PDA

View Full Version : Разделени сме от два месеца, но не мога да го забравя



black_rose12
03-21-2009, 11:13
Horaaaaaa trqbva da se opla4a .. Prosto izperkvam napravoooo.. :X s bif6eto sme razdeleni ve4e dva meseca nqkude , ne hodihme mn dulgo no nz na mene vseki den mi stava vse po kofti . .. minah i purvonala4alniq period ot dve tri sedmici v koito samo iskah da si seda v legloto i da ne prava ni6to i posle se poopravih za okolo sedmica dve , posle izvednuj re6ih 4e tr da sedna da u4a i sa sum se stegnala ama sum v nevuobrazimata kriza.. prava kakvoto se o4akva ot mene , ama ne mi se jivee prosto .. postoqnno si predstavqm kak me pregru6ta kak mi govori milo i ne moga da spru postoqnno pla4a .. 4uvstvam se kato zarazena nikoga ne sum plakala tolkova ..po ulicite .. v tramvaq ..vku6ti.. na urocite v daskalo .. :( .. ... nqma 6ans da sme zaedno .. za sega znam 4e nqma druga v jivota mu , no samo pri ideqta , 4e gleda druga po su6tiq na4in ,4e ima simpatii kum nqkoq ili 4e se e zabil s nqkoq i kazvam vi ne moga ne moga nz kakvo da prava ve4e..
Znam 4e ima i dr mom4eta znam 4e ne e edinstveniq i posleden , no kato imate predvid 4e za 18 godini sum imala ne6to samo kum 2ma .. 2ro obi4am vsi4kite mu nedostatuci koeto ve4e e lo6o i prosto ne se se6tam kak da si pomogna .. hoda po kuponi .. u4a.. prava kakvoto trqbva i kakvoto mi e priqtno .. Vremeto lekuva .. kolko o6te ...Misleh 4e kato ne poddurjame kontakti 6te go zabraavq .. nie dori ne sme se 4uvali a az pomna vsi4ko tolkova prqsno sqka6 e stanalo v4era .. kakvo da naprava kakvo mi ostava o6te .. da se radvam na ostanalite ne6ta .. radvam se .. ok .. tva kvo mi pomaga .. zagnezdil se e kato gvozdei i ne moga da go izkaram i ni6to ne pomaga ..

т.7 от Правилника!

what3ver

kobrichka
03-21-2009, 11:24
Колкото и гадно да звучи...лек за това няма. Ако си обичала даденият човек няма как да го забравиш за 2 месеца или за колкото и да е. Винаги ще имаш нещо към него. Имам предвид,че дории и след 5 години когато го видиш отново ще трепне нещо в теб. Добре си се орентирала учи,забавляви се и след време ще се появи някои чрез който да го позабравиш. Няма да го измести, но ще помогне да го позабравиш поне малко.

pam1
03-21-2009, 12:47
:smt056

GossipGirl89
03-21-2009, 13:57
Наистина е доста кофти, че не очаквай , че дамо след 2 месеца всичко ще е постарому и той ще е вън от живота ти... След като си го обичала е напълно нормално да ти е нужно повечко време, за да претръпнеш... Иначе по-напред са прави - щом един път си имала силни чувства към някого с времето ти ще срещнеш друг и той ще ти помогне да позабравиш стария и да не мислиш толкова за него, но винаги когато го срещнеш нещо ще ти претръпва... Опитвай се да мислиш по-малко за него и премахни всички неща, които ти напомнят за него - скайпа му, телефона, хронологии, дори и снимките... Просто гледай да отстраняваш всяко едно нещо, което те кара да се сдухваш и да се връщаш назад в миналото... Продължавай да се занимаваш с това, с което си се захванала и ни се отчайвай - ще дойде друг :)

mimka_1987
03-21-2009, 14:02
Horaaaaaa trqbva da se opla4a .. Prosto izperkvam napravoooo.. :X s bif6eto sme razdeleni ve4e dva meseca nqkude , ne hodihme mn dulgo no nz na mene vseki den mi stava vse po kofti . .. minah i purvonala4alniq period ot dve tri sedmici v koito samo iskah da si seda v legloto i da ne prava ni6to i posle se poopravih za okolo sedmica dve , posle izvednuj re6ih 4e tr da sedna da u4a i sa sum se stegnala ama sum v nevuobrazimata kriza.. prava kakvoto se o4akva ot mene , ama ne mi se jivee prosto .. postoqnno si predstavqm kak me pregru6ta kak mi govori milo i ne moga da spru postoqnno pla4a .. 4uvstvam se kato zarazena nikoga ne sum plakala tolkova ..po ulicite .. v tramvaq ..vku6ti.. na urocite v daskalo .. :( .. ... nqma 6ans da sme zaedno .. za sega znam 4e nqma druga v jivota mu , no samo pri ideqta , 4e gleda druga po su6tiq na4in ,4e ima simpatii kum nqkoq ili 4e se e zabil s nqkoq i kazvam vi ne moga ne moga nz kakvo da prava ve4e..
Znam 4e ima i dr mom4eta znam 4e ne e edinstveniq i posleden , no kato imate predvid 4e za 18 godini sum imala ne6to samo kum 2ma .. 2ro obi4am vsi4kite mu nedostatuci koeto ve4e e lo6o i prosto ne se se6tam kak da si pomogna .. hoda po kuponi .. u4a.. prava kakvoto trqbva i kakvoto mi e priqtno .. Vremeto lekuva .. kolko o6te ...Misleh 4e kato ne poddurjame kontakti 6te go zabraavq .. nie dori ne sme se 4uvali a az pomna vsi4ko tolkova prqsno sqka6 e stanalo v4era .. kakvo da naprava kakvo mi ostava o6te .. da se radvam na ostanalite ne6ta .. radvam se .. ok .. tva kvo mi pomaga .. zagnezdil se e kato gvozdei i ne moga da go izkaram i ni6to ne pomaga ..
Много барзаш да го забравиш за 2 месеца никои неможе да си забрави лубовта кам даден човек сичко сас времето колкото не мислиш за него и се расейваш повече по добре не мисли за него и сичко щте е ок.....

insomnia79
03-22-2009, 10:42
hi4 daje ne sum za zavijdane .. nego ve4e ne mu puka za mene .. sno6ti na nekuv kupon e bil .. koi znai s koq se e izpozabil......

GregoryHouse
03-23-2009, 05:44
гет лейд...

valdesbg
03-23-2009, 09:05
А Хаус е тук.. :)


По темата - ми придаваш му прекалено много важност. Сама не искап да го забравиш. Не е да не можеш, не искаш. Защо не искаш - ти си знаеш. Сама си си казала всичко, от там нататък..хм всички съвети са безсмислени.

mon4eto
03-23-2009, 12:19
Просто си живей живота ... учи си ... забавлявай се и ще видиш,че след време било то след година или две ще спре да ти пука ... минах през това и знам какво е ... не се мъчи да го забравиш,защото няма да можеш просто живей и гледай напред... само не прави грешки заради него ,защото после ще съжаляваш! Успех :)

ifkataAa
03-23-2009, 14:59
Преди известно време имах същия проблем.Ходих с едно момче 2 седмици, 1 година не можех да го збаравя.Историите ни са едни и същи, просто ... Така година по-късно тръгнах с това момче, отново и след месец и 19 дни скъсахме.Ето ме сега 2 месеца по късно, напълно преудоляла любовта.И аз самата незнам как успях да го забравя, но ето .. Гордея се със себе си :D Хората мечтаят някой ден да станат някой, да имат деца, да са здрави, а аз !? Аз мечтаех да ходя с него.Само колко глупава съм била.Повярвай ми, не е нито първия, нито последния.Огледай се на около и виж колко момчета има, които са супер и можеш да ги свалиш много лесно.Дори да не е за сериозна връзка, за начало и "едноневките" ще те разсейват.И така с течение на времето някой от "еднодневките" ще замести вече раждясалия гвоздей забит в сърцето ти ! :) Късмет и повече забавления, не забравяй ! :P

mickelangelo
03-23-2009, 16:24
Знам .. гадно е ! Просто си намери хоби .. отърси се от мислите си дори за малко отиди на почивка .. гости в друг град .. и все пак .... шут-а в г**а и следващия нито е 1 вия нито е последния ..

soul1199
03-23-2009, 16:31
q poobqsni malko,za6o se razdelihte?

AllenWallker
03-23-2009, 17:04
Вярно е, че времето лекува, вярно е, че също така няма лек за тази един вид болест. Аз също сега преживявам същата работа и на мен не ми е лесно както на теб само че вярвам, че един ден ще я забравя, превъзмогна и т.н. Приятелите ми са единствената упора един вид... също така хубаво е да си намериш хоби както аз (е аз не сам го намерил то си ми е от много време рисувъм и т.н.) винаги когато се сещаш за него отклонявай си мисълта към нещо друго. Незнам какво ще ти помогне ама и аз сам в същото положение ... Сичко ще се нареди споко ;}

hrisiiiiii
03-23-2009, 17:09
Спри да живееш с миналото.. В момента си в настоящето, а пред теб е бъдещето. Замисли се.

Oxygen
03-23-2009, 17:23
Twoeto polojenie mi e mnogo poznato za neshtastie :( i az obichah edno momche hodihme 1 godina i skysahme sega pochti godina sled towa oshte go obicham taka silno kakto predi i mngo dobre te razbiram . Da wremeto lekuwa , no ne winagi kolkoto i da e gadno .... :? :? :? Spored men zawisi nai-weche kolko go obichash No moq sawet e da poglednesh napred ,da se otyrsish ot minaloto da skriesh wsichko swyrzano s nego demek wsichko koeto ti napomnq za nego i da se opitash da ne mislish za nego Izlez s fr pozabwlqwai se zabiii nqkoe gotino gadje jiwota e pred teb 8-) 8-) 8-) Are stiskam palci pone ti da go zabrawish :-) :-) :-)

cinderella_gugutka
03-23-2009, 17:43
Спри да живееш с миналото.. В момента си в настоящето, а пред теб е бъдещето. Замисли се.

дам.освен това за да забравиш някого се иска воля-от теб зависи колко време ще страдаш по него.и аз съм преживявала същото и то 2 пъти (даже все още го преживявам) но с много воля и упоритост вси4ко се постига.ето ме сега-възвърнах си вярата в хубавото,преди не ми се живееше....вси4ко ми се струваше тъпо,безсмислено,нямах желание за нищо .но си зададох въпроса защо да си губа времето в депресии,когато с тях не постигам нищо???щом сме се разделили това озна4ава 4е не сме били един за друг и 4е в бъдеще ме 4ака друг,по-подходящ.освен това света не се върти около 1 мом4е и това което се е слу4ило си е напълно нотмално-1-о си била супер щастлива а сега супер нещастна-това е кръговрата на живота.няма как да имаме само хубави моменти.успех :-)

insomnia79
03-23-2009, 21:15
mersi :( lele kak ne moga da si go izbiq ot suznanieto .. i me e qd za6toto az precakah ne6tata s postoqnnoto si pritesnenie dali ne6tata vurvqt dobre .. toi prosto se upla6i .. ne e da ne durje6e na men .. ma tolko mu trqbva dna edin muj da s epo4uvstva zadu6en . ako mojeh da vurna vremeto nazad .. 6tqh taka da se prava na nepuskist.....

BigFakeSmile
03-24-2009, 16:44
спокойно аз от 8 месеца не мога...
имаш два варианта...да направиш всичко възможно да го забеавиш...
или да се измъчваш...
аз ти препоръчвам първия :) да живееш с огромна болка в сърцето не е голям кеф :shock: опитай се...с времето ще се получи..