PDA

View Full Version : Да отида ли на РД или не?



eli7yyy
03-20-2009, 13:53
Здравейте! Това не е точно проблем, но искам да се консултирам. Един приятел от моя клас ще си празнува рождения ден. Говореше от много отдавна за това. Днес се видяхме в училище, но не ме покани.Преди 1 час едно момиче от моя клас по скайпа ми каза, че той е поръчал да ме покани. Според мен не е много правилно някой да ме кани чрез трети човек. Честно казано аз не се чувствам кой знае колко поканена. :? Не смятам, че момичето лъже, защото не прави таквиз неща. Според майка ми не трябва да ходя, защото все едно не съм поканена. Според вас как трябва да постъпя - да отида ли на РД или да си остана вкъщи. П.П: рождения ден е утре.


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Jumbie483
03-20-2009, 14:05
Говори с момчето

Goddess
03-20-2009, 15:18
Ако ти се ходи, ходи. Все по някакъв начин те е поканил.
Може да се е отнесъл и да е забравил да те покани, когато сте се видяли.

tItEufFf
03-20-2009, 15:25
Веднъж най-добрата ми приятелка забрави да ме покани.
Просто забрави. Аз знаех всичко - час, дата, място.. но никой не ми каза да отида. В края на дена леко споменах, че не се чувствам особено поканена и отговърът беше "Ааа...ама ти нали си знаеш"

Най-добре говори с него

john95
03-20-2009, 15:40
Здравейте! Това не е точно проблем, но искам да се консултирам. Един приятел от моя клас ще си празнува рождения ден. Говореше от много отдавна за това. Днес се видяхме в училище, но не ме покани.Преди 1 час едно момиче от моя клас по скайпа ми каза, че той е поръчал да ме покани. Според мен не е много правилно някой да ме кани чрез трети човек. Честно казано аз не се чувствам кой знае колко поканена. :? Не смятам, че момичето лъже, защото не прави таквиз неща. Според майка ми не трябва да ходя, защото все едно не съм поканена. Според вас как трябва да постъпя - да отида ли на РД или да си остана вкъщи. П.П: рождения ден е утре.

Ако въпросното мом4е те харесва - може просто малко да го е срам да те покани - такива сме ние :D
Най-добре го питай - нещо от сорта кой ще идва днес на РДто - Той ако те е поканил наистина няма да те пропусне ;)

CuteBaby
03-20-2009, 20:31
Говори с него :)

NaskoKaulitz
03-20-2009, 22:26
Стига с тази глупава гордост, ако ти е приятно с него и на него с теб, иди :)

afterforever
03-20-2009, 23:52
Тъпо е да говориш с него, кво "ало, ам... аз поканена ли съм" или "ъм... дадойда ли", супер тъпо е, според мен. Нещата стоят така - или приемаш, че той те е поканил и отиваш, или ти е готино на купони и пак отиваш, защото и да не се чувстваш поканена, форамлно той го е направил, или си горда (в което няма много лошо) и ако не те покани лично, не отиваш, или въпреки че се смяташ за поканена не ти се ходи. Чрез елементарни математиченски манипулации ги сваждаме до 2 - ходи ли ти се - ходи, зашот си поканена, ако не ти се ходи и да те беше поканил той самият, нямаше да отидеш. Успех! Ако мен питаш - иди, тва си е купон, се пак :-P :-P ПРиятно изкарване

teenems
03-21-2009, 07:23
бахти пешлемето дето ,не може ли да ти каже ела на РД-то ми ами през други хора да те кани ?тва е много тъпо :? аз лично не бих отишла ,да не съм луда ,то едва ли не не съм поканена ,ама избора си е твой ;)

sweetsunshine
03-21-2009, 07:36
ами и на мен би ми билоо малко гадно да ме поканят чрез друг човек,както решиш иначе ако ти се ходи отивай ако ли не си стой у вас :)

TheOtherME
03-21-2009, 09:50
Ами може да си има причини момчето-да те харесва и да го е "срам"? :D :D :D най-добре говори с него защо е накрал момичето да те покани-така хем ще си изясниш всичко, хем не си просиш покана.

sawfan
03-21-2009, 10:30
што не говориш с момчето дали наистина си поканена , макар че нема да е толкова добре ако не те е и изведнъж го питаш и той малко трудно ще ти каже не , по - скоро това ще е самопоканване

Pepincetyy
03-21-2009, 12:01
Ти си решаваш, но аз не бих отишла.

Pepincetyy
03-21-2009, 12:03
и ... какво стана ще ходиш ли ?

kotence_91
03-21-2009, 12:26
Тъпа "покана"! Аз не бих отишла :P

ThePowerOfLove
03-21-2009, 12:44
Да, по тъп начин те е поканил, но все пак го е направил, нали? Ти си решаваш ;)

GReddy_91
03-21-2009, 14:11
Не.

pam1
03-21-2009, 14:18
звънни и го питай АБЕ ТУКА ЕДНА МАЦКА КАЗА ТАКА ТАКА или като звънеш питай за часа го е напраи се на ударена и готово :)

Boyd
03-21-2009, 16:03
По принцип сте много вманиачени в тоя скайп, така че "говори" по скайп с него, за да видиш дали ще те покани. Накрая се направи на луда и кажи "приятно прекарване" и ще имаш директен отговор..

За мен в момента не си поканена, а без покана не се ходи!

MP
03-21-2009, 16:05
Отиди много ясно,нали е келепир 8-) 8-)