PDA

View Full Version : Да бъде или да не бъде?



cherry_baby
03-20-2009, 21:35
Днес изпаднах в кофти ситуация - исках да се видя с момчето по което си падам от нова година, исках да си направим купон утре в събота. Обаче тази вечер стана така, че решихме да ходим на кино с 1 приятелка и му звъннах да ходим заедно... и отидохме. Преди да ме остави пред нас на връщане уж на майтап попитах къде ще ме водят утре (беше с още 1 момче). Казаха ми в 12 да дойда пред някъв стриптийз клуб... бе с 2 думи - нищо не си казахме, изгабаркаха се с мен :? А аз исках да се уговорим нещо наистина ... Отчаях се набързо, само се засмях и се прибрах. Та сега ми е тъпо - исках утре да се съберем, но ще е адски нахално или нз какво, ако му звънна и утре с въпроса - "Снощи не се разбрахме нищо, дай сега кажи къде ще бъдем довечера?", или от сорта. А наистина искам на купон с този човек... :(

Blab
03-20-2009, 21:41
Абе, като искаш нещо, работи по въпроса!
Това е. Ти сама си знаеш. Малко повече самоувереност!

sweet_sorcerer
03-20-2009, 21:48
Ами обади му се.Няма нищо лошо.Кажи му,че искаш да отидете заедно на купона и готово.Не е мн сложно...

selens
03-20-2009, 21:51
Бъди уверена в себе си .... иначе няма как да стане :? :?

mitkom89
03-20-2009, 21:55
не уе не му се обаждай... ще е гадно

Yoyoyoyoyo
03-20-2009, 21:59
Абе, като искаш нещо, работи по въпроса!
Това е. Ти сама си знаеш. Малко повече самоувереност!
Кратко,точно и ясно.

Ivanna99
03-20-2009, 22:08
Absolutno e taka!Kakvo znachi,che ti e nelovko,ot kakvo?!Kogato iskash da postignesh tova,koeto iskash trqbva da se borish za nego,a v "borbata"nqma sram me e,neudobno mi e..Estestveno,che trqbva da vnimavash da ne stanesh nahalna,no taka,kakto gi obqsni neshtata dobih predstavata,che kato cqlo ne si nikak dosadna,a i toi otklikva po nqkakuv nachin.Nqma nishto losho da mu zvunnesh i leko na maitam da go izbiesh i leka zakachka po telefona,puk ako ne te vzeme naseriozno veche shte popitash direktno dali e svoboden..Budi spokoina nqma da mu izglejdash nahalna,po-skoro momiche,koeto ne si ostavq magareto v kalta i goni tova,koeto iska :)

cherry_baby
03-21-2009, 02:51
Благодаря на всички, че откликнахте толкова бързо, от това имах нужда! Виждам, че сте на мнение да не се отказвам и пак да го потърся днес. Мислех днес към 5-6ч. да му звънна и не че знам точно какво ще му кажа, но да разговаряме за вечерта :-o Обаче това беше преди да отидем снощи на кино. Пък и все си мисля, че ако е искал да се видим и днес, нямаше да се базика, а директно щяхме да си се разберем след като отворих снощи темата. И незнам, казвате, че не губя нищо като го потърся пак, но ми е някакси много несигурно, имам чуството че ще ме отреже, но звънкам за да ми го каже :(
Ааа, забравих да спомена за киното :oops: много яко ми стана, понеже видях, че иска да се приближи до мен, и заставаше на 1 страна (облягаше се от мойта страна) абе въобще някво мн деликатно :oops: май го беше срам... :-D

Ivanna99, по въпроса с нахалността - нз доколко ме вижда като нахална, но знам че ако бях на негово място щеше да ми стане приятно ако виждам такъв оживен интерес към мен :oops:

Mi6inka
03-21-2009, 07:21
действай действай обади му се :) Не е нахално да го поканиш на купон с теб ;) Успех!