PDA

View Full Version : Мъжки крем за лице



EgoistPartY
03-20-2009, 16:03
Здравейте.Моля предложете ми мъжки крем за лице със слънцезащитен фактор :))) на 18 съм .досега съм ползвал МенЕксперт на Лореал,но той няма СПФ.
От кой кремове сте доволни момчера ?

shell
03-20-2009, 19:02
Здравейте.Моля предложете ми мъжки крем за лице със слънцезащитен фактор :))) на 18 съм .досега съм ползвал МенЕксперт на Лореал,но той няма СПФ.
От кой кремове сте доволни момчера ?
може да провериш в козметичния магазин,където ще ти предложати ще можеш да с избереш :) мога ли да те попитам доволен ли остана от крема на лореал ? :)

galu6a
03-21-2009, 09:25
ами да козметичен магазин или аптека :)

EgoistPartY
03-22-2009, 20:07
Здравейте.Моля предложете ми мъжки крем за лице със слънцезащитен фактор :))) на 18 съм .досега съм ползвал МенЕксперт на Лореал,но той няма СПФ.
От кой кремове сте доволни момчера ?
може да провериш в козметичния магазин,където ще ти предложати ще можеш да с избереш :) мога ли да те попитам доволен ли остана от крема на лореал ? :)

здравти :))) използвам крема от около година :)))харесва ми определено ! не ми лепка,не е мазен,попива моментално :)))както друго да искам от един крем :)))използвам само 2 продукта за да се грижа за лицето си ,и това са измиващия гел за мъже на лореал мен експерт и хидратиращият крем от същата серия,който може да се използва и след бръснене.мисля,че полагам достатчни грижи,кожата ми да изглежда добре и са на съвсем достъпшна цена
крем -17
измиващ гел-12

Много бих искал да си взема крем със слънцезащитен фактор лятото,но немога да открия такъв за мъже ,и май ще си остана с този на лореал.междодругото,искам да вметна ,че никой крем досега ,не ми е действал толкова добре както този . може би , защото е предназначен за момчета.имам проблем с кожата ,винаги след баня е много много суха. пробвал съм разни кремчета на различни марки . давал съм и по 40 лв за крем,който не ми помага така,както този в момента.Почвам да мислям,че найстина мъжката кожа си изисква мъжки козметични продукти.
Имам ного хубава мъжка козметика от сорта на Клиник,биодер,Кларинс и т.н. но тя е доста скъпа ,ако искаш да си вземеш цялата серия за всекидневна хигиена на кожата на лицето или тялото.Серията мен експерт на лореал е доста добра съотношение цена и качество.Не съм пробвал козметиката на Нивеа...ако някой има отзиви за нея,нека пише