PDA

View Full Version : 4 години



butty
03-21-2009, 07:32
Здравейте на всички!
Скоро с приятеля ми правим 4 години ( кога се измина това време и аз не знам.. ), НО.. въпросът е с какво мога да го изненадам? За това време доста неща съм му подарявала..почти всичко, за което се сещате. Искаше ми се аз да изработя нещо, но не съм сигурна точно какво и ми се иска да е нещо голямо и запомнящо се..
Надявам се да получа добри идейки! Благодаря ви! :)

Bellatrix
03-21-2009, 08:19
Вместо да му подаряваш нещо, идете някъде. Съберете си двамата пари и идете на някое екзотично място.
Ние с моя след 3 седмици правим година и сме решили да си повторим дословно първата среща. Ще правим същите неща, които тогава :) (демек 3D кино и кръстосване на цяла София за Burn :D ) Може това да направите.

FreeSpirit
03-21-2009, 08:48
Организирай една хубава романтична вечеря ;)
Малко повече глезотийки от обикновено и ще се получи добре :)

nicolepcd
03-21-2009, 09:29
4 години... ухааааааа :shock:

milan4eto
03-21-2009, 09:39
Вместо да му подаряваш нещо, идете някъде. Съберете си двамата пари и идете на някое екзотично място.
Ние с моя след 3 седмици правим година и сме решили да си повторим дословно първата среща. Ще правим същите неща, които тогава :) (демек 3D кино и кръстосване на цяла София за Burn :D ) Може това да направите.

Идеята не е лоша.Ще бъде интересно да си припомнят първата среща. ;]]

butty
03-21-2009, 10:54
Хехе за първата среща-не е лоша идеята, но ние сме от малки градове(намират се близо един до друг) иии често често правим това, което правихме на първата среща :-D ( тогава бяхме в един парк и се лигавехме мн яко..). За пътуването-скоро ходихме до Велико Търново и мислехме следващият път да е след бала ми, защото сега е доста нажежена обстановката ( трябва да уча за изпити и т.н.). Благодаря все пак! :-)
Очаквам още идейки!

ThisIsMe
03-21-2009, 11:34
Какво си му подарявала до сега?

pam1
03-21-2009, 12:32
един голяяям пъзел с ваша снимка и да пише нещо :)

butty
03-21-2009, 12:34
Какво си му подарявала до сега?
ами.. всичко каквото се сетиш.. в началото( не знаех какво може да се подари на момче..бян на 14 хах..) разни плюшени играчки, възглавници и т.н., след това различни нещ, свързани със снимки, рамки, албумии т.н., дрехи, парфюми ( баналните неща), от тези кутийките с посланията( 365 ли бяха,колко бяха), но аз си я изработих.. джаджи за компютъра,колата..кутия бонбони :lol: и доста други.. почти всичко възможно материално..и най-различни изненади..екскурзии и т.н. Но ми се иска този път да нещо наистина впечатляващо и запомнящо се, защото може би това ни е последната годишнина, но това е друг проблем..
Чакам предложения :)

pam1
03-21-2009, 12:39
Какво си му подарявала до сега?
ами.. всичко каквото се сетиш.. в началото( не знаех какво може да се подари на момче..бян на 14 хах..) разни плюшени играчки, възглавници и т.н., след това различни нещ, свързани със снимки, рамки, албумии т.н., дрехи, парфюми ( баналните неща), от тези кутийките с посланията( 365 ли бяха,колко бяха), но аз си я изработих.. джаджи за компютъра,колата..кутия бонбони :lol: и доста други.. почти всичко възможно материално..и най-различни изненади..екскурзии и т.н. Но ми се иска този път да нещо наистина впечатляващо и запомнящо се, защото може би това ни е последната годишнина, но това е друг проблем..
Чакам предложения :)
ей няма да е последната :-P вярвай ми вярно че ставаш студентка ще отидеш да учиш някъде но пак ще сте заедно :-P

sextazy_baby
03-21-2009, 15:50
Здравейте на всички!
Скоро с приятеля ми правим 4 години ( кога се измина това време и аз не знам.. ), НО.. въпросът е с какво мога да го изненадам? За това време доста неща съм му подарявала..почти всичко, за което се сещате. Искаше ми се аз да изработя нещо, но не съм сигурна точно какво и ми се иска да е нещо голямо и запомнящо се..
Надявам се да получа добри идейки! Благодаря ви! :)
Вържи си една панделка около врата,намажи се със сметана и бъди само по.............нищо!Гаранция,че ще остане без думи
Перфектна идея...

NaNa_SladuRana
03-21-2009, 16:34
подкрепям сметаната

butty
03-25-2009, 06:11
хех тези неща за сметаната,ягодите,сексаи т.н. ги оставете..иска ми се някаква изненада, която никога не си е и представял дори,която да го зарадва страшно много.
Иначе за това дали ще сме заедно или не..ако си остана в БГ, най-вероятно ще бъдем заедно, но ако замина за някъде-сигурно няма да сме заедно,няма начин просто (това е друга тема)
Давайте идейкии :)

DoomShadow
03-25-2009, 10:15
ami 6tom postoqno kazva6 4e skoro nqma da ste zaedno i 6te se razdelqte za6toto ti 6te hodi6 da u4i6 nqkade za6to togava da e vsi4ko tova? pri uslovie 4e 6te se razdelqte... Ili ti misli6 4e kato zamine6 v druga durjava toi 6te prodalji da stoi sam v prodaljenie na godini ? :-o
ako zamine6 v druga durjava krai na vsi4ko i nqma smisal ot ni6to.az ne se se6tam za hubava iznenada no mislq 4e NAI GOLQMATA IZNENADA 6TE E AKO SLED KATO ZAVUR6I6 OSTANE6 V BG I STE ZAEDNO! pomisli si :)

coolkiss
03-25-2009, 10:24
Измисли нещо специално - нека да е необичайно. Дръж се няколко дни и седмици все едно си забравила и после му поднеси изненадата!

butty
03-25-2009, 15:46
Измисли нещо специално - нека да е необичайно. Дръж се няколко дни и седмици все едно си забравила и после му поднеси изненадата!
Хехе,и аз това искам, но въпросът е каква да е изненадата? :P
DoomShadow, нещата са доста сложни.. просто искам последните месеци,в които ще сме заеднп да си ги прекараме добре. Аз го обичам, но нямам правото да го задължавам да ме чака толкова време- все пак това са 4-5-6 години.. така само ще му проваля живота. Сега той е на 20.. докато се върна ще е станал поне на 25-26.. мъж за женене. Няма смисъл.. но ще видим какво ще правим. Аз може и никъде да не замина, все още нямам резултати :)

crissangel
04-01-2009, 19:15
Ами не знам дали е много добра идея, но ще е споделя все пак.. тениска със твоя снимка или някакъв надпис, или пък и двете.. един приятел изненада така гаджето си и тя се зарадва много =] ..
Някоя друга идея:
Торта с ваша обща снимка, не е задължително да я ядете тази торта може да се намажете с нея :P
Някакво бижу [де да знам нали не е изтъркано вече, но важен е жеста, нали така. :wink:
Стъклена призма със зодията му..

Дано не отговарям твърде късно.. Успех :)

hooliganka89
04-01-2009, 20:39
Въй,4 години са доста време.Браво на вас.
Все ще измислиш нещо оригинално :)

slun4ice_90
04-02-2009, 06:53
Ехе,толкова много време сте заедно поздравявам ви! :grin: Желая ви да сте заедно още толкова,че и повече. :D И да се ожените и т.н. Прекалих,сорка...Ама много ви се кефя.Имахте трудности през тези години,но сте още заедно.Аз,ако имах такава връзка на 5-тата година щях да се омъжа. :-D А,сега по темата доста мнения прочетох и те съветвам да го попиташ какво иска той.И направете нещо,което няма да забравите дори,ако след време се разделите. =D> :smt003 :-)

marin4itu
04-02-2009, 08:56
Не знам от къде си и дали си го правила, но в моя град продават ключодържатели и запалки, които могат да се гравират и да се напише нещо от сорта на "*еди си кой си*, обичам те!" или нещо от рода, също така във фототата правят чаши и възглавнички със снимка и надпис. Не знам.. според мен трябва да е нещо символично :-o