PDA

View Full Version : беше чудесна връзка..



DieFrau
03-21-2009, 11:28
... до преди няколко седмици.Моят приятел започна да се държи ужасно с мен, започна да ме умаловажава като казва че съм безполезна, не мога да върша нищо и т.н. Снощи бяхме излезли да се повеселим и понеже бях на високи токчета поседнах да си почина.. и той дойде при мен, крещя ми(защо съм толкова безотговорна да си обуя високи токчета,не съм можела да мисля и т.н), при което аз трябваше да му се извиня... И на всичкото отгоре понякога ми посяга но не ме удря,, посяга ми уж на шега ..Не му давам поводи да ревнува въобще. Спрях даже контакти и с някои приятели от мъжки пол заради него..От скоро време стана ммного ревнив, незнайно защо ..

Моля помогнете ми !

ThisIsMe
03-21-2009, 11:30
Това не бива да продължава.Крайно време е да спреш да му се извиняваш и да му се молиш.В случаите той е виновният,не ти.Тялото си е твое,ще си носиш каквото поискаш.НЕ позволявай на никой да ти държи сметка за нищо!Или говори с него или направо го късай!

kobrichka
03-21-2009, 11:35
Попринцип съм на мнение,че всеки сам решава, какво да прави с живата си. Не зная чувствата ти кам него, но явно са много силни,за да търпиш такова отношение. Според мен най-добре поговори, като заначало с него, един разговор може да оправи много неща.
Честно казано, ако моят приятел е такъв го оставям на секундата. Просто аз съм човек ,който обича да го уважават.Имам достоинство и не бих търпяла такова отношение. Съветът ми към теб е преди всичко да уважаваш себе си, да имаш достойнство и да не позволяваш да те тъпчат. Един мъж не е мъж щом посяга на жена. Независимо дали сега не те е ударил щом веднъж е посегнал следващият път няма само да тръгне да те удря и да спре, а направо ще те удари.

cherinka
03-21-2009, 11:42
Точно защото си прекратила взаимоотношения с твои приятели и си ПОСЛУШАЛА някакви си негови измислени 'съвети' и 'заповеди', точно за това се държи така.

Възпитай го, бе, момиче! Толкова ли е трудно!
Изсисква се просто малко повече смелост да му се противопоставиш и да покажеш, че и ти имаш мнение и не той ще ти казва какво да правиш и т.н.



Относно токчетата... и аз преди време имах подобен случай, обаче дивия ми инат не позволи да се примиря с мнението му като започна да нося ниски обувки и за това веднъж го предизвиках на дуел. Предложих му да се поразходим така.. повечко време, като аз си сложих токчетата и му казах, че ще идем пеша където пожелае, ама и той беше псе, през кви ли не пътища ме прокара, кой знае колко километра извървяхме пеша, и по едно време тооооолкова ме заболяха краката, очите ми се насълзяваха, обаче упорито стисках зъби НА ИНАТ и с нищо не му показах, че наистина съм неспособна да бъда дълго време с токчета, след което ми трябваше около седмица, за да ми се възтановят краката, но истината е, че му натрих носа. 8-)
БЕЗ БОЛКА НЯМА ПОБЕДА!

pam1
03-21-2009, 12:44
ако бях аз до сега да съм го направила на г*з къв е той че да ми държи сметка с какви хора ще общувам и кво ще обувам
сиг. го Обичаш ама го вкарай в пътя ако не хвани дриг път и тва е

LizZz
03-21-2009, 14:14
И кво и е чудесното на тая връзка? :-o
Момиче, превръщаш се в собственост. Направи нещо.

Браво, чери!!

zay4e
03-21-2009, 15:13
... до преди няколко седмици.Моят приятел започна да се държи ужасно с мен, започна да ме умаловажава като казва че съм безполезна, не мога да върша нищо и т.н. Снощи бяхме излезли да се повеселим и понеже бях на високи токчета поседнах да си почина.. и той дойде при мен, крещя ми(защо съм толкова безотговорна да си обуя високи токчета,не съм можела да мисля и т.н), при което аз трябваше да му се извиня... И на всичкото отгоре понякога ми посяга но не ме удря,, посяга ми уж на шега ..Не му давам поводи да ревнува въобще. Спрях даже контакти и с някои приятели от мъжки пол заради него..От скоро време стана ммного ревнив, незнайно защо ..

Моля помогнете ми !

oleeee az bih te posyvetvala da go ostavi6 i da nameri6 nqkoi koito naistina 6te te ceni takava kakvato si,a tozi 4ovek za kogoto govori6,prosto e pove4e ot o4evidno 4e ne te obi4a :?

nicolepcd
03-21-2009, 15:35
Той е тъп, щото така се държи с приятелката си, но ти си още по-тъпа, че му тичаш по гъ3а още и се примиряваш с всичко... :?

MoHuTo
03-21-2009, 15:36
Някой ми беше казал, че човек ревнува най-много, когато самия той изневерява, не знам дали е вярно на 100%, ама не е зле да се позамислиш, щом е почнал и да те тормози... :-o :?

BiboW
03-21-2009, 15:37
Пусни го на свобода и му тегли една майна :D

nicolepcd
03-21-2009, 15:43
Пусни го на свобода и му тегли една майна :D
Как се "тегли" майна?

p0ps
03-21-2009, 15:47
И защо го търпиш? :)

elsy
03-21-2009, 15:48
Ооо, не трябва да му позволяваш да се държи така с теб. Късай го и тва е...

leoparda93sl
03-21-2009, 15:51
Според мен,ако продължава така ще трябва да го скъсаш харесва ти или не... Според мен едно момче винаги трябва да уважава,да изслушва и да почита момичето до себе си,ако има поне малко възпитание :)

Sisilota
03-21-2009, 16:34
Всички са много прави в това което казват.
Ако преди не се е държал така, значи има някаква причина.. с Бившия ми беше подобна ситуацията.. След 2 години и нещо връзка, започна да се държи странно.. ужасно странно и накрая кво се оказа.. че е излизал с друго момиче и по неговите думи му било гузно.. и за това се държал гадно с мен..

Еми да се държи гадно с някоя друга.
--> Съвета ми е да говориш с него, не вярвам да успееш да го превъзпиташ..но пробвай и ако не се получи..

DevilWish
03-21-2009, 19:11
Оооо точно така беше и при мен . .преди 3 дни приключих 10 месечната си връзка. . мисля, че трябва да се замислиш какво искаш . . и какво е по-добре за теб.Това е още сега, представи си ако връзката ви става по-сериозна, в какво ще се превърне всичко това. .

OHI
03-22-2009, 17:18
опитай да си оправиш отношенията с него.. в противен случай си потърси ново гадже.. всеки би бил късметлия ако има гадже с твоите качества, добре е да го слушаш и да се съобразяваш с него.. ама явно има друг проблем... самият аз съм заобиколен с толкова мн гадни характери.. че единствените "свестни" които стават за гаджета са заети, и аз като теб дори и да се опитам да дам всичко от себе си пак немога да задоволя своята половинка и сега съм свободен... и отново готов да задоволявам нечий нужди в замяна на любов :)
та.. просто трябва да намериш подходящия човек