PDA

View Full Version : Абе, някакъв съвет? :(



Svalkata
03-19-2009, 19:17
Ами, проблемът ми е такъв, че косата ми нали е горе-долу хубава, но имам проблем, че на някои места е някак си щръкнала и не седи добре. Преди 1 седмица ходих на фризьор и нали ми отрязаха връхчетата, не знам защо е така. Не е по цялата коса, само на места. Някакви съвети? :oops:

LovelyGirl
03-19-2009, 19:20
Балсам и шампоан за заглаждане на косата.Много марки ги имат,просто трябва да пробваш докато намериш подходящият за косата ти :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
03-19-2009, 19:20
Може да си я изгоряла при изправяне! Преди да се изправяш си слагаи кристали и след това ако пак стърчи я приглади с малко вакса :)

Svalkata
03-19-2009, 19:23
Ами, сега имам един балсам на Елсев и ми става много хубава косата от него, но крайчетата пак стръчат :D А иначе мнго рядко се изправям и си слагам кристали преди това. :shock:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
03-19-2009, 19:30
Ами, сега имам един балсам на Елсев и ми става много хубава косата от него, но крайчетата пак стръчат :D А иначе мнго рядко се изправям и си слагам кристали преди това. :shock:

Каква ти е косата? Къдрава, чуплива...? Ако е права си представям как стърчат краищата, но иначе нещо не мога :D

Svalkata
03-19-2009, 19:36
Ами, сега имам един балсам на Елсев и ми става много хубава косата от него, но крайчетата пак стръчат :D А иначе мнго рядко се изправям и си слагам кристали преди това. :shock:

Каква ти е косата? Къдрава, чуплива...? Ако е права си представям как стърчат краищата, но иначе нещо не мога :D
Ами, чуплива е :D

desyty
03-19-2009, 22:43
Посъвтвай се със фризиор той пък от там да те посъветва за някъкъв шампоан или балсам :)

sweetsunshine
03-20-2009, 08:05
Щом е чуплива според мен е нормално тук-там да стърви нещо.Майка ми е с чуплива коса и винаги има някое крайче,което да стърчи.На сънсилк имаше едни балсами без отмиване за къдрава/чуплива коса които я оформят,във една тъбичка са(лилава е за чупливата коса) и огоре е с капачка като на ония минерални води,които са с нещо като "биберон",ако се сещаш на Горна Баня има такава :D Та тя го използваше точно за заглаждане и поне на нейната коса имаше ефект :)

Sintya
03-20-2009, 08:59
Използвай шампоан за заглаждане.

masal
03-20-2009, 11:34
И буквата "щ"

Svalkata
03-20-2009, 15:07
Аха, мерси на всички и сори за грешката с "щ" :D :D :D :-)