PDA

View Full Version : Проблем с нервите



kaspichanec
03-19-2009, 18:31
Хора не знам кво да правя направо съм е***си нервака.Днес като играх с братовчеда на тенис на маса и като загубя просто започвам яко да псувам да врякам да бия хилката в масата.Незнам какво ми става

gree_girl
03-19-2009, 21:05
Ами може да е от пренатоварване. И аз съм доста нервна и затова спрях кафето, гледам да си доспивам и когато усетя, че се ядосвам се опитвам да си сдържам нервните реакции. Има полза. :) Може да си преуморен, да си много напрегнат или просто изнервен. Опитай се да се контролираш сам.

nyx
03-19-2009, 22:00
човек и аз съм така...тренирам от известно време,спя малко не се храня добре и съм адски изнервен с всички се изпокарах :) и се чудя от кво може да е.един приятел преди време беше така само че той взимаше хранителни добавки-протеин по-точно и всички мислеха че е изнервен от него,но явно е от преумората...

Red_Hair
03-20-2009, 16:44
ами мен ако е толкова зле вземай валериан глог и мента има ги това са безвредни чайчета или таблетчици,но пък едва ли си толкова нервен :D ама спри кафето алкохола и цигарите пък ако е чак толкова зле върви при невролог :) но ако някой ти каже да вземаш лексотани или диазепами недей слуша кретени които са прочели в гугъл че те са за успокояване ами иди при специалист :)

Seducti0n
03-20-2009, 16:50
:) Просто не умееш да губиш...

Mi6inka
03-20-2009, 17:40
самоконтрол.. психика.. възраст..

Nitroglycerin
03-20-2009, 18:09
гледай повече да спиш,избери си накой силов спорт като боклс или някое бойно изкуство,спри кафетата и захарта ще се почустваш по-добре

kaspichanec
03-20-2009, 18:10
Плуването ми е достатъчно силово.Особено бътърфлай.Ще намаля кафето и цигарите и ще проам