PDA

View Full Version : Подарък...моля ви,погледнете!



miss_ludataa
03-21-2009, 14:23
Здравейте!Тази тема е относно рождения ден на приятеля ми!Понеже не ме бива много с подаръците относно момчетата,искам да попитам вас за мнение!Ето ви малко инфо за него :
-Играе баскетбол
-Прави графити

това е по-особенното за него!Знам,че има много други теми,но за всеки е индивидуално пък и искам да видя различни мнения и идеи!Мерси на тези,които отделиха време!Ипл пишете коментари! Мерси :) :-)

Jesus
03-21-2009, 14:26
ми от онези спортните ленти за китката, не знам дали се сещаш :?

mimka_1987
03-21-2009, 14:48
ми или му подари оригинална басктболна топка или там няколко различни вида спреиове за графитите дано сам ти помогнала

miss_ludataa
03-21-2009, 15:05
ухаа супер идейка..Аре моля ви,нека и другите да се включат! :oops:

nicolepcd
03-21-2009, 15:09
Изиграй една игра с него, а после направете един общ графит зад блока му :D

cherinka
03-21-2009, 15:13
Каса бира и кашон свинско месо. :smt023

elsy
03-21-2009, 15:18
Спрейове да си прави графити 8-)
И баскетболен екип 8-) 8-)

moneycomeme
03-21-2009, 15:19
...измисли някаква игра с въпроси,например му кажи ,,Айде да играем на сантасе,които бие има право да пита един въпрос другия,, или няква друга игра измисли....и (да се надяваме че поне един път ще спечелиш :D ) и го попитай ако е в спортен магазин,какво би си купил,или ако разполага с определена сума пари,за какво би ги изхарчил,но гледай да го кажеш така,че да не ти хване мислите,нали? ....това е наи-сигурния начин че подаръка ще му хареса после....

pam1
03-21-2009, 15:21
вземи му бял баскетболен потник (изчистен) и накарай някой който прави графити да го изрисува (потника) някак си с някакъв надпис примерно :)

BiboW
03-21-2009, 15:33
Не е нужно подарък. Чувствата повече ще го зарадват. ;)

ThisIsMe
03-21-2009, 15:46
Каса бира и кашон свинско месо. :smt023

откакто се помня все това предлагаш :D

макар,че аз не мога да предложа нищо по-съществено :D

miss_ludataa
03-21-2009, 16:17
Хей..мерси на всички за мненията! Айде давайте със същия духх :-)

elsy
03-21-2009, 16:31
Баскетболна топка, кецове... ъъ, изчерпах се 8-)

Cellmate
03-21-2009, 16:33
Купи му контролния пакет акции на LA Lakers.

myNameIsImmortal
03-21-2009, 16:36
като го кара баскетболист, можеш да му вземеш комплект: Налакътник, лента за китка (има ги в комплекти дори и с лента за глава)
http://www.prikachi.com/users/nakov/277I.jpg http://www.prikachi.com/users/nakov/278q.jpg



ако имаш достатъчно пари в разположение (защото не си споменала, а преди една съфорумка и предлагах евтини неща, защото не знаех с какви пари разполата)
Та ако имаш достатъчно пари, можеш да му купиш:
обувки за баскетбол, които са като всички видове маратонки, но от мястото където е глезена са по издължени нагоре. Ето такива:
http://img388.imageshack.us/img388/4264/sairzoomhuarache2k50sn.jpg
Така изглеждат. Има всякакви на всякакви марки.
На такива определено ще се зарадва.



Друго може да му подариш баскетболен екип на определен отбор (ако има любим)

Баскетболна топка сигурно ще си има, но ако няма, можеш да му купиш една оригинална да има защото разликата между оригиналната и тази за по 15/20 лв е много голяма. Когато преди играех повече, с оригиналната дори и когато се наморки е в синхрон с ръката ти, като имаш чувството, че е залепена за ръката ти, а когато обикновенната се намокри не можеш да я контролираш.

Еми ето това измислих аз. Ако се сетя за още нещо, ще пиша :)

Jesus
03-21-2009, 16:38
раница за баскетболна топка :)

myNameIsImmortal
03-21-2009, 16:50
раница за баскетболна топка :)
мм.. за това не се бях сетил - добра идея.

също се сетих, че можеш да му купиш и значка на любимия му баскетболен отбор (ако има де) аз имам на чикаго булс и още си я пазя.


А пък не го знам твоя, отични каква музика слуша, защото имам 1 съученик, който играе баскет и слуша рап (2pac най-много) и носеше кърпа и на нея шапка. Даже сега го помолих да ми я прати и показвам:
http://www.prikachi.com/users/nakov/279b.jpg


та ако слуша рап, може да му харесва, а да не говорим ако е зарибен и по breakdance-a :)

Ако ми изкочи още нещо, ще казвам :)
Общо взето това са нещата, няма толкова голямо разнообразие, защото повечето неща ги изброихме вече, но ако се сетя ще добавя :)

miss_ludataa
03-21-2009, 17:09
леле човек задължена съм ти :-) :-) :-) мииии да слуша рап ии е привърженик освен на баскетбола и е футоблен запалянко! :) а,да попитам горе споменатите наколенки и всички други неша горе-долу на какви цени са ?

myNameIsImmortal
03-21-2009, 17:26
леле човек задължена съм ти :-) :-) :-) мииии да слуша рап ии е привърженик освен на баскетбола и е футоблен запалянко! :) а,да попитам горе споменатите наколенки и всички други неша горе-долу на какви цени са ?


охоо, що не каза по-рано 8-)

Ето например, като харесва футбол, ефтин подарък можеш да му купиш едни кори за футбол, и ако искаш (и мислиш, че ще му хареса) можеш да напишеш нещо на тях или нарисуваш с маркер за CD-та, защото върху кората се обуват гети (тва са дълги чорапи)
Ето ги корите:
http://www.eastbay.com/images/products/large_w/195761_w.jpg


А ако приятелят ти се мисли за Роналдиньо, можеш да му купиш от малките футболни топки, които са направени да се задържат само крачета и да правиш с тях "Around the world" (т.е. докато топката е във въздуха да я заобиколи с крака си, след което да продължи да я задържа по същия начин)


А също можеш да му купиш едни калеври (ако имаш достатъчно пари)
има и евтини от порядъка на 40-50 лв, има и от по 150лв и нагоре, но и едни от 50-60лв. ще свършат работа.
Но му купувай калеври, ако си няма негови, защото иначе трябва да играе в футболен отбор, за да си има такива за тренировка и за мач така че те могат да отпаднат.

Другооо можеш да му купиш един сак, в който да си слага топката + калеврите:
http://www.sportdepot.bg/uploads/images/Adidas_E44383.jpg


Това е :) За друго вече не се сещам :)

XxRoSxX
03-21-2009, 22:34
вземи му бял баскетболен потник (изчистен) и накарай някой който прави графити да го изрисува (потника) някак си с някакъв надпис примерно :)


tova predlojenie nai me radva :D pokazva 4e si go obmislila dobre i go poznavash.. vseki moje da otide v magazina i da mu kupi ekip ili tam drugite predlojeniq no tova e nqkak po li4no. :-P aide uspeh ;)

cryingangel
03-21-2009, 23:58
...измисли някаква игра с въпроси,например му кажи ,,Айде да играем на сантасе,които бие има право да пита един въпрос другия,, или няква друга игра измисли....и (да се надяваме че поне един път ще спечелиш :D ) и го попитай ако е в спортен магазин,какво би си купил,или ако разполага с определена сума пари,за какво би ги изхарчил,но гледай да го кажеш така,че да не ти хване мислите,нали? ....това е наи-сигурния начин че подаръка ще му хареса после....
Най-интересната идея.Да бях я прочела преди седмица.

DimovB
03-22-2009, 00:01
1 торба пердах- най-добрия подарък!

sper
03-22-2009, 05:44
http://forum.359hiphop.com/index.php?showtopic=6092&st=240
vij nadolu.. basketbolen potnik na kevin garnett ... regni se vav foruma i mu pishi na toq MC Yankee

miss_ludataa
03-27-2009, 15:43
хора..мерси многог на всичкии...! Значи за подарък реших да му взема трофей / като награда / обаче искам да напиша нещо,но незнам какво някак ви идеи?..Другия ми въпрос е ,че искам наименованието на едно като малък маркер/ такъв за драскане на графити/ незнам дали се изразих правилно,но ако нещо не разбирате просот кажете! Мерсиии :-)

Kostadin_682
03-27-2009, 15:44
Каса бира и кашон свинско месо. :smt023
:razz: :razz: :razz: :razz:

miss_ludataa
03-27-2009, 16:15
Айде моял ви ,дайте някви предложения де...НИкой ли незнае ?

Darkkiss
03-28-2009, 04:38
е аз па от къде мога да знам какво да му подариш?

miss_ludataa
03-28-2009, 06:05
:D :D :D :D ти дори не си прочел темата!!