PDA

View Full Version : Пълна загадка



Muccia
03-21-2009, 14:12
Здравейте!Никога не съм писала тук,но се надявам да ми отговорите :oops: Ето я и моята история : Спортувам редовно и ходя на фитнес..общо взето има много момчета които ме заглеждат,но е дразнещо .. в смисъл че те приемат като новото състезание..кой ще те свали 1-ви :D но те са някакви спр тъпи...все едни и същи изтъркани въпроси и "яки" свалки.От толкова много аз си харесах най-недостижимия..всеки ден се виждам с него на фитнес той не спортува а е този който прави разни питиета и добавки.В началото само го поздравявах после започнахме да си говорим повече...той пуска някакви базици..и най-важното изобщо не е като другите..не се държи като сваляч и натегач..Моля ви за помощ...не мога да разбера дали ме харесва или не.В смисъл такъв че си говори с мен пита ме как съм ала-бала ноо така и не разгадавам усмивките му..Аз определно го харесвам и се опитвам да му намекна а и той ми отвръща със същата усмивка но така и не казва нещо повече...защо трябва да харесвам такива загадки :D :oops: :oops:


HELP!!!

Enough
03-21-2009, 14:14
T.T

chessplayer
03-21-2009, 14:15
Той се държи дистанцирано отначало,щото знай,чи тъй по-лесно ш'та наибе,детс дъ тру :D

Muccia
03-21-2009, 14:24
какво искаш да кажеш с това че по-лесно ще ме на*бе?Аз не мога да разбера такова държание , бахти то напрао те побърква :o