PDA

View Full Version : Притеснена...



_ENA_
03-19-2009, 19:50
знам че темата ми не е за тука, но реших да я пусна тука,.. мисля че ще имам по сериозни отговори...
много ми е някфо притеснено, цикъла ми закъснява горе долу с 10 дни :( преди няколко седмици с приятели ми си поигравахме и така стана че той свърши върху мен, близо до влагалището ми..но аз съм деввствена, и не знам какво да си мисля....знам че това че съм девствена не ме предпазва, но пък знам че не може да си девствена и да си бременна :( :( но пък съм много притеснена и не знам какво да правя :( дали да си направя тест, или да отида на лекар?някой може да ли да каже нещо по въпроса и да ми даде някъв съвет.. ;(

LifeIsGood
03-20-2009, 03:51
Спокойно- не си бременна. Съвсем нормално е да се притесняваш когато си неопитна и тепърва откриваш нови неща за секса- но мога да ти кажа че няма за какво да се притесняваш ...освен ако не е свършил върху отвора на влагалището ти, няма страшно колкото и близо да е било...

_ENA_
03-20-2009, 15:25
Спокойно- не си бременна. Съвсем нормално е да се притесняваш когато си неопитна и тепърва откриваш нови неща за секса- но мога да ти кажа че няма за какво да се притесняваш ...освен ако не е свършил върху отвора на влагалището ти, няма страшно колкото и близо да е било...



много благодаря за мнението ти... успокоява ме до някъде :)

foreverr
03-20-2009, 19:40
Мисля, че не си бременна, тъй като все пак е свършил до влагалиището ти!!Но дори и да е имало малко сперма и на него пак не може да се забременее!!!Защото сперматозоидите си омират като са на вън. Така, че спокойно, но за твое успокоение нсправи един тест и аз си мисля, че не ти идва от притеснение!

batkodoki
03-20-2009, 20:12
знам че темата ми не е за тука, но реших да я пусна тука,.. мисля че ще имам по сериозни отговори...
много ми е някфо притеснено, цикъла ми закъснява горе долу с 10 дни :( преди няколко седмици с приятели ми си поигравахме и така стана че той свърши върху мен, близо до влагалището ми..но аз съм деввствена, и не знам какво да си мисля....знам че това че съм девствена не ме предпазва, но пък знам че не може да си девствена и да си бременна :( :( но пък съм много притеснена и не знам какво да правя :( дали да си направя тест, или да отида на лекар?някой може да ли да каже нещо по въпроса и да ми даде някъв съвет.. ;(


точно за тук си е темата :)

по въпроса: много малка е вероятността да си бременна => този път не си (теста винаги е добра идея! не боли! не е скъп!)!
успокой се и си направи точно за собствено спокойствие тестчето извън прозоречният период. :)

но виж, за това:

"но пък знам че не може да си девствена и да си бременна" - НЕ си права!
няма никаква техническа пречка спермата да бъде депонирана по случаен начин през запазен химен във влагалището и да настъпи оплождане.
т.е. момичето може да е девствено и да забременее.
нещо повече - може да има дете и пак да остане девствено.
сами се досетете в кой случай ще се изпълнят тези условия.

_ENA_
03-20-2009, 20:50
Много благодаря за сериозността на мненията ви.. мисля да ви послушам и да си направя тест :)

hisy
05-04-2009, 11:03
Едва ли си бременна... най-вероятно ти закъснява заради стрес... :)

bubblebabe
05-04-2009, 13:08
Едва ли си бременна... най-вероятно ти закъснява заради стрес... :) ;-)