PDA

View Full Version : Първа среща ... странно



ogie
03-20-2009, 21:57
Така има едно момиче от моето училище от дълго време си пишем по скайп ... дълго дълго ... 2 седмици пишехме си нещо и тя изведнъж изтърси хайде да излезем някаде стори ми се странно тъй като аз събирах кураж 1 седмица да и го кажа ... та въпроса ми е какво може да значи това ... виждаме се само по коридорите в даксало и то само за по минута две ...усмихваме се махаме си с така с после си пишем с часове ... знаете как е скайпа ( :* (hug) (sun) (inlove ) и т.н та въпроса ми имам среща с нея в събота ... и се чудя дали иска да излезем като приятели или цели нещо повече ... тя е на 16 аз на 17 ... благодаря ви предварително

Yoyoyoyoyo
03-20-2009, 22:02
Никой не може да предвиди дали тя си пада по теб или просто си й симпатичен.Ако можеше да се предвиди,то на теб щеше да ти е най-лесно.Даже се учудвам,че не можеш да раэпоэнаеш по поведението й.Ама то как да раэпоэнаеш като в Скайп не е толкова лесно.Човеко,эаложи повечко на реалния контакт.Евала на мацката,че те е поканила.Бъди по-решителен,че иначе ще пропускаш доста шансове беэ да се усетиш.И недей да иэпадаш в толкова эадълбочени раэмисли.Отиваш на срещата и ще видиш какво ще стане.Приятно прекарване от мен.

ogie
03-20-2009, 22:03
Никой не може да предвиди дали тя си пада по теб или просто си й симпатичен.Ако можеше да се предвиди,то на теб щеше да ти е най-лесно.Даже се учудвам,че не можеш да раэпоэнаеш по поведението й.Ама то как да раэпоэнаеш като в Скайп не е толкова лесно.Човеко,эаложи повечко на реалния контакт.Евала на мацката,че те е поканила.Бъди по-решителен,че иначе ще пропускаш доста шансове беэ да се усетиш.И недей да иэпадаш в толкова эадълбочени раэмисли.Отиваш на срещата и ще видиш какво ще стане.Приятно прекарване от мен.

Мерси

Mi6inka
03-21-2009, 07:28
еее браво на мацката... че ако тръгне да те чака :) МАлко по-смело бе момче ..а относно това ..мисля ,че щом ти е предложила да се видите значи определено си и приятен ...сега не бързай още от 1вата среща да замисляш план за връзка :D То всичко ще си дойде от само себе си.Успех с мацката!

aHeJlua
03-21-2009, 18:48
хехе.. еми давай... излезте заедно .. при положение че и тя ти го предлага явно има някакви симпатии.. пък и ти го искаш нали така ? :)

FlashMX
03-21-2009, 19:05
Според мен цели нещо повече =)

Vesk0u
03-21-2009, 19:09
Ехееее мацката даже е на 17! Браво, пич! Цели нещо повече много ясно и УСПЕХ ти пожелавам от все сърце! :)

FreeSpirit
03-21-2009, 21:39
Е как мина срещата? :-P :-P :-P

DiabolicalSoul
03-21-2009, 21:58
много ясно, че иска нещо повече.
аре кажи как мина срещата.

ogie
03-23-2009, 22:03
Ми сори че чак сега ви пиша но вобще забраих за темата и викам дай да вида кво става ... перфектно мина ... утре имаме пак среща с нея ... първата беше перфектна гледахме филм в мола и така :) зъвърши с хубава целувка бе перфектно беше :grin:

FlashMX
03-24-2009, 06:49
Ми сори че чак сега ви пиша но вобще забраих за темата и викам дай да вида кво става ... перфектно мина ... утре имаме пак среща с нея ... първата беше перфектна гледахме филм в мола и така :) зъвърши с хубава целувка бе перфектно беше :grin:
Браво =P . Пожелавам ти късмет за следващата ви среща.

valdesbg
03-24-2009, 06:52
До тук добре. Гледай само да не изцепиш нещо от сорта - обичам те, харесвам те, блабла... Поддържай физически контакт, щом си минал целувката вече - прегърни я, хвани я за ръката, там погали я по буза ли по каквото искаш :Р

И така :)

Излизайте и се до-зарибявайте :)

За въпроси - питай :Р

flower123
03-24-2009, 12:20
точно така-колкото и да я харесваш-недей да се вманиачаваш по нея,недей да и ходиш по гъза,ниво момчета ниво
п.с-радвам се за теб,дано тръгнат нещата 8-)

evelinka1122
03-24-2009, 12:23
ее ти излез и виж де... то ще си проличи дали само като фр или нещо повече.. на първо време не дей да прибързваш нещата... в смисъл не я притискай всичко с времето си :)

Cellmate
03-24-2009, 12:25
ее ти излез и виж де... то ще си проличи дали само като фр или нещо повече.. на първо време не дей да прибързваш нещата... в смисъл не я притискай всичко с времето си :)

Мисля, че няма да е лошо да прочетеш някое и друго постче кифличке ;](казвам го в добрия смисъл и съвсем нежно)
Те вече даже целувката са минали.

evelinka1122
03-24-2009, 12:33
ее ти излез и виж де... то ще си проличи дали само като фр или нещо повече.. на първо време не дей да прибързваш нещата... в смисъл не я притискай всичко с времето си :)

Мисля, че няма да е лошо да прочетеш някое и друго постче кифличке ;](казвам го в добрия смисъл и съвсем нежно)
Те вече даже целувката са минали.
:shock: извинявам се :oops: :D благодаря ти, че ми го каза по този добър и нежен начин :) :)
освен да кажа на ogie честитоооооо! 8-) :-P

ogie
03-26-2009, 10:40
Хах мерси за добрите думи :)