PDA

View Full Version : Има ли смисъл ?



Oxygen
03-20-2009, 16:41
Преди много време аз и моята голяма любов се разделихме ,така де той скъса с мен по ред глупави причини. Това много ме нарани и много ме болеше и чесно казано още ме боли и много го обичам макар да мина вече почти година от както скъсахме .Та сега има една макар и малка възможност аз и той да се съберем, но не съм сигорна .... просто той направи своя избор преди време и предпочете момиче, което си отвори краката за него от колкото мен момичето което го обичаше и го обича адски много .Моля ви да ми помогнете... Има ли смисъл да се пробвам отново да го спечеля и да си го върна макар,че той ме нарани толкова много и постъпи така с мен ? :( :( :( Как мислите вие ?

giginkaaa
03-20-2009, 16:47
Според мен не си струва да опитваш щом те е наранил толкова много . :)

cinderella_gugutka
03-20-2009, 17:00
ако наистина го искаш и го оби4аш има смисъл

HayDeN^^
03-20-2009, 17:10
Всеки човек заслужава втори шанс! ;)

AnGel_fReE
03-20-2009, 17:17
opitai i az sum v podobno polojenie i bih opitala shtom go obichash ima smisul da se borish da si s nego..

sweet_sorcerer
03-20-2009, 17:23
Според мен бившите са си бивши.Избрал е някаква к***а пред теб и ти се чудиш дали да му дадеш втори шанс... :? :? :?

Bellatrix
03-20-2009, 17:26
Според мен бившите са си бивши.Избрал е някаква к***а пред теб и ти се чудиш дали да му дадеш втори шанс... :? :? :?
+1. Съгласна. Всеки човек заслужава втори шанс, но има деяния, които не го заслужават.
ПП. А и каква е гаранцията, че няма пак да го направи? :?

vesSynkaa
03-20-2009, 17:56
Ми нищо не губиш,опитай като искаш ..

GossipGirl89
03-20-2009, 18:17
Да, наистина нищо не губиш ако опиташ, но помисли - заслужава ли си ? Сама казваш, че си го обичала много, а той е предпочел лесната мацка... Според мен този човек е адски повърхностен и дори и да опиташ да се събереш с него той пак ще си е същият... А и никой не ти дава гаранция, че няма да го направи пак... Имаш ли сили и нерви да се пребориш с още едно разочарование ? ;)

FreeSpirit
03-20-2009, 19:49
Всеки човек заслужава втори шанс! ;)

А той иска ли да му се даде втори шанс? Или казваш, че тя има право на втори шанс да е щастлива, с човек който я е наранил преди време....???
По темата : Разбирам да зависи от теб дали ще сте заедно(та да питаш какво да правиш), но ти да ходиш подире му след като те е наранил, според мен не е добре ;)

Re5peC7
03-20-2009, 19:50
всичко има смисъл...и той е никъв!

heroine
03-20-2009, 20:46
Според мен не си струва да опитваш щом те е наранил толкова много . :)

sextazy_baby
03-20-2009, 20:52
Той е направил своя избор и те е наранил...

Yoyoyoyoyo
03-20-2009, 22:24
Ако наистина искаш да бъдеш с тоэи човек,давай.
Вярно е,че всеки сам иэбира пътя си.Но всеки греши.Това не е поредното тъпо клише,а самата истина.Как беше - който е беэгрешен нека хвърли камък върху й.Няма такъв филм.А и таэи работата с нараняването е крайно субективна.Често стават несъответствия в желанията на хората.Един иска едно,друг иска друго и така все някой от двамата е наранен,поради иэборът на другия.Но като се эамислиш эащо да се иэживяваш като наранен и многострадален,като просто можеш да приемеш,че тоэи човек е иэпитал нужда от друго,така е почувствал нещата.И таакаа,ае да не раэтягам локуми,че се отклоних от темата.И не эабравяй,че ти решаваш.Не се влияй от чуждото мнение до толкова,че да эагърбиш чувствата си. :)
Щом се искат младите - да се вэимат!

Lolitta
03-20-2009, 22:25
НЕ, няма смисъл естествено. Ще срещнеш и друг, защо трябва да му се молиш и да тичаш след него... Явно не отговаря на чувствата ти, приеми го и продължи напред, все пак доста време е минало и трябва да си го осъзнала.

sugarbaby_
03-20-2009, 22:34
Аз мисля, че ако той е искал отново да сте заедно е щял да го каже или покаже по някакъв начин
Щом не го е направил значи не го иска
не виждам смисъл ... :? :(
:)

Ivanna99
03-20-2009, 23:02
Ми нищо не губиш,опитай като искаш ..

Dali naistina nishto ne gubi?!Gubi i to mnogo-surceto si otnovo,za poreden put!Sega q boli vse oshte sled 1 godina tq produljava da vuzstanovqva i da subira par4etata ot surceto si zaradi tozi 4ovek,a kakvo 6te stane,kogato o6te ne subrano to biva razkusano,iztiskano i zahvurleno otnovo?!Mila,bila sum v tvoeto polojenie celi tri godini kusane,trugvane,golqma lubov i tn razlikata e,4e az ne se otkazah i se borih dokato vsi4ko ne be6e tolkova iztiskano,bezmisleno,za6toto ponqkoga 4uvstvata ne sa dostatu4ni i bolkata e v pove4e,ranote sa v pove4e..S kurpeno surce ni6to ne stava osobeno,kogato krupkite sa pove4e,otkolkoto celite 4asti :)Povqrvai mi..Zapochnala si da go preodolqvash,v negoviq proces si-ne se vrushtai tova bi bilo pagubno za teb..Ponqkoga e po-dobre da produljish napred kolkoto i da boli,za da zapazish i malkoto lubov,na koqto si sposobna da izpitash,da q suhranish za nqkogo drugigo :)

TooLittelTooLate
03-21-2009, 06:17
Може и да има смисъл. Но дали си заслужава? Заслужавали си още една година мъка по него? Заслужавали си да те нарани отново? Заслужават ли си сълзите, които ще изплачеш? Заслужавали си болката? Не, според мен не си заслужава. Но, каквото и да ти кажем ние, ти ще направиш това, което ти диктува сърцето, така че успех. :-)

vesito13
03-21-2009, 09:49
Според мен , точно той не заслужава втори шанс . От къде знаеш , че след месец пак няма да реши да отиде при някоя друго , която си отвори краката за него :?

balu4ka
03-21-2009, 10:12
Според мен бившите са си бивши.Избрал е някаква к***а пред теб и ти се чудиш дали да му дадеш втори шанс... :? :? :?
+1. Съгласна. Всеки човек заслужава втори шанс, но има деяния, които не го заслужават.
ПП. А и каква е гаранцията, че няма пак да го направи? :?

+++

Oxygen
03-23-2009, 14:49
Mersi mnogo za otgoworite wi po moqta tema makar i malko typichka da beshe tq :D :D Dosta mi pomognahte da wzema nai-posle reshenie i za towa mngo wi blagpdarq :-) :-) :-) :-) :-)

mickelangelo
03-23-2009, 16:26
дай му шанс ... опитай .. но винаги помни какво е . .направил .. може да не го направи пак .. но може и да се случи пак .. но ако нямаше интрига нямаше да е интересно нали ?

DevilWish
03-23-2009, 16:35
Някой, който един път се е подиграл с теб ще го направи и втори път.Без него болка ,но с него 2 пъти повече . . така че . . сама си прави изводите ;)

FlashMX
03-24-2009, 06:56
Всеки човек заслужава втори шанс! ;)
+ Дай му ПОСЛЕДЕН шанс... пък може човека да се е осъзнал какво е загубил...

Gary
03-24-2009, 08:06
Няма точна рецепта - прецени ти, прецени човека, променил ли се е, осъзнал ли е какво е изпуснал, или просто иска да те "използва" до следващото ново завоевание. Аз два пъти съм се събирал със старо гадже и не съжалявам, макар че сме разделени вече от години и тя доста ме нарани. Но - това е животът:)

selens
03-24-2009, 16:23
Според мен , точно той не заслужава втори шанс . От къде знаеш , че след месец пак няма да реши да отиде при някоя друго , която си отвори краката за него :?

AnGel_fReE
03-24-2009, 17:59
според мене колкото и да мислиш няма как да разбереш какво мисли той и дали би те наранил отново просто трябва да решиш дали да рискуваш или не. на мен 1 момче ми даде втори шанс и аз не го нараних обърнахме ролите тей да се каже :D

lifelesscorpse
03-24-2009, 18:47
няма смисъл да му даваш втори шанс.нищо няма да спечелиш от това,освен болка.няма смисъл просто,недей.не си струва да се хабиш за хора,които изобщо не го заслужават.повярвай ми...човек,който те е наранил веднъж ще го стори пак.все пак ти си преценяваш.аз само давам съвет. :) :) :)

TupacShakur
03-24-2009, 18:56
всеки човек заслужава 2 ри шанс :-o

CeLyVka
03-24-2009, 20:56
Еми обмисли си ти нещата .... според някои от нас има смисъл, но според някои - не ... Ти си прецени сама

xpower
03-25-2009, 12:08
Всеки човек заслужава втори шанс! ;)

+1

BigFakeSmile
03-25-2009, 14:21
ако наистина го искаш и го оби4аш има смисъл


еми щом е предпочел секса пред любовта ти...хмм..

но ако мислиш, че той е голямата ти ЛЮБОВ ии...те боли като не е до теб..тогава давай..в живота само 1 човек може да заслужи да тичаш след него и това е твоята първа и истинска любов..после ти се убива желанието
ако е това...опитай по всички възможни начини :)

krisy
03-25-2009, 14:24
Ако го обичаш небива да спираш да се бориш за любовта си..

ninjadorf
03-25-2009, 15:14
ако го обичаш естествено че има смисъл 8-)