PDA

View Full Version : Разширени пори?



hrisi7uuu
03-21-2009, 12:39
Проблема ми е че порите ми около носа и на него са разширени и ми се налага да слагам пудра! Моля ви дайте някакав съвет как да се затворят тези пори, че ми омразна да си състарявам лицето с тая пудра! :lol:

colymoly
03-21-2009, 13:12
кремове на виши за стягане и на ейвън има в каталога за този месец има един който е 14 лева и други има като Anew Rejuvenate SPF25 UVA/UVB за 25 лева
ето го
http://avon-line.hu/images/upload/big/product/arcapolas/arckrem/30239-anew-rejuvenate-revitalizalo-nappali-krem-spf-25-uva-uvb-szurovel.jpg

girl91
03-21-2009, 13:43
кремове на виши за стягане и на ейвън има в каталога за този месец има един който е 14 лева и други има като Anew Rejuvenate SPF25 UVA/UVB за 25 лева
ето го
http://avon-line.hu/images/upload/big/product/arcapolas/arckrem/30239-anew-rejuvenate-revitalizalo-nappali-krem-spf-25-uva-uvb-szurovel.jpg

Серията на AVON Anew е за зряла кожа и бръчки!

koshtramba
03-21-2009, 13:45
Има много продукти, които са специално за свиване на пори.Има един тоник на Гарниер, мисля че е на достъпна цена, а и може и да ти свърши работа.

zaiobaio
03-21-2009, 14:19
и маски с хума вършат що годе добра работа :)

zai4ety13
03-21-2009, 14:27
Има много продукти, които са специално за свиване на пори.Има един тоник на Гарниер, мисля че е на достъпна цена, а и може и да ти свърши работа.

Да.аз го имам.Не е много хубав, но се пак върши работа.На мене ми оправи малко "дупките по лицете" но пък доста ми изсуши кожата.Иначе е хубав тоз лосион и почиства мн добре.И за пъпки също помага :)

BrokenInnocence
03-21-2009, 18:45
... Хубаво е да си миеш лицето със студена вода, така кожата също се стяга.

Pepincetyy
03-21-2009, 19:01
... Хубаво е да си миеш лицето със студена вода, така кожата също се стяга.
Да и аз знам, че от студената вода кожата на лицето се стяга.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
03-21-2009, 21:14
Най-добре ходи на козметик! Поне е сигурно, че ще има някакъв ефект... :)

taNcheto93
03-22-2009, 09:32
Най-добре ходи на козметик! Поне е сигурно, че ще има някакъв ефект... :)
Положението ще стане още по-зле.
Има козметика за разширени пори, но повечето изсушават кожата. Аз също имах разширени пори около нослето, но започнах да си мия лицето със студена вода и вече почти не се личат :wink: .

Charo
03-22-2009, 19:57
Само мога обаче да ти кажа,че колкото повече пудри и фон-дьо тени слагаш,толкова повече разширяваш порите си :( Така,че наистина ако искаш да ги махнеш трайно спри за малко с тези пудри..Мажи се с хума(помага много)...Важното е през това време на заздравяване да не слагаш грим,защото просто ги дразниш и разширяваш

EgoistPartY
03-22-2009, 19:59
Здравей:))))няма 100% тоник или крем ,който ще ти свие порите :(
Аз ,също имам няколко по носа ...но това е съвсем нормално днес,за едино младо момиче или момче:)))))ползвл съм няколко продукта за решението на този проблем,но са били безуспешни :(разширените пори са като стриите=-оправия ,май няма :(
Старай се ,лицето да ти е чисто,да няма пъпки и черни точки . Порите не са толкова важни -с времето и ако ги поддържаш чисти , ще се свият.
Междодругото,и аз съм чувал,че студената вода свива порите и капилярите на лицето

kuklicka
03-23-2009, 15:50
няма как да ги свиеш трайно, старай се да ги поддържаш чисти. Аз лично ходя на козмтик.

stop_looking_at_me
03-23-2009, 16:00
ОХ, стига с тез химикали и кремове, козметици и тн... най-много да ти развалят кожата оше повече... една моя приятелка така... отиде на козметик уж да и изчистят порите и аз нз кво стана... след една седмица й излязоха сумати и пъпки... сега не можа да се отърве и често ходи на някакви процедури при лекар! и пак не й помага... не отивай!
мий си лицето сутрин и вечер със някакъв натурален сапун и студена вода... не търкай!!!! Аз така правя... имам някакъв сапун с мляко и обес... продаваше се на килограм... много хубаво мирише и няма озветители, парфуми и тн вътре. След това от време на време си измивам лицето още веднъж със сода за хляб пак без да търкам и със студена вода. След това само попий водата... пак не търкай! и не слагай някакви кремчета вечер. Може да ти изсъхне кожата, но тя сама ще се омазни вечерта докато спиш. Сутрим може да си сложиш нещо разбира се. Дано да съм помогнала. При мен върши работа :) Успех! :-)