PDA

View Full Version : Луди учители



sawfan
03-20-2009, 06:55
Разказвайте смешни и интересни случки с лудите ви даскали , аз примерно имам една по история която е уникат
1.С едното око гледа към вратата , а с другото- към прозореца
2.Крещи си и си говори сама
3.Веднъж си събу обувката и с токчето забиваше пирон в стената за картата
4.Винаги ни облича якетата
5.Когато ни изпитва си разказва урока сама
6.Веднъж е казала всички момчета да излязат , за да си облече новия сутиен и чорапогащник
7.Веднъж иммахме свободен , шоту наблизо имало голяма разпродажба
8.Разкрачва се пред целия клас и започва да си бърка... на някои места
9.Последния път разказваше урока и заспа и когато се събуди
- аз заспах ли !?

OneGirl
03-20-2009, 12:09
Ти ме разби :lol: :lol: .

Нашите даскали не искарват мн смешки.

Jumbie483
03-20-2009, 12:29
Наскоро нашата по английски ще ни пуска уж някакви класици и донесла касетофон (от тия с дисковете)
И слага тя диска и натисна някакво копче и то като взе да стърже :D и тя само натисна нещо друго и диска изхвърча през прозореца..
След това като прати един от класа да го вземе, тя пак сложи същия диск и той почна пак да стърже.. И тя отново се обърка и натисна грешното копче и диска изгвърча и я удари в челото :razz: :razz: :razz:
И тя гледа някакво объркано и вика:
- Това е защото ми се сърди, че го изхвърлих през прозореца :razz:

gLoRiToO
03-20-2009, 12:31
avtora mnogo dobre si go izmislil ama ne trqbva6e tolkova da se prestarava6 6toto ne zvu4i realno :lol:

kalashnik
03-20-2009, 12:43
Един път госпожата по математика ни обясняваше нещо за кръговете и се прехвърли на раектите, как излитали в спирала, но всъщност те не излитата така и аз я поправих и тя почна да крещи и заприлича на вещица като се сбръчка. Аз я помолих да си изпие успокоителните и тя удари дневника в бюрото и го пречупи.

kalashnik
03-20-2009, 12:47
Имахме недостиг на столове и отивам до съседната касна стая, където имат френски с класната си, а тя е някаква психопатнак и пимам "Г-жо Теофилова имате ли свободни столове?" и тя започна да крещи нещо на френски, после разбрах, че ме е напсувала, аз се върнах в класната стая, където имахме БЕЛ с директорката и и казах какво стана, тогава тя ми каза, да се върна и да кажа на даскалката, че директорката е разпоредила да взема един излишен (в тяхната стая винаги има 14 празни стола). Като го казах на Теофилова тя се разрева и почна да крещи "Взимай русохил такъв и се махай, да не съм те видяла", а после почна да вига "Защо на мене Господи, защо?"

sawfan
03-20-2009, 17:38
avtora mnogo dobre si go izmislil ama ne trqbva6e tolkova da se prestarava6 6toto ne zvu4i realno :lol:

v edin sait ima tema za taq gospoja eto linka : http://www.impulse.bg/group/25905 naistina zvu4i nerealno no e istina Shocked Shocked Shocked
http://www.impulse.bg/group/25905/view-posts/83684

desyty
03-20-2009, 17:47
8.Разкрачва се пред целия клас и започва да си бърка... на някои места
Е т'ва го прави и една наша госпожа[няма да споменавам коя да не земе да го прочете] :D
Просто уникати к'во да си говорим :lol:
А ти от кое даскало си ако мога да попитам :wink:

sawfan
03-20-2009, 17:47
8.Разкрачва се пред целия клас и започва да си бърка... на някои места
Е т'ва го прави и една наша госпожа[няма да споменавам коя да не земе да го прочете] :D
Просто уникати к'во да си говорим :lol:
А ти от кое даскало си ако мога да попитам :wink:

138

Neftochimic
03-20-2009, 19:46
Разказвайте смешни и интересни случки с лудите ви даскали , аз примерно имам една по история която е уникат
1.С едното око гледа към вратата , а с другото- към прозореца
2.Крещи си и си говори сама
3.Веднъж си събу обувката и с токчето забиваше пирон в стената за картата
4.Винаги ни облича якетата
5.Когато ни изпитва си разказва урока сама
6.Веднъж е казала всички момчета да излязат , за да си облече новия сутиен и чорапогащник
7.Веднъж иммахме свободен , шоту наблизо имало голяма разпродажба
8.Разкрачва се пред целия клас и започва да си бърка... на някои места
9.Последния път разказваше урока и заспа и когато се събуди
- аз заспах ли !?

слабо да е истина, филмар! :? 8-)

plmn
03-20-2009, 19:48
Разказвайте смешни и интересни случки с лудите ви даскали , аз примерно имам една по история която е уникат
1.С едното око гледа към вратата , а с другото- към прозореца
2.Крещи си и си говори сама
3.Веднъж си събу обувката и с токчето забиваше пирон в стената за картата
4.Винаги ни облича якетата
5.Когато ни изпитва си разказва урока сама
6.Веднъж е казала всички момчета да излязат , за да си облече новия сутиен и чорапогащник
7.Веднъж иммахме свободен , шоту наблизо имало голяма разпродажба
8.Разкрачва се пред целия клас и започва да си бърка... на някои места
9.Последния път разказваше урока и заспа и когато се събуди
- аз заспах ли !?

слабо да е истина, филмар! :? 8-)

sawfan
03-21-2009, 08:32
avtora mnogo dobre si go izmislil ama ne trqbva6e tolkova da se prestarava6 6toto ne zvu4i realno :lol:

v edin sait ima tema za taq gospoja eto linka : http://www.impulse.bg/group/25905 naistina zvu4i nerealno no e istina Shocked Shocked Shocked
http://www.impulse.bg/group/25905/view-posts/83684

OMG eto obedete se 4e ne luja ako iskah da vi izluja 6tqh da vi kaja 4e se e ebala s nekoi ot klasa 4e si e burkala s prust nekyde i tn

desyty
03-29-2009, 22:48
8.Разкрачва се пред целия клас и започва да си бърка... на някои места
Е т'ва го прави и една наша госпожа[няма да споменавам коя да не земе да го прочете] :D
Просто уникати к'во да си говорим :lol:
А ти от кое даскало си ако мога да попитам :wink:

138
Ахам много готино даскало и много готини хора има :)