PDA

View Full Version : Циганският химн по българска телевизия ???



Nen0RmalniK
03-19-2009, 19:04
Който е гледал Вип Брадър тази вечер знае за какво става въпрос... без коментар съм просто... до толкова ниско ли стигна българия да пуска химна на тази черна измет по нова телевизия?
Само не ми ги защитавайте тези говеда всички гледат да ограбват държавата без да помагат за развиването и по какъвто и да било начин.. само крадат,чупят,не си плащат данъците(включително и тока,водата) и са безработни !! Ей заради тях държавата губи много пари за да им плаща на тях а те да ни крадат в същото време и да понасяме още по-тежки загуби.Както каза Софи Маринова "Ний сме тук да си поживуркаме" пффф.. не ги интересува нищо друго нито децата в неравностойно положение нито нищо.. всички роми гледат да си "поживуркат" на гърба на държавата.Който ги защитава според мен не е никакъв патриот и няма място в тази държава - да си ходи в циганската махала да го пребият чернилките и тогава пак да пише тук ако са ми здрави рацете и пак да видя ще ги защитава ли.. не сте си изпатили от роми за тва ги защитавате !! Като ви потрошат колата или къщато за която сте се потили с години работа тогава пак ми кажете,че и те са хора !! Никакви хора не са. Знам,че модераторите ще заключат темата,но поне нека не я трият,за да я видят повече истински българи патриоти! Успех другари!

Darkkiss
03-19-2009, 19:07
мангалски химн ???

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:lol:

crazyteengirl
03-19-2009, 19:42
:shock: :shock:
От кога има такова нещо ?!? :shock: :shock:

selens
03-19-2009, 20:04
:shock: :shock:
От кога има такова нещо ?!? :shock: :shock:
+1 :shock:

Nen0RmalniK
03-19-2009, 20:08
Има.. и Софи Маринова го изпя тая вечер !!

LudoMlado
03-19-2009, 22:39
Става опасно бе хора, как мое им позволяваме така да се ебават с държавата. Скоро мангалите ше искат собствено Косово.

acdcfenka
03-20-2009, 15:07
:shock: :shock:
От кога има такова нещо ?!? :shock: :shock:

Свети Георги на цигански изпя Софето-цигането.

kristo
03-21-2009, 18:33
Не разбирам какво се чудите?! Става въпрос за небългарската телевизия Нова ТВ, там каквото и да пуснат, не бих се учудил, тази телевизия е най-големия боклук в родния ни ефир. Така че и химна на Турция да пуснат не бих се учудил. Само си свалят рейтинга по този начин и печелят все повече неприязън сред българите.

Но какво да говорим, щом по БНТ има все още новини на турски, а по СКАТ има циганско предаване(Чай шукария), тогава какво толкова се чудите, че по Нова ТВ, която се държи от гръцки комунист пуснали циганския "химн"?! Просто не я гледайте и това е.

XxRoSxX
03-21-2009, 22:44
Става опасно бе хора, как мое им позволяваме така да се ебават с държавата. Скоро мангалите ше искат собствено Косово.

te 6te iskam ama moje li Hitler da vazkrasne aa??? :-x :-x :-x

Mastta
04-01-2009, 09:56
нямам думи една държава как може да отблъсква така гражданите си БЪЛГРАЯ зашо не унищожиха :(

6ibanqka
10-26-2011, 13:10
Тая България запада все повече, с тая дескриминация където говорат към на циганите и турците стигнахме до там. Дескриминират НАС БЪЛГАРИТЕ мамка ви !!!