PDA

View Full Version : Любовта е за тези,които умеят да я ценят!



moneycomeme
03-21-2009, 13:45
Do predi malkо visqh v temata ,,SEKS,, ,posle v temata ,,LUBOV,, ,dokato ne mi se obadi edna prиятелка da mi kaje che e v bolnicaтa v Sofiq (az sym ot Burgas) i che sa i otkrili mnojestvena skleroza,ot koqto moi mnogo blizyk chovek boleduva i znam kakvo e.....pomislih si za ironiqta...az чета и се опитвам да давам съвети на здрави,прави хора с любовни разрешими проблеми,докато други просто сигурно се молят за някоя друга минутка живот....да, знам че е нормално,но ако всеки започне да се държи малко по-малко егоистично,обича и уважава момчето/момичето до себе си би могъл да бъде напълно щастлив....нали всички това търсим?Не е трудно.....за тези,чиято връзка все още е здрава,не я мислете за даденост,а си я поддържайте :) и се радвайте на живота..БОРЕТЕ СЕ ВИНАГИ ЗА ТОВА,КОЕТО ИСКАТЕ,НЕКА ОБИЧАМЕ СИЛНО И СЕ СТАРАЕМ ДА НЕ МРАЗИМ,НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ И ПРАВИМ ЩАСТЛИВИ,ХОРАТА КОИТО ОБИЧАМЕ ИЛИ ДОРИ НЕ ПОЗНАВАМЕ....

Enough
03-21-2009, 13:47
e....

GossipGirl89
03-21-2009, 13:51
Много съжалявам за приятелката ти :( Предполагам, че е много гадно...
Иначе си прав/а... Не трябва да бъдем егоисти и не трябва да приемаме нещата като даденост, но лошото е, че доста често се получава така че чак когато изгубим нещо осъзнаваме колко много е значело за нас :?

blackvelvet
03-21-2009, 14:47
И аз съжалявам за приятелката ти...И би било хубаво ако всички поне малко се замислят за другите около тях.Но просто живота вече е такъв забързан,на бързи обороти..нямаш време да се огледаш около себе си...камо ли да се поинтересуваш поне малко от другите.Аз се опитвам колкото и да съм заета да отделя време за моите приятели и роднини.Дано и други да могат да го направят...

mimka_1987
03-21-2009, 14:51
И яз сажелявам за приятелката ти гадничко е ......

gLoRiToO
03-21-2009, 14:58
Много хубава тема! =D> Права си във всяко едно отношение,любовта наистина е най-прекрасното чувство и е само за онези които могат да я ценят ;-)

nicolepcd
03-21-2009, 15:04
Любовта не е за мен, защото никога не успявам да я оценя, а когато всичко се развали, тогава се примирявам и не си взимам поука. Напълно си права с всичко казано, но човек си дава сметка за тия работи, чак когато му се стовари на главата. Съжалявам за приятелката ти, но от това ми мое съжаление няма да й стане по-добре, така че просто си гледай напред и й помагай винаги, с каквото можеш... :(

moneycomeme
03-21-2009, 15:13
...da...taka e...vsichki ste pravi,che edva kogato zagubish neshto go ocenqsh,za tova i vi pisha,zashtoto i na men se sluchva i to ne za pyrvi pyt,pri tova po nai-grubiq nachin i vqrvam che vseki ot vas e imal pone po edin podoben sluchai.....Ponqkoga si kazvam: ,,Nqmam kakvo da gubq,shte riskuvam,, ,no ne e taka!Kato se obyrnem vijdame tolkova mnogo neshta,tolkova hubavi neshta,koito sme zacherknali ot grafa ,,SHASTIE,, i sme gi slojili v grafa ,,PRITEJAVAM,DADENO MI E,, i po tozi nachin sami si zatryshvame vratata na krasivoto i shtastlivoto...radvam se che vi haresva temata,zashtoto tq e ne po-malko vajna i za men pone e gradivna :) (ОХ ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ ВЪВ ФОРУМА....винаги накрая се сещам,че не съм писала на бг :oops: :o

ThePowerOfLove
03-21-2009, 15:26
:( Да, накара ме да се замисля... Колко хубави неща не можем да оценим. Трябва да се замисляме повече над нещата и да се радваме и на малките неща в живота. Не трябва да страдаме от това, че някой не ни харесва..има много по-лоши неща в живота. Трябва да търсим положителната страна...

ThisIsMe
03-21-2009, 15:30
КОфти...дано се излекува,колкото до думите ти си права ,да.

Bubbly
03-21-2009, 17:33
Човек е устроен така, че да се стреми към усъвършенстване във всяка сфера на живота си, да иска още и още, след като постигне целите си да не се спира и прекалено дълго да се радва на това, което има, а да продължава напред. Прост пример- имаш гадже, обичате се и тн, но се карате често и то за глупости. Това, че се стремите да подобрите взаимоотношенията си, не означава, че не цените това, което имате. Така че мисля, че може да спрете с това "Оцени това, което имаш", защото всички го знаем, но въпросът е да го прилагаме на практика.
ПП Съжалявам за приятелката ти.