PDA

View Full Version : удължаване на коса,с кератин



SeXyAdrenaLinka
03-20-2009, 12:43
другата седмица ще си удължавам косата чрез лепене кератин.искам мнение на някой който има опит с това и да знам дали си заслужава наистина,колко издържа,на колко време е нужна поддръжка..просто който каквото знае за този метод да сподели.и понеже си боядисвам косата..как става по трудно ли е ..пък и разрясването..може ли да се къдри с преса понеже си правя обем с вафлички.. :-) мн благодаря предварително :)

jenichka
03-20-2009, 12:46
моята коса е с фиби.като гребенчета незнам дали се сещаш.за мен това е на удобния вариант защото я махаш докато спиш и не се износва толкова бързо.пък и не ти мори косата...но щом си решила...

LovelyGirl
03-20-2009, 13:20
И аз съм съгласна с фибите.Другият вариант не стои много добре,виждала съм и двата отблизо.По-добре е с фиби и ги махаш и слагаш когато поискаш :)

SeXyAdrenaLinka
03-20-2009, 15:01
нз ама аз искам да не я махам а да си ми стои затова питам как трябва да се грижа за нея ако някой знае ..мерси :)

Liar
03-20-2009, 15:33
Не го знам този метод с кератин,но при удължени коси,като пришитите например,които не могат да се свалят когато поискаш,през определен период от време се ходи във фризьорски салон за повдигане,защото косата ти израства и те слизат надолу с времето.Ако обаче имаш тънък косъм,такива методи не са препоръчителни,даже изобщо не си слагай,защото твоята коса става на половина.

LovelyGirl
03-20-2009, 19:43
А виждала ли си как стои лепената коса?Много грозна гледка е за мен поне.Ужас е..
Пада лесно и трябва да се внимава много.
С фибите е доста по-удобно и стои добре :)

SeXyAdrenaLinka
03-22-2009, 19:14
да виждала съм една приятелка е с кератин и стои мн добре изобщо не личи лепеното и на опашка стои мн добре..нз какво си гледала ти може да не е било качествено направено..но косата на приятелката ми стои страхотно :)

SeXyAdrenaLinka
03-22-2009, 19:14
да виждала съм една приятелка е с кератин и стои мн добре изобщо не личи лепеното и на опашка стои мн добре..нз какво си гледала ти може да не е било качествено направено..но косата на приятелката ми стои страхотно :)

ifkataAa
03-22-2009, 19:23
С фиби е много по-удобно и е по-добрия вариянт :)

LovelyGirl
03-22-2009, 20:05
да виждала съм една приятелка е с кератин и стои мн добре изобщо не личи лепеното и на опашка стои мн добре..нз какво си гледала ти може да не е било качествено направено..но косата на приятелката ми стои страхотно :)

Да,в началото стоеше добре наистина.Но след време става много грозно-поне моето мнение е такова :)
Ти си решаваш как да си направиш косата,но с фиби освен,че е по-удобно и лесно,е и безвредно :)

semi4ka
03-23-2009, 06:46
Айде и аз да кажа нещо :D


Аз имам на фиби поради простата причина че когато ходих да ми я прешиват ми казаха че по добре е с фибички :oops:
Да ти обясня сега защо :)
Когато си с това дето ти го залепят незнам точно как се казва трябва да си купуваш един куп неща само за подържането :) Много лесно се роши ставаш като кошница в главата :D Когато завали дъжд или сняг или пък градушка :D Трябва ужасно много да внимаваш щото можи всичко да се отлепи :)


Когато са с фиби е супер поне аз така мисля :oops: Аз си я махам когато си поискам по лесно е.Когато вали това нещо не пада :) Подържането на косичката е много лесно.Със твоя си гребен можеш да си я вчесваш с малко балсамче.Абе нз както искаш ти но аз да си кажа мнението или поне това което ми казаха професионалисти :D

SoFarSoG00d
03-23-2009, 07:11
Пффф,тия удължения са ми доста долнопробни,абе пуснете си коса,какви са тия изкуствени пирги.Изглеждат:гадни,гроз и ,абе циганска работа.......кич.

ELiTyYy
03-23-2009, 09:35
хах...и аз бях с прешита към моята 1 месец...щот се разпада "голямото зашиване" ...
най-добре е с фиби - те са казали и преди мене...
Хем няма да си увредиш косата и ще си запазиш здравината на твоята..хем и по-малко пари ще дадеш...

DeadSilenceF
03-23-2009, 11:03
моята коса е с фиби.като гребенчета незнам дали се сещаш.за мен това е на удобния вариант защото я махаш докато спиш и не се износва толкова бързо.пък и не ти мори косата...но щом си решила...

viksun
03-23-2009, 13:17
zdraweite :) :) tova s fibite kak stava tochno za6toto az ne6to ne razbiram ..ako nqkoi te drupne za kosata i fibata se s4upi i ki4ura ostane v rukata ti ? kvo praime :? :-)

jenichka
03-23-2009, 13:37
ами гребена няма как да се счупи защото е метален.а и ако някои ти дръпне косата няма да падне а само ще те оскуби!можеш да си ги поръчаш от фризьор и той ще ти обясни как става защото няма как да ти го обясня с думи.едната фиба е 3 лв.

lifestyler
03-25-2009, 21:34
Пффф,тия удължения са ми доста долнопробни,абе пуснете си коса,какви са тия изкуствени пирги.Изглеждат:гадни,гроз и ,абе циганска работа.......кич.

много ми е интересно като не те интересува въпросът, гадно ти е, грозно ти е, защо по дяволите трябва да натрисаш на хората, които си обсъждат помежду си, комплексарското си депресарско мнение ?!
ПП: не ми се искаше да правя кофти впечатление на останалите, но просто ми дойде отвътре