PDA

View Full Version : Устните ми! Помощ ..



tItEufFf
03-21-2009, 07:41
Значи отскоро почнах да ползвам гланца на Maybellinne New York - Fruity gloss.
Много си го харесвах, но след две седмици употреба почнах да го чувствам така сякаш имам ексфолиант върху устните.
Спрях да го ползвам
Но вече седмица устните ми са ужасно напукани, подути и не ги чувствам като мои...
Страх ме е да си сложа нещо, мислех си, че като спра употребата на гланца сами ще се оправят
Някой може ли да ми каже какво да направя или да си купя, че да ми се оправят..

sisley_baby_f
03-21-2009, 07:54
Пробвай да ги намажеш с мед или маргарин. При мен действа, когато устните ми са напукани.

Infinity
03-21-2009, 07:55
Намажи ги с възелин или някакво балсамче,нищо няма да ти стане. :)

Infinity
03-21-2009, 07:59
а между другото и аз съм ползвала този гланц и не съм имала проблем..сигурна ли си,че е от него-много хора го ползват но още не съм чула да имат такива проблеми :)

Nadelina
03-21-2009, 08:00
Otidi v aptekata i farmacefta tam shte ti dade nqkakvo podhodqshto balsamche, koeto da ne e nqkoi bokluk i da moje da ti opravi ustnite.

tItEufFf
03-21-2009, 08:08
а между другото и аз съм ползвала този гланц и не съм имала проблем..сигурна ли си,че е от него-много хора го ползват но още не съм чула да имат такива проблеми :)

Абсолютно! Позлвах и един на Nivea, но само този го чувствах така гадно. Но се сещам една причина... Аз си го взех намален. Може да му изтичал срока на годност или нещо такова. Уж, гледах ама не намерих къде го пише. Както и да е, ще ми е за урок..

Infinity
03-21-2009, 08:26
^така е...

shell
03-21-2009, 08:28
сложи си вазелин иили някакъв балсам :)

GerYy
03-21-2009, 08:48
Намажи се с крем бочко...много ще ти помогне.Гарантирам

galu6a
03-21-2009, 09:00
аз бях пуснала подобна тема и там ми препоръчаха боров вазелин днес си взех и наистина от първите няколко мазания помага :) аз съм против тия балсамчета ,защото действат само едни път в смисал стават ми хубави устнити и аз продължавам да ги мажа ,но после пак се напукват най-добре с вазелин пък и преди мн години съм ползвала наистина помага :)