PDA

View Full Version : Как се възприемата вие самите ?



Jesus
03-20-2009, 11:06
Идеята е да опишете вие самите как се възприемате или иначе казано вие самите за какви се мислите :) Ето аз съм първи :)
Аз съм от онзи тип хора, който винаги се опитват да помогнат на всички, и се сдухвам, когато се проваля :( Адски лесно се привързвам :) Винаги гледам доброто у хората, предоверявам се :(

ПП: Не искам спам :x

ППП: Темата е за тук, понеже тук си изразяваме чувствата :)

sweet_sorcerer
03-20-2009, 11:12
Аз съм безкраен опитимист, мн весел и усмихнат човек.Не обичам да се карам с хората,но като го правя, доста ме бива :-D Казвам винаги каквото мисля.Общо взето съм сладко дете. :-D

Wrathchild
03-20-2009, 11:18
Не съм нито оптимист, нито песимист. По-скоро реалист... Мразя, когато някой не ме харесва. Конкретно някой, който ми е безразличен. Ако и аз не го харесвам дори ми става по-добре. Емоциите ми май са по-скоро отрицателни... повече мразя, от колкото обичам... И се радвам, ако този, който мразя също ме мрази.

Blab
03-20-2009, 11:32
Не умея да се преструвам. Знам какво искам и преследвам целите си. Мечтая повече от общоприетото, но не и твърде, понякога летя. Трудно допускам някого до себе си, но направя ли го, при мен е завинаги. Не умея да губя. Склонна съм към крайни депресивни състояния, прекалената емоционалност ми вреди, едно от малкото ми отрицателни качества бих казала. Добра съм и очаквам от другите да са такива по презумпция. Вярвам на хората, съответно "наивна" се намества с/у името ми. Искам да променя света, максимално да се доближи, защото не е възможно да се препокрие на този етап, до моя такъв. Вярвам, че Красотата ще спаси Света.(Ако не я беше хванала липсата.) Най-голямото щастие за мен е свободата и удобството да бъдеш себе си дори в най-малко кръгче от души.


ПП:
http://kevan.org/johari?view=Feichka
Това е попълвано предимно от познати, но става ясно, че съм като отворена книга.

ППП: Защо темата е в този раздел?

dimitar_ak
03-20-2009, 11:36
Сприятелявам се бързо, вярвам сляпо, обичам силно, рядко отказвам услуга. Ядосаш ли ме, подведеш ли ме или ме излъжеш съм невероятно проклет.

Cellmate
03-20-2009, 12:10
Непоправим хейтър към почти всички и всичко освен към няколко души, към които съм силно привързан.

3oPuTy
03-20-2009, 12:14
-адски съм доверчива ... и естествено след време си патя ...
-голям оптимист/реалист/песимист ... зависи от момента и настроението ми :D
-понякога най-малките неща могат да ме вбесят ...
-лесно прощавам,но заинатя ли се става страшно ...
-предпочитам да съм в компанията на момчета ... просто повечето момичета намират в мен някаква заплаха ... и до колкото знам и съм чувала се дължи на това,че почти няма момче,което да не ми се е доверило и да не ми е разкрило и най-личните си проблеми и тайни :)
-стремя се винаги да помагам на хората около мен без значение приятели или познати ...
-лесно се вписвам в различни възрастови групи :) Както се казва "С децата-дете,с възрастните-възрастен" :) И това може би е нещото,с което най-много се гордея,защото е трудно да си на маса с някой,който е по-голям от теб с 20-тина години (да не кажа и повече) и да водиш нормален и интересен диалог на всякакви теми :) и естествено да получиш похвала от такъв човек,че мислиш доста зряло за възрастта си :P
..................................
Миии като цяло май е това - не знам :-D

sextazy_baby
03-20-2009, 12:35
Много съм емоционална,винаги съм реалист,страшно земна и естествена,знам какво искам и го преследвам докато не стане реалност/много амбициозна/държа се с другите така,както те се държат с мен,в някои отношения съм много отмъстителна,винаги съм в добро настроение,нищо не може да ме накара да спра/за каквото и да става въпрос/,обичам силно и истински и давам всичко за човека до мен,но искам същото и от него.Общо взето мисля че е това :)

kypo
03-20-2009, 12:40
аз съм интровертен тип, моят вътрешен свят е най-важен. не ме интересува какво се случва в реалния и не обичам да съм реалист. трудно допускам някой до своя си свят, и с право - първия и последен, когото допуснах ме предаде.
мисля, че съм егоцентрик относно всичко което ме заобикаля и за чуждите хора - мнението им няма никаква тежест за мен, защото каквото мисля аз - това е правилното! може би затова не обичам да не става така както искам аз, просто обичам да имам контрол над нещата... бих казал че лесно се сприятелявам с хората, но само ако имаме сходни виждания или докато открия че се разминават. имаме ли различия е трудно. но за приятелите си съм винаги готов на всичко, но някой предаде ли доверието ми, не му цепя басма повече. както мога да помогна на най-добрите си приятели дори и да заровят труп и да стана съучастник, така мога и да не говоря на някого с години (има такива случаи). и когато обичам, обичам истински и силно. гледам да не мразя.
бих казал също, че намирам общ език много по-лесно с момичетата, отколкото с момчетата, което е продиктувано сигурно от това че имам повече приятели момичета.

mitkom89
03-20-2009, 12:45
Възприемам се добре :) И другите ме възприемат така. Хората познаващи ме ме уважават заслужено. Обичам да изказвам мнение за неща, които съм сигурен, че знам. Стоя си на мястото. Влагам чувства и емоции в много малко неща, но когато го правя си личи. Обичам да печеля заслужено. Когато губя заслужено умея да го понасям. Обичам да се откроявам от хората, защото повечето са безлични. Винаги съм истински и мразя да се преструвам. Също така се смятам за доста справедлив в отношението си спрямо хората. Каквото е тяхното спрямо мен, такова е и моето.

masal
03-20-2009, 12:59
Хахахаха 8-) някои хора доста се изхвърлиха. :P

vesSynkaa
03-20-2009, 13:37
Нормален човек ..

krisy
03-20-2009, 13:48
При мен всичко винаги трябва да е точно кокто аз искам.. Мразя да се провалям.Искам винаги да съм по-добра и от най-добрия. Голям инат съм и мразя да ме командват. Немога да остана сама затворена повече от половин час. Обичам да излизам с приятели и много мразя да съм си удома. Купонясвам дори и да ми е супер тъжно,защото все пак веднъж се живее. Това,което най-много мразя в себе си е, че прекалено лесно се разстройвам за най-малкото нещо и че много бързо се привързвам към нещо или някой. Да знам ревла съм и тъпото е че за сереозни неща не ми пука,докато за някфи дребни глупости ще се изям. Не се интересувам от хорското мнение,защото всеки човек си има характер а моя е по-див и буен и си го демонстрирам. Леко лудичка си падам .. Приятелките ми казват, че не се притеснявам от никой и нищо .. Каквото ще става- да става.. Животът продължава ! :grin:

darla
03-20-2009, 13:56
Аз съм вечният оптимист.Винаги намирам хубавото в дадена ситуация.Не мога да съм лицемер.Винаги казвам това,което ми е на сърце и душа директно.По този начин многократно съм наранявала хора покрай себе си,но съм пряма до болка.Когато обичам-се раздавам.Без да очаквам същото в замяна.Когато намразя веднъж-мразя за цял живот!Трудно прощавам...или по-скоро прощаван на малъг кръг от хора.Тези,които не са важни за мен толкова много-ако ме наранят,обидят или предадат-все ми е тая,изрязвам ги от живота си!
Обичам човека срещу мен да ми казва истината-дори и да ем заболи о нея.Не живея в мечти и блянове.Поставям си цели и ги изпълнявам една по една,не тичам преди вятъра!

EeeBobii
03-20-2009, 14:02
Не обичам, да се преценявам сам.

dark_angel3
03-20-2009, 14:09
Много съм горделива.Голям оптимист съм,чистосърдечна,дружелюб на,романтична душа :D обичам приятелите си давам всичко за тях :)

Jumbie483
03-20-2009, 14:23
По характер съм непоправим егоист. Каквото си е мое е мое, почти не доспускам други до моят 'свят' и моите разбирания.
Попринцип съм доверчив човек и много лесно се сприятелявам с когото поискам. Но ината винаги ми играе лош номер..
Добър човек съм.. Поне така казват всички. Мога всичко да простя, но както се казва - не и да забравя.
Ако допусна някой до моето истинско АЗ, то той си остава завинаги там.. Имам късмета, че за сега само един единствен човек ме познава, такава каквато съм..
За ИСТИНСКИ приятел бих направила всичко..
Обожавам и да споря с някой. Винаги държа на мнението си и искам всички да го разберат и осъзнаят.
Ноо нямам здрави нерви и от най-малкото нещо се ядосвам..
Попринцип се дразня ако споря с глупаци или с хора с по-ниско интелектуално ниво.. Имам чувството, че не ме разбират ;D
Настроенията ми се сменят през минути.. Обичам понякога просто да стоя сама и никой да не ме закача или да ми говори. А ако някой го направи следва викане, крясъщи, обиди и т.н.
Винаги държа на казаното и никой (абсолютно никой) не е в състояние да промени решението ми. АКО ще го променям, то ще е по моя воля..
Да не забравя да спомена, че едно от странните ми качества е че много обичам да говоря.. Мога да говоря с всеки на всякакви теми.. Мога и цял ден да говоря без да спра.. Понякога е малко досадно за околните :-D
И като за край.. Нещото което най-много харесвам в себе си..
Пълен непокист съм :D
Не ме интересува мнението на другите за мен.. Не ме интересува какво мислят, какво говорят, какво правят...
Не ме интересува кой ме имитира, кой ми се подиграва и кой го кефя.
Въпреки, че се кефя когато дразня някой без дори да правя нищо ;)

NaNa_SladuRana
03-20-2009, 14:28
Дори всичко да е пълна каша,никога няма да призная,че съм зле,напротив усмихвам се и държа главата си високо вдигната,продължавам напред,колкото и да съм наранена.Обичам да мечтая и да оставам насаме със себе си,но нямам нищо против да съм в шмна и откачена компания.Загадъчна съм,може би от зодията.Умея да изслушвам,лесно се приспособявам :)

TheRestorer
03-20-2009, 14:30
Шантав,весел,спокоен.Даже кравешки спокоен.Бързам обикновено и не обичам да мисля, освен ако се наложи.

kobrichka
03-20-2009, 14:43
Ми аз съм си оптимисче, гледам от хубавата страна на нещата и не съжалявам за нищо. Усмивката много рядко слиза от лицето ми. Често правя грешки,но винаги си ги признавам и извличам само ползите от тези грешки. Много трудно допускам хората до себе си. Не вярвам на приказки,а на действия. Не се привързвам към хората. Много амбициозна съм и понякога това ми пречи. Обичам да си поставям високи цели в живота, не винаги ги постигам, но чувството,че си направил всичко по силте си, за да постигнеш нещо е страхотно. Обожавам екстремниите неща, когато съм нервна обичам да се успокоявамс йога или да изкарвам яда си върху боксовата круша. Не вярвам във вторят шанс, защото втори дубал в живота няма и каквото направиш то остава няма значение дали съжаляваш или не стореното е сторено. Веднъж изстреляш ли куршума връщане назад няма.

SINDEL
03-20-2009, 14:46
Безнадежден оптимист съм, винаги и до последно вярвам, 4е във вси4ко лошо има и нещо хубаво. Заради това съм и прекалено довер4ива. И не си взимам поука от нещата, които са ми се слу4или, 4есто правя едни и същи грешки по няколко пъти, преди да се нау4а.
Разсеяна съм, безкрайно вятърни4ава, ако нещо не е важно за мен самата, съвсем е вероятно да забравя да го направя. Или да ме домързи. Мързелива съм понякога, оставям днешната работа за утре и вси4ко правя в последния момент.
Не съм капризна, нямам претенции относно другите, приемам хората такива, каквито са. Не се стремя да променя никого, разбрала съм, 4е не се полу4ава.
Ако оби4ам, оби4ам с цялото си сърце, поставям 4овека на първо място в живота си и се раздавам изцяло. Ако намразя, по4ти никога не мога да простя.
4увствителна съм, въпреки 4е никак не ми ли4и. Не пла4а пред хората, пла4а сама в банята или пред ку4ето, не оби4ам да виждат такива силни емоции. Оби4ам ку4ето си пове4е от много хора, с които имам някакви отношения.
Зака4ам се, понякога ставам дори и досадна. Мразя да бъда сама.
Прахосвам каквито пари полу4а, без да ми мигне окото. Но ако няма пари - не мрънкам, просто не хар4а нищо. Живея ден за ден, въпреки 4е имам много планове за бъдещето.
Иска ми се да съм по-амбициозна, понеже в момента малко хора вярват, 4е ставам за каквото и да било.. :/

beachy_bunny
03-20-2009, 15:01
мм зависи от настроението ми ... всеки път съм различна ... , но винаги не мога да се понасям само заради едно нещо , че оставям и най-малката глупост да ми развали хубавия ден чакан от седмици ... , а ии колкото да не изглеждам чувствителна ... вътре в мен се крие един много раним човек ... :)

balu4ka
03-20-2009, 15:05
Незнам по принцип съм страшно оптимистичено настроена и супер позитивен човек.Но е имало и моменти в който се чувствам зле и се държа ужасно!Помагам на всички ..и след време си оставам прецаканата(абсолютно винаги).... :)

moneycomeme
03-20-2009, 16:26
Не ми е интересно да се самоопределям!Просто си живея и оставям тази работа на тези,които се интересуват или ги интересувам! :)

lipsvashh_mi
03-20-2009, 16:34
супер усмихната и вечно позитивно настроена.Ненормална оптимистка съм-понякога е супер нервиращо за околните,особено когато не са на кеф,а аз си говоря каквото си знам :D Иначе съм може би най-влюбчивия човек на света..или айде да не се изсилвам-най-влюбчивия,който познавам...и така...за сега толкова.Малко ми е трудно да дам преценка сама за себе си :)

BaiToq
03-20-2009, 17:33
Аз съм готин,сериозен когато трябва,
можещ,интелигентен,умен,с богата
обща култура,не особено красив,но харесвам
тялото си и лицето си,човек,на когото може
да се разчита,винаги прям и откровен.
Не съм идеален,такива хора няма.

My6mYLka
03-20-2009, 17:36
горе долу съм като автора :( не понасям когато някой ми се сърди мразя го тфа :o точно поради тази причина ме тъпчат и мачкат дори собсвените ми фр . . .

aka6a_vamp
03-20-2009, 17:36
Еми много обичам да изслушвам хората и винаги ми предават настроението си..Винаги ме е страх,че ще бъда наранена и нямам много доверие на хората...избухлива съм и неописуемо ревнива...абе не си харесвам характера..

Lyubeto
03-20-2009, 17:55
Реалист . Обичам да се заяждам особено ,когато съм права. Твърде разсеяна , доста разхвърлена .Твърде наивна .Вярвам на хората безрезервно и често съм наранявана . Добър приятел.Всички, които съм допуснала до себе си знаят ,че могат да имат доверие . Повечето ми приятели са момчета , трудно ми допада момиче като характер. Има и такива единични бройки обаче. Когато не ми пука за някой , наистина не ми пука за него . Лесно се ядосвам , лесно се натъжавам .Когато се сърдя бързо ми минава , но съм и голям инат .Правя се ,че още се сърдя и мога да продължавам дълго така .Понякога това ми е в минус . Винаги съм приятелски настроена към хората дори и ако в миналото са ми направили нещо лошо. Вярвам ,че човек може да се промени стига да иска и да го осъзнава . С много широки пръсти съм , всичко което искам си го купувам . Обичам да имам човек до себе си , но трябва да е стойностен .Иначе просто не се занимавам.Но когато човек си заслужава се раздавам за него , винаги гледам той да е добре , уважавам го и го ценя. Моето си е мое и някой опита ли се да се доближи , съжалява . Не се интересувам от хорското мнение нито за мен , нито за хората до мен . Горделива съм , надута съм , но само за хора които са си го заслужили и за хора , които не ме познават .Обиди ли ме някой , получава си заслуженото . Когато ме наранят ставам най - гадния човек . Обичам истината да се казва винаги и се старая да я казвам . Нямам много капризи , но ако нещо не ми харесва не се срамувам да го кажа или покажа. Обичам решенията да си ги взимам сама и ако сгреша , последиците си ги поемам сама .Отговорна съм във ВСЯКО отношение . Имам големи амбиции и се стремя да ги осъществя . Мечтая , но в рамките на земното . Мразя лъжата , но понякога ми се налага да го правя . Странна съм , но допусна ли човек до себе си се раздавам на макс .

beiho
03-20-2009, 18:00
Мога да кажа, че се доверявам много трудно на някого и без това вярвам само на няколко души, които са ми най-ценни.Помагам, ако някой ме помоли и мразя да ме използват.Не се страхувам от почти никого и нищо (може да прозвучи банално, но е така :), мразя нещо лошо да се случи по моя вина.Давам всичко за хората до себе си, но очаквам същото.Не понасям предателство и измяна, още по-малко подигравките.Готов съм да вървя срещи целия свят заради своята любов.

GossipGirl89
03-20-2009, 18:12
Прекалено добра и наивна съм и това са двата недостатъка в характера ми. Винаги помагам на човек в беда с каквото мога, но не винаги ми отвръщат със същото. Не бих казала, че се доверявам лесно, напротив - трудно се доверявам и винаги си имам някакви преубеждения за хората, първо гледам да ги опозная и чак след това говоря за доверие. Лошото е, че доста често се сблъсквам с лицемери и това ми изиграва лоша шега. Мразя лъжата и изневярата като първото съм го прощавала само един път и ми беше много трудно, а второто не ми се е случвало до сега, но съм убедена, че няма да го простя колкото и да обичам този срещу мен тйъ като съм човек на крайностите - "или"-"или"... Не съм отмъстителна, но си признавам, че ми става хубаво, когато на някой му се върне тъпкано :D Като цяло съм доста позитивно настроена. Оптимистка съм и винаги се опитвам да гледам на нещата от добрата им страна. Много чувствителна натура и лесно ранима - общо взето приемам доста навътре и незначителни неща. Страшен инат съм и съм маниячка на тема чистота :)

bishop
03-20-2009, 21:52
Аз съм краен реалист, никога не мисля за най-доброто или най-лошото, просто проверявам какво трябва да се свърши и го върша. Не вярвам на почти никой освен на себе си и тесен кръг други хора. Нямам нищо против да ме лъжат и да ми говорят зад гърба хората за които не ми пука стига да го правят достатъчно кадърно за да не разбера. От друга страна на всяка цена трябва да знам какво мислят за мен малкото хора, които ме интересуват. Не понасям заблудени, дезорганизирани или безотговорни хора. Не съм склонен да помагам на всички и за всичко освен ако нямам много добра причина, не става въпрос за приятел или не ме помолят много учтиво. Прощавам трудно. Мога да бъда много отмъстителен, когато ми изгърмят бушоните. Обичам да изслушвам. Винаги следвам максимата "По всеки въпрос има 2 мнения: моето и грешното" докато някой не ми докаже с нещо солидно че не съм прав. Винаги знам какво искам и в повечето случаи и как да го постигна. Имам 'нестабилно' самочувствие - знам че съм интелигентен, общо взето надежден и преценката ми винаги е трезва, но и че не съм особено хубав. Понякога мога да бъда абсолютно безкомпромисен към другите и много рядко ми се случва да изпитвам някакви огризения на съвестта. За мен никои 100 произволни човека не струва колкото който и да е от приятелите ми или колкото мен самия и съм готов да стъпча всичко на пътя си ако наистина се наложи.

mitkom89
03-20-2009, 21:53
Чииииииииисто луд

selens
03-20-2009, 21:55
Прекалено голям оптимист съм на моменти и понякога много се притеснявам :-o :-o

cherinka
03-20-2009, 22:08
Защо си мислиш, че си такъв?
Явно тази част от същността ти преобладава над другите. Избий си тоя филм (на нашенски си език 8-) ) и така..

Лично аз не съм способна да се опиша, тъй като имам прекалено високо мнение за себе си. Ама и другите са виновни, че ми го нагаждат така. То.. нали знаеш.. когато не спират с комплиментите, когато виждаш, че способностите и действията ти са оценени от хората около теб, когато достатъчно хора ти се възхищават на различни неща, които притежаваш и когато те хвалят, повече от достатъчното и поносимото и ти тръгваш към облаците. 8-)
А най-хубавото от всичко е когато необръщаш внимание на лошите неща, думи, приказки и тем подобни :D
Въобще на мен винаги всичко ми е било розово. :booooomb:

Ivanna99
03-20-2009, 22:20
Mnogo otkroven chovek sum s drugite,bivam mnogo doverchiva i tova chesto puti mi izigrava mnogo losha shega,imam romantichna dusha,vqrvam v lubovta,v dulbokite chuvstva,othvurlqm povurhnostnite..vqrvam v dadeni principi,vqrvam v sebe si nai-veche,zashtoto razbrah,che v razlichni dadeni situacii moje da ima nqkoi,no moje i da nqma i ti si chovekut,koito se uteshava i si vduhva novi sili,ti si chovekut na kogoto vinagi mojesh i trqbva da razchitash na purvo mqsto,moga da obicham s cqloto si surce,no i sum mnogo naranena i vupreki vsicho se opitvam da preodoleq tozi strah da se razkriq otnovo,da obicham otnovo do kraen predel,optimist sum,kato cqlo sum dobra dusha,no harakterut mi e izklu4itelno slojen,a za nqkoi dori tejuk,drebnava sum,davam mnogo,no i ochakvam mnogo v zamqna..S dve dumi davam tova,koeto iskam da polucha,ne pravq na drugiq tova,koeto ne bi mi bilo priqtno na men!Ne moga da mrazq,izbuhliva sum,no za jalost imam naistina golqmo surce(za jalost,za6toto kolkoto poveche mojesh da obichash tolkova po uqzvim si za golqma bolka) :)

anitram
03-21-2009, 00:01
ami smqtam 4e mom4etata sa ujasni (ni6to li4no)4e 6te prekaram jivota si sama ne obi4am da govorq zad gyrba na drugite kazvam si vsi4ko v o4ite lesno se qdosvam :-o mi nai vajnoto e tva :)

Muccia
03-21-2009, 17:17
хммм колко странно сам да се описваш...обикновенно е по-точно ако някой друг те опише...аз не мога да бъда крайно обективна защото мисля че постъпвам правилно ...знам ли :-) Мисля че съм прекалено честна с хората и понякога ги наранявам с директността си.Хората винаги казват "искам истината" но когато им я кажеш доста ги заболява и вече не са ти толкова близки както преди ...друго - на моменти леко надута с нахални хора ...просто не мога да ги изтрая и мисля че изглеждам леко високомерна в очите им :( но пък за приятелите си всичко бих направила ... помагам само на хора които го заслужават ..предпочитам малко но пък истински приятели :oops:

myNameIsImmortal
03-21-2009, 17:50
Възприемам се добре :) И другите ме възприемат така.
Охх.. смеха е полезен, но не и в такова огромно количество..

Бай Тоя.. е това беше идеалното описание :)

Автора: Идеална тема, а ако не беше тя нямаже да се посмея на мнението на mitkom89

А сега за мен:
- 1во само да кажа, че не мога да се опиша съвсем точно, другите вече сигорно имат определено мнение за мен
- не съм красавец
- нямам самочувствие от НДК до панаира (както се пее в 1 песен)
- помагам на всеки винаги когато мога и то по всякакъв начин
- обичам романтиката, като правя всякакви романтични неща за любимия човек
- преди да направя нещо, 1во се поставям на мястото на другия и чак тогава взимам решение какво ще направя
- държа на приятелите си, за които когато се наложи правя всичко

Общо взето това е. Не е много добра личностна характеристика, но не се описвам сам какво представлявам, защото всеки много или малко ще доокраси някои неща и ще оръфа други. Затова най-често оставям другите да ме оценят като личност, а не сам да налагам определени качества, за които да претендирам че притежавам и за такива които нямам :)

cmexotepanuq
03-21-2009, 17:57
яаьяаь

cmexotepanuq
03-21-2009, 17:59
Аз сьм голяма лигня..реалист сьм.Обичам да мразя,мразя да бьда мразен.Голям авантаджия сьм,но в някои слу4аи гледам как да угодя пове4е на другите..Злопаметен сьм,оби4ам отмьщението и да се смея на 4уждото нещастие...Но вьпреки това мога да бьда много добьр приятел да изслушвам хората да помагам и т.н...

HipHopBlond
03-21-2009, 18:32
Тва обикновено оставям на другите да преценят...

.. DeViL mAy CrY ..
03-21-2009, 18:44
Много съм доверчива.Страшно емоционален човек съм.Понякога съм малко двулична и съм доста злобна.Правя много често тъпи грешки с много добри приятели,а с не толкова близките се държа по добре.Малки неща понякога много ме ядосват.Общо взето това е за мен,не съм толкова лоша колкото се описах :D

VaLcHicAtAa
03-21-2009, 19:20
попринцип се опитвам възможно най-реално да гледам на нещата,не летя из небесата,а ако случайно се случи винаги има кой да ме преземи(най-често тва е майка ми),което е добре.Трудно се доверявам,много твърдоглава съм ..кът магаре :D не е мн хубаво ...но какво да се прави.Ако обикна някого не бих го предала каквото и да става.Не лъжа.Просто мразя.Ако излъжа после ме гризе съвеста и си казвам :) и то става максимум 2 мин след лъжата.Твърде директна съм.Знам че така понякога наранявам хората но по-добре да знаят истината.Друг голам минус ми е ,че мн бързо се паля и приемам мн лично всичко.Абе общо взето станна птица съм и не всеки ме разбира.

LittlePrincess
03-21-2009, 19:35
Супер усмихната съм. Когато трябва съм реалистка иначе го давам на оптимизъм почти винаги. Страшно много летя в облаците и естествено съм супер отвеяна съм. Когато ходя не забелязвам никой и нищо и след това ме мислят за надута, а аз просто все си блея на някъде :D Обожавам да пея песничките от детските филми. Голям инат съм, не особено търпелива, но бързо свиквам с някой работи. Мразя да ме лъжат. Понякога съм огромна егоистка, друг път мисля повече за другите. Обичам да помагам, но съм много наивна ;х

Thillate
03-21-2009, 20:09
гадно копеле... добър съм само с най-близките ми приятели... за тях всичко мое е и тяхно... за останали съм Сатаната ... много обичам да се карам с някой , а като го видя че се вживява ми става супер весело... Любимата ми дума е "НЕ"

Soy_tu_mujer
03-21-2009, 20:53
Ами... немога и неискам да се описвам сама. Тези, които трябва, знаят каква съм. Човек неможе да даде точно обективно мнение за себе си, защото самочувствието (наличието на такова или самата му липса) пречи на реалното оценяване.За предпочитане е човек, който добре те познава да каже... А и при мен има доста за писане - и отрицателни и положителни неща, както при всеки. Просто няма смисъл да давам мое мнение, а и тези, които трябва - вече го знаят. :) Но няма лошо човек да каже как се възприема :)
Аз просто, когато пиша обичам да навлизам в подробности, а неискам да ви заболят очите от четене, затова ще се въздържа от собствено "оценяване" :) И все пак - добра темичка.

sodomicdream
03-22-2009, 10:50
интересно,как никой не казва например неяо лошо за себе си... :?
Ами мой ред е да се похваля - не съм от хората, които често се усмихват, прекалено сериозна съм и... много неща, които е редно да ме впечатляват дори не ги забелязвам.
Хората като цяло не бих казала, че ме харесват, не съм контактна личност...
Реалист съм, земен човек съм...
Харесва ми повече да мисля, отколкото да говоря простотии. Мълчанието винаги е било за мен по-добрия вариант.
Кариерист съм, държа на своето и реша ли да постигна нещо минавам през всичко и всички и не ме интересува какво ще стане.
Не харесвам хората да знаят много за мен, даже напротив - искам да знаят по-малко за мен, за да не ме предават.
Затварям се много лесно в себе си, трудно се довеорявам, трудно се поддавам на манипулации, обичам спокойния живот, обичам постоянството.

Re5peC7
03-22-2009, 11:38
такъв съм какъвто не трябва да съм..ама шанс :?

Converse333
03-22-2009, 12:10
Приятелите ми мислят,че съм много позитивен човек.Постоянно съм с усмивка на лицето. :D Лесно се ядосвам,лесно ми минава.Но трудно прощавам предателство и каквото и да е...Дори в повечето случаи не прощавам.
Не съм притеснителна,напротив даже съм си отворена. :D Общителна съм.
Но много малко хора ме познават добре-предпочитам да е така. :)
Обичам да помагам на хората.Бе,добра душа съм си.Понякога голямата уста ми създава проблеми,ама работя по въпроса да си затварям устата от време на време. :D
Иначе съм много упорита,ама много.Понякога даже нервирам околните. :grin:
Но не съм наивна.И се гордея с това. :)

Еми това съм аз. :-P

chill
03-22-2009, 13:23
Прекалено разсеяна съм,чак сама се дразня на себе си. Имам си доста ужасен инат и лесно мога да изкарам от контрол хората. По ред причини се привързвам доста трудно,всъщност по принцип не съм от най-общителните. Не правя особено добро първо впечатление. Не се сърдя лесно,обаче стане лии.... Не мога да вземам решения..
Мисля,че мога да бъда много отговорна и по свой си начин(неразбираем за другите) подредена.Амбициозна и упорита съм. Понякога се усещам,че искам да угодя на всички,което страшно много ме дразни. В продължение на час мога да премина през всички възможни настроения и то без определена причина. Оптимистка съм,оптимистка мечтателка..
Абе като цяло не съм особено добър характер,обаче пък аз си се харесвам 8-)

XTREMEFREERIDE
03-22-2009, 17:05
Почти винаги, когато става дума за любими хора съм крайна песимистка.
Винаги първо обмислям, какво ще правя ако е станало нещо лошо.
Отдавам се до край на човека, който обичам.
Предоверявам се.
Когато обичам, обичам истински.
Правя всичко за приятелите си, за разлика от тях.
Ядосвам се за много глупости.
Напоследък малко злобея.
Голям инат съм.

ifkataAa
03-22-2009, 17:09
Чувствам се като най-големия карък, който може да съществува някъде... :( :( :(

slun4ice_90
03-22-2009, 19:27
Наивна,влюбчива,луда глава.Обичам да рискувам.Мразя,когато всеки ден е един и същ...Търся нещо ново и непознато. :D Нещо-лудо.Голям инат съм,когато искам нещо-си го взимам.Мечтая,даже прекалено... :lol: Обичам да съм в компания на момчета,отколкото на момичета.Обичам да изслушвам и помагам.Тогава и аз се чувствам щастлива,когато виждам,че хората са щастливи.Мразя лицемерието най-много от всичко на този свят.Харесвам истинските хора,които казват всичко в прав текст.Пряма съм,даже прекалено...С риск понякога да обидя някого.Доста избухлива съм,най-малкото нещо може да ме подразни. :booooomb: Имам повече отрицателни,отколкото положителни черти,но това е. :)

plmn
03-22-2009, 19:31
аз съм си обикновен човек съм си.

Whyniser
03-22-2009, 19:37
Наивна,влюбчива,луда глава.Обичам да рискувам.Мразя,когато всеки ден е един и същ...Търся нещо ново и непознато. :D Нещо-лудо.Голям инат съм,когато искам нещо-си го взимам.Мечтая,даже прекалено... :lol: Обичам да съм в компания на момчета,отколкото на момичета.Обичам да изслушвам и помагам.Тогава и аз се чувствам щастлива,когато виждам,че хората са щастливи.Мразя лицемерието най-много от всичко на този свят.Харесвам истинските хора,които казват всичко в прав текст.Пряма съм,даже прекалено...С риск понякога да обидя някого.Доста избухлива съм,най-малкото нещо може да ме подразни. :booooomb: Имам повече отрицателни,отколкото положителни черти,но това е. :)
Искам да ми вземеш Aston Martin One-77 8-)

evelinka1122
03-22-2009, 19:38
ми не... аз съм обикновен човек съм си! :D
и така де... оптимист, с чувство за хумор :) реалист преди всичко, бих казала че съм зряла за възрастта си, знам къде е границата за нещо и спирам... знам кое е правилното решение...
прекалено емоционална съм, в опр моменти когато съм сред хора мога да се владея... /работих по въпроса и успях.... / но отида ли си вкъщи, когато съм сама, рева е неизбежен :)
обичам ли... обичам истински, добър слушател и приятел съм... и голям ИНАТ.... мн голям :) това може би мъничко ми пречи в някои ситуации.... / ами тука не работя по въпроса... но и не смятам... :-D /

GregoryHouse
03-23-2009, 05:18
Вярвам, че не съм позьор, не особено оптимистичен,
извънредно инатлив човек, понякога конфликтен, интелегентен,
харесвам си външния вид, не съм алчен, човек на деня, може би съм
малко сбъркан, обичам да рискувам. Има още много...мързелив също :)

slun4ice_90
03-23-2009, 13:11
Наивна,влюбчива,луда глава.Обичам да рискувам.Мразя,когато всеки ден е един и същ...Търся нещо ново и непознато. :D Нещо-лудо.Голям инат съм,когато искам нещо-си го взимам.Мечтая,даже прекалено... :lol: Обичам да съм в компания на момчета,отколкото на момичета.Обичам да изслушвам и помагам.Тогава и аз се чувствам щастлива,когато виждам,че хората са щастливи.Мразя лицемерието най-много от всичко на този свят.Харесвам истинските хора,които казват всичко в прав текст.Пряма съм,даже прекалено...С риск понякога да обидя някого.Доста избухлива съм,най-малкото нещо може да ме подразни. :booooomb: Имам повече отрицателни,отколкото положителни черти,но това е. :)
Искам да ми вземеш Aston Martin One-77 8-) От тебе друго не очаквам да искаш... :D :-)

kris4en
03-23-2009, 13:45
ами...аз лично се приемам като слаба личност...мисля повече за другите от колкото за самата себе си,много лесно се доверявам.Доста често ми става гадно за най-малкото...а ми трябва още по-малко за да се усмихна отново :cry: та...май доста малко хора ме приемат такава каквато съм.Има едни моменти дето ми избива да викам и като се ядосам викам и доста често се карам с приятелите си :D те поне май ми свикнаха :D Не се мисля за красива...даже доста често стоя по-настрана от шумни компании докато не свикна-май на всеки му трябва малко време да се приобщи-на мен са ми нужни около 20-30 мин :D май е това :) :? 8-)

mechtaq_za_teb
03-23-2009, 14:03
Веселячка съм, винаги усмихната, но за жалост често зад усмивката си крия много тъга. В последно време се опитвам да го променя. Просто съм човек, който споделя, но не споделя онова, което всъщност иска, защото знае че е по-доре никой да не знае.

nVm
03-23-2009, 14:13
В момента всичко ми е сиво или черно,гледам на нещата вече много трудно,все едно са ми изпили силите...Преди бях вееечно усмихнатото момиче,а сега съм песимист,много съм отчаяна...така се възприемам,моя случай скоро време няма как друго да е..

hooliganka89
03-23-2009, 14:32
Ами,много променлив характер съм.Вярвам в доброто в хората и знам,че то надделява.
Малко съм самовлюбена и т.н.
Но като цяло съм хубав човек :D

SweetDead
03-23-2009, 16:25
:Чешит!

crazymm
03-23-2009, 16:38
Не се слагам в опрделен тип хора, защото май страдам от раздвоение на личността. Не съм открила себе си и се държа по различен начин в зависимост от компанията, с която съм. Това вероятно ме прави лицемерна, но съвсем не това е целта ми.
Малко са факторите, които могат да ме ощастливят. До сега май не съм била истински щастлива, само доволна.. С нетърпение чакам да ме споходи някакъв вид щастие, но май ще си остана с чакането.
По принцип съм доста харесвана в училище и извън него, защото познавам идиотите, които ме заобикалят и знам какво ще им се хареса. Някак си съм спечелила примитивното им уважение от предишните години на преструвки, сега въобще не ми пука какво, с кого и защо става. Поддържам някаква заинтересованост, когато имам нужда от нещо, или когато толкова ми досадят с вечния въпрос "Какво е станало?!", че не мога да ги изтърпя.
От написаното до тук излиза, че съм супер депресиран и песимистичен човек, а всъщност не е така. Има опрделени хора, с които мога да бъда себе си, просто контактите ми с тях са силно ограничени.
А има и дни, в които съм супер засмяна, жизнерадостна и т.н. Буквално фонтан от енергия, но тези дни са голяма рядкост напоследък, за мое щастие..

soul1199
03-23-2009, 16:49
Mn sum emocionalna,haresva mi da se zapoznavam s novi hora,vinagi se zabavlqvam.Obi4am priqtelite si i im vqrvam dosta,do sega ne sa me predavali/da 4ykna na durvo 8-) 8-) /.Interesna li4nost sum,obi4am da zabavlqvam priqtelite si,dori,kogato sa tujni,az edinstvenno moga da gi razveselq,za koeto sum 6astliva.Obi4am da riskyvam,imam dosta golqmo vuobrajenie,ymna sum i se durja kum horata,taka,kakto te kum men!Mn sum romanti4na,ne obi4am licemerite,kyrvite i dvyli4nicite.Malko sum ligava,no burzo se opravqm,ponqkoga mn se obqsnqvam,no tova ne e problem.Haresvam se takava,kakvato sum! :) :) :)

MetalL
03-23-2009, 17:14
Mn sum emocionalna,haresva mi da se zapoznavam s novi hora,vinagi se zabavlqvam.Obi4am priqtelite si i im vqrvam dosta,do sega ne sa me predavali/da 4ykna na durvo 8-) 8-) /.Interesna li4nost sum,obi4am da zabavlqvam priqtelite si,dori,kogato sa tujni,az edinstvenno moga da gi razveselq,za koeto sum 6astliva.Obi4am da riskyvam,imam dosta golqmo vuobrajenie,ymna sum i se durja kum horata,taka,kakto te kum men!Mn sum romanti4na,ne obi4am licemerite,kyrvite i dvyli4nicite.Malko sum ligava,no burzo se opravqm,ponqkoga mn se obqsnqvam,no tova ne e problem.Haresvam se takava,kakvato sum! :) :) :)

[20:11:41] [₪]I۰A۰B[Ξ]: аз пък те обичам такава,каквато си!
[20:11:43] [₪]I۰A۰B[Ξ]: (h)

BigFakeSmile
03-23-2009, 20:48
голям песимист съм...
много обичам да се лигавя...че мн имам да крия от хората
гледам на тези около мен да им е забавно
ама понякога се сдухвам и заебавам сички...тогава си слушам музиката с кутийка Marlboro
обичам да се усмихвам..преди бях адски чувствителна..но един човек ме промени изцяло
сега мога смело да кажа че съм силен човек...духовно..но и силните си имат слабости (само в една ситуация съм тотално безхарактерна)
знам какво искам и как да го постигна
обичам да побърквам момчетата с които ходя....да лудват по мен :D :D 8)

Whyniser
03-23-2009, 21:51
Наивна,влюбчива,луда глава.Обичам да рискувам.Мразя,когато всеки ден е един и същ...Търся нещо ново и непознато. :D Нещо-лудо.Голям инат съм,когато искам нещо-си го взимам.Мечтая,даже прекалено... :lol: Обичам да съм в компания на момчета,отколкото на момичета.Обичам да изслушвам и помагам.Тогава и аз се чувствам щастлива,когато виждам,че хората са щастливи.Мразя лицемерието най-много от всичко на този свят.Харесвам истинските хора,които казват всичко в прав текст.Пряма съм,даже прекалено...С риск понякога да обидя някого.Доста избухлива съм,най-малкото нещо може да ме подразни. :booooomb: Имам повече отрицателни,отколкото положителни черти,но това е. :)
Искам да ми вземеш Aston Martin One-77 8-) От тебе друго не очаквам да искаш... :D :-)
От мене не знаеш какво да очакваш :D . И аз исках да дойдеше на Сандански ама на :-o

mozyk
03-24-2009, 03:24
НЕ СЪМ СВИКНАЛ ДА ГУБЯ, НИТО ДА РИСКУВАМ. НО БИХ ИСКАЛ ДА СЕ НАУЧА.
НЕ ОЧАКВАМ НИЩО ОТ ХОРАТА, НИТО ИМ СЕ ДОВЕРЯВАМ ЛЕСНО.
НО ВИНАГИ СЕ ОПИТВАМ ДА ВРЪЩАМ КАКВОТО ПОЛУЧАВАМ, ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ ГЛЕДАМ ДОБРЕ НА СВЕТА И ХОРАТА, НИТО НА БЪДЕЩЕТО ИМ.

КОГАТО ОБИЧАМ, ОБИЧАМ ИСТИНСКИ И ДАВАМ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ, НО АКО НЕ МИ СЕ ОЦЕНЯВА И ВРЪЩА СЕ ПРИМИРЯВАМ И ИЗЧЕЗВАМ НАДАЛЕЧ И ПОНЯКОГА
НАМРАЗВАМ.

НЕМИ ПУКА ЗА ХОРСКОТО МНЕНИЕ. ВЪПРЕКИ ЧЕ НЯКОИ СЪВЕТИ ГИ ИМАМ В ПРЕДВИД.
НЕ СЪМ 100% НЕПУКИСТ, НЯКОИ НЕЩА НА ИСТИНА УСПЯВАТ ДА МЕ НАТЪЖАТ АДСКИ ДЪЛБОКО.
ОБИКНОВЕНО ГЛЕДАМ НА НЕЩАТА ДОСТА ПЕСИМИСТИЧНО, ВЪПРЕКИ ЧЕ ПОНЯКОГА СЪМ ОПТИМИСТ.
МРАЗЯ ДА МИ Е КРИВО, САМОТНО И НЕЩАСТНО. ТОГАВА СЪМ АДСКИ ЗЪЛ, ЛУД И ПЕСИМИСТИЧЕН, И СЕ ПОБЪРКВАМ.
ИЗКЛЮЧВАМ СЕ ОТ ПОЧТИ ВСИЧКО И ИЗПАДАМ В АДСКА МЕЛАНХОЛИЯ И ПОНЯКОГА ГНЯВ.

ПОНЯКОГА СЕ ЧУВСТВАМ АДСКИ СТРАННО, ЧУВСТВАМ СЕ КАТО ДРУГ ЧОВЕК С ДРУГА ДУША КОЙТО Е ИДЕАЛЕН, СЪВЪРШЕН И В ДРУГ ЖИВОТ.

МРАЗЯ ДА МИ ЗАПОВЯДВАТ И КОНТРОЛИРАТ.
МРАЗЯ НЕЩО ДА Е НЕСПРАВЕДЛИВО.
ОТМЪСТИТЕЛЕН СЪМ.
НЕ ПРОЩАВАМ ПРЕДАТЕЛСТВОТО.
ОТ МЪЛЧАЛИВИТЕ СЪМ АКО НЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ.
ОПТИМИСТ СЪМ НО МНОГО РЯДКО ВЪПРЕКИ ЧЕ СЕ ОПИТВАМ.
ОБИЧАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ, С ТЕЗИ КОИТО НЕ ПОНАСЯМ.
ЯДОСВАМ СЕ И ЗА ДОСТА ГЛУПОСТИ.
НАПОСЛЕДЪК СЪМ СУПЕР ЗЪЛ.
ПОНЯКОГА СЪМ ДОСТА НАСИЛСТВЕН.
ПОНЯКОГА ЗАВИЖДАМ.
ПОНЯКОГА РЕВНУВАМ.





ОБОЖАВАМ КОНТРОЛА.
ОБИЧАМ ФИЛОСОФИЯТА.
ОБИЧАМ ДА ТРОВЯ И ДА ПСУВАМ.
ОБИЧАМ ДА МРАЗЯ.
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ.
ОБИЧАМ ДА МЕ ОБИЧАТ.
ОБИЧАМ ДА МИ Е ЩАСТЛИВО И ВЕСЕЛО.
ОБИЧАМ ДА ПЕЧЕЛЯ И ДА СЕ РАДВАМ.
ОБИЧАМ ДА ФАНТАЗИРАМ И ДА МЕДИТИРАМ.
ОБИЧАМ ЕВОЛЮЦИЯТА. И ПОДОБРЕНИЕТО.
ОБИЧАМ ДА ВЯРВАМ ЧЕ ЩЕ УСПЕЯ.


УМЕН СЪМ.
ПЕРФЕКЦИОНИСТ СЪМ.
МАНИАК СЪМ.
МЪЛЧАЛИВ СЪМ.
ОТКРОВЕН СЪМ.
ПОДРЕДЕН СЪМ.
НЕРВЕН СЪМ.
НЕ СЪМ АЛЧЕН.
НЕ СЪМ ЛИЦЕМЕР.
НЕ СЪМ КАПРИЗЕН.
НЕ СЪМ ЛИГЛЬО.
НЕ СЪМ ИНАТ.
НЕ СЪМ ЩАСТЛИВ.
НЕ СЪМ НАХАЛЕН.
МРАЗЯ ДА СЕ ОПЛАКВАМ.
ПРИЗНАВАМ ГРЕШКИТЕ МИ.
ДОСТА МЪРЗЕЛИВ СЪМ.
НЕ МИ ПУКА АКО МЕ МРАЗЯТ.
ПОНЯКОГА КРИЯ ЕМОЦИИТЕ СИ.
ПОНЯКОГА СЪМ СРАМЕЖЛИВ.
ИМАМ МАЛКО ХУМОР.
МНОГО СЪМ САМОТЕН.
И МНОГО ОТЧАЯН.
НИКОГА НЕ СЕ СТРЕМЯ ДА ПРОМЕНЯМ НЯКОГО.
ПОНЯКОГА СТАВАМ МНОГО ЕМОЦИОНАЛЕН.

ДОБЪР И ЛОШ СЪМ. ВСЯКО ЕДНО ПОДРЕД.
МОГА ДА КАЖА ДОРИ ЧЕ И КЪСМЕТ НЯМАМ.
ЗНАМ КАКВО ИСКАМ, НО НЕ ВИНАГИ КАК ДА ГО ПОСТИГНА.
ПОНЯКОГА ПРОСТОТИИТЕ МИ ДОСТАВЯТ УДОВОЛСТВИЕ И МЕ РАЗСМИВАТ.


РЯДКО ПИЯ.
РЯДКО ХОДЯ НА ДИСКОТЕКА.
РЯДКО СЕ СЪБИРАМ С ПРИЯТЕЛИ.
ОЩЕ ПО РЯДКО ГОВОРЯ С ЖЕНИ.
НЕ СЪМ КОНТАКТНА ЛИЧНОСТ.
НЕ СЕ ИМАМ ЗА КРАСИВ И ХАРЕСВАН.
НЕ ПОНАСЯМ ВСЕЗНАЙКОВЦИТЕ И ОТВОРКОВЦИТЕ.
НЕ ВЯРВАМ В ГОСПОД ДОКАТО НЕ ГО ВИДЯ.
НЕ ПОНАСЯМ ДЪРВЕНИТЕ ФИЛОСОФИ.
ОЦЕНЯВАМ ЧОВЕКА ПО ТОВА КАК СЕ ОТНАСЯ С МЕН.
ТОТАЛНО МРАЗЯ НАРКОТИЦИТЕ И ЦИГАРИТЕ.
РЯДКО СЕ УСМИХВАМ ЩОТО СЪМ ДОСТА СЕРИОЗЕН ИЛИ СЪМ ПАК В АДСКАТА МЕЛАНХОЛИЯ.
НЕ ПОНАСЯМ ХЕЙТЪРТЕ КОИТО СА СРЕЩУ МЕН, ВЪПРЕКИ ЧЕ ПОНЯКОГА И АЗ СЪМ ХЕЙТЪР.
СЛЕД КОЕТО СТИГАМ ДО ИЗВОДА ЧЕ МОГА ДА СЕ НАРЕКА ЕГОИСТ.

FlashMX
03-24-2009, 07:03
Никога не бих се самооценил....

slun4ice_90
03-24-2009, 07:06
Наивна,влюбчива,луда глава.Обичам да рискувам.Мразя,когато всеки ден е един и същ...Търся нещо ново и непознато. :D Нещо-лудо.Голям инат съм,когато искам нещо-си го взимам.Мечтая,даже прекалено... :lol: Обичам да съм в компания на момчета,отколкото на момичета.Обичам да изслушвам и помагам.Тогава и аз се чувствам щастлива,когато виждам,че хората са щастливи.Мразя лицемерието най-много от всичко на този свят.Харесвам истинските хора,които казват всичко в прав текст.Пряма съм,даже прекалено...С риск понякога да обидя някого.Доста избухлива съм,най-малкото нещо може да ме подразни. :booooomb: Имам повече отрицателни,отколкото положителни черти,но това е. :)
Искам да ми вземеш Aston Martin One-77 8-) От тебе друго не очаквам да искаш... :D :-)
От мене не знаеш какво да очакваш :D . И аз исках да дойдеше на Сандански ама на :-o :D Znam az ei... :lol: Iskam mnogo da doida v Sandanski,no za sega nqmam pyt natam...Moje lqtoto da namina. :-P

valdesbg
03-24-2009, 07:13
Никога не бих се самооценил....

А трябва да можеш.

По темата - не стоя прекалено близо за да не се натрапвам.Не стоя и прекалено далеч за да не ме забравят. Човек реалист, който си знае възможностите. Смятам че ако опиташ може и да се провалиш. Но ако не опиташ - няма начин да спечелиш. Вярвам, в себе си на първо място и на хората с които общувам.

С няколко думички - прагматик, който си улеснява живота по всеки възможен начин. Обичам да помагам не тези които искат да успеят.
И не на последно място - имам чаровна усмивка :)

Мозък - махни си CapsLock-а :)

SunSmile
03-24-2009, 11:50
Много съм наивна! Предоверявам се често на хора, които не заслужават! Избухлива съм. Винаги, когато нещо ме ядоса си го изкарвам на човек, който е заслужил или ме е предизвикал. Обичам да отговарям и да казвам истината в очите! Когато някой ме подцени и надцни себе си, надуе се, има се за много Голям го връщам в реалността. Реалистка съм!
Много обичам да обичам! Обичам да давам обичта и любовта си, но само на хора, които я заслужават! Не съм много влюбчива! Обичам да съм обичана! Много съм чувствителна, сантиментална. Мога да плача и от мъка, но и от щастие. Съпричастна съм към щастието/нещастието на другите.
Обичам динамиката, риска, тръпката, момента, мига... Всичко, което увеличава адренали в кръвта. Обичам разнообразието. Опитвам се всеки ден да е различен да има нещо, което да ме развълнува. Свободолюбива съм. Срамежлива съм, но само понякога с непознати. Контактна съм, приятелски настроена към почти всичко, приказлива.. Ценя хората, които умеят да бъдат искрени и да си казват всичко в очите! Не живея в измислен свят, в който по цял ден " да си режа и лепя.." Обичам разнообразието, новите неща. Интересувам се от всичко ново и стойностно за мен.
Романтична съм! Искренна.... Смея да кажа, че съм себе си във всеки един момент! Не съм поза, не поддръжавам на никого, не си лепвам сама някакви определения (гангста, емо, кифла..). Никога не си се определям сама: "ОХ, колко съм готина, красива днес", самото съвършенство", "много съм яка днес. Направо не мога да се нагледам"...
Не мисля, 4е е най -удачно аз да се описвам, но пък е важно качество да можеш да оцениш себе си РЕАЛНО! :)

devilsown
03-25-2009, 10:55
Описвам се като спокойно и кротко 14-годишно момиче.Не се заяждам с никой,стоя на страни.Не съм доверчива.Пред хората съм по-спокойна,но иначе когато съм с приятелите ми се отпускам и съм весела.Не пия и не пуша.Когато има нещо,което ме нервира си премълчавам,за да не тормозя любимите хора за мен.Имам високо самочувствие,което според мен е хубаво,защото ми оправя настроението.Иначе винаги съм в настроение. :-D И винаги,когато някой ме потърси му обръщам нужното внимание.. Г/Д това съм аз :P

vikincety94
03-25-2009, 12:25
Аз съм много дружелюбна!! Уважавам приятелите си и не си представям живота ми без тях!!
Винаги съм честна и казвам на хората това,което мисля.Никога не предавам!Не съм лицемерка - това,което най-много мразя!
Доста притеснителна съм..но след време се отпущам :grin:
Не съм злобна.Не харесвам такива хора!
Това е общо взето..за мен! :-)
Просто едно 14 годишно момиче
:oops: