухнята. Веднъж местната звезда Шейн (Joe Jonas) без да я вижда дочува пеенето й. Той е поразен от таланта й и започва да търси момичето, което се крие зад прекрасния глас. Но преди всичко Mitchie трябва да се изправи пред собствените си страхове, да излезе от кухнята и да влезе в светлината на прожекторите..........