PDA

View Full Version : Хляб



fi7nesa
03-19-2009, 19:44
Нужен ли е хлябът за напръняване? Или може да се пропуска ако се яде достатчно мазнини и белтъчини- ориз, месо, яйца, банани?

SiSsKkAa
03-19-2009, 20:13
По-принцип не е хубаво да смесваш хляб и картофи или хляб и месо както и месо и картофи,защото доста се надебелява от тези смесици.От хляба всеки напълнява.Незнам човек,който от хляб да е отслабнал.

kr0seR
03-19-2009, 20:47
По-принцип не е хубаво да смесваш хляб и картофи или хляб и месо както и месо и картофи,защото доста се надебелява от тези смесици.От хляба всеки напълнява.Незнам човек,който от хляб да е отслабнал.

Незнам ама аз от хляб не съм напълнял :-o

suitable
03-19-2009, 20:49
По-принцип не е хубаво да смесваш хляб и картофи или хляб и месо както и месо и картофи,защото доста се надебелява от тези смесици.От хляба всеки напълнява.Незнам човек,който от хляб да е отслабнал.

Незнам ама аз от хляб не съм напълнял :-o

При всеки е различно.. ако си слабичък по рождение ще ти е малко трудно да промениш структурата и килограмите си.. Пък ако си пълен и просто мислиш, че не е от хляба.. замисли се пак..

ThisIsMe
03-19-2009, 20:58
Хляб нека винаги да си има

kr0seR
03-19-2009, 21:03
По-принцип не е хубаво да смесваш хляб и картофи или хляб и месо както и месо и картофи,защото доста се надебелява от тези смесици.От хляба всеки напълнява.Незнам човек,който от хляб да е отслабнал.

Незнам ама аз от хляб не съм напълнял :-o

При всеки е различно.. ако си слабичък по рождение ще ти е малко трудно да промениш структурата и килограмите си.. Пък ако си пълен и просто мислиш, че не е от хляба.. замисли се пак..

Еми да слаб съм ;)

fi7nesa
03-19-2009, 21:22
Ся аз почнах да ям в едни кутии от сладолед по големи пълня ориз 2-3 яйца месо задължително и малко зеленчуци. Тва по 4-5 пъти без хляб, иначе губя апетит с хляба. Отделно в даскало си зимам нещо и като излизам вън почти винаги. Тва то 3 седмици, наддал съм 1 кг само - мен ми тряят поне 4-5 да кача още, че съм 172- 68. Обаче имам мн енергия бутам мн здраво ся повече постижения. В сряда излизах на кафе с едни приятели и едно момиче забеляза че по ръцете имам някви бели като от комар издутинки. Аз не обърнах внимание но от 2 дена имам по тялото такива бели подутинки адски сърбят и щипят, нз може ли да е от тая храна ?

Mihailova
03-19-2009, 21:46
Ти какво искаш - да надебелееш или да отслабнеш ?!
Иначе - освен ако не си ял развалена храна , е невъзможно да си си причинил хранително отравяне .

3oPuTy
03-19-2009, 22:12
Ти какво искаш - да надебелееш или да отслабнеш ?!
Иначе - освен ако не си ял развалена храна , е невъзможно да си си причинил хранително отравяне .
Ако беше прочела темата щеше да разбереш,че автора иска да надебелее ... Ама за к'во ти е да си правиш труда да я четеш,нали ...?!

Mihailova
03-19-2009, 23:17
3oPuTy Не виждам , някъде да съм те посочила за говорител , нямам нужда от мнението ти. Все пак аз дума "напрънява" не зная , щом ти знаеш - дерзай.

3oPuTy
03-19-2009, 23:26
3oPuTy Не виждам , някъде да съм те посочила за говорител , нямам нужда от мнението ти. Все пак аз дума "напрънява" не зная , щом ти знаеш - дерзай.
Близко е до акъла ... Ако можеш да мислиш ще се досетиш,че от бързане е натиснал Р-то ... А и като гледам нито се изявявам като говорител,нито нищо ... Просто е време да започнеш да четеш преди да пишеш ...

LifeIsGood
03-20-2009, 03:57
Не е нужно да ядеш хляб за да напълнееш, но е полезно. Хляба (пълнозърнест) съдържа фибри и въглехидрати които са много добри за здравето на сърцето. Дори и бял хляб е по полезен от пържоли или луканки. Месата са мазни по принцип и допринасят за високо кръвно (особено момчетата трябва да внимават дори и от тийн годините си)..и е по добре да се ядат по по-малко...
Защо не искаш да ядеш хляб?

Редакт:
Видях че си листвал ориз към месата..Ориза може да е заместител на хляба, както и макароните, царевицата..ако ядеш достатъчно зеленчуци които са богати на въглехидрати тогава може да си пропуснеш хляба без проблем.

hottie
03-20-2009, 06:59
И аз искам да кача 2-4 килца, че тази зима поотслабнах доста :-o

Sintya
03-20-2009, 08:58
Не знам защо мислите, че от хляба се дебелее най много.
От тия чипсове, дето едни 30% постоянно тъпчат, се дебелее 100 пъти повече от хляб.
Няма нищо лошо да хапваш по 1 - 2 филийки на ден, стига да ти се ядат, есествено.
А ти се консултирай с диетолог, ако ти е такъв гена няма как да надебелееш.

SiSsKkAa
03-20-2009, 10:33
Никой не е казал,че от хляба се пълнее НАЙ-МНОГО.Просто човека(незнам дали е момче или момиче) пита дали от хляб се дебелее и ние му казваме да,а не че от хляба се дебелее най-много

Adwokat
03-20-2009, 11:11
И аз искам да кача 2-4 килца, че тази зима поотслабнах доста :-o

:shock: :shock: :shock: Как става тоя номер... уж зимата се кача... а ти си отслабнала :) сподели 8-)

galu6a
03-20-2009, 12:20
да ви имам проблемите едни се чудят как да напълнеят дреги как да отслабнат ,но аз лично знам ,че от хляба се дебелее

yozii
03-20-2009, 14:48
Абе то зависи количеството:ако всеки ден ядеш цял хляб разбира се,че ще напълнееш.И аз много искам да напълнея-тъпча се със вафли,чипсове,дюнери и какво ли не-ама-на.Генът си е ген-и майка ми е мн слаба и аз на нея съм се метнала.Какво да се прави.

fi7nesa
03-20-2009, 18:28
Ми незнам за вас аз за 5 месеца дигнах 8 кг само, а тва за хляба ви питах щото от около 2 седмици ям мн без хляб иначе хляба мн засища и не ми се яде а без хляб ми се дояжда повече. Ся ям хляб примерно навън или в даскало когато си зема нещо я тостер я нещо др но основно без хляб. Иначе ям ориз картофи банани яйца месо и зеленчуци секи ден, както мисля че казах в кутии ги тъпча та да може по лесно да се изконсумират. И мн енергия имам ся ама незнам още не съм усетил да качвам. Иначе съм момче ако някой пита.