PDA

View Full Version : Страшно объркана-Help??!



lipsvashh_mi
03-21-2009, 15:16
за пореден път се допитвам до вас,скъпи съфорумци,с надежда,че ще помогнете и дадете някакви идеи на зацепилия ми след днешната случка мозък...Така-започвам историйката си.
В момента си харесвам едно момче от моя клас.Учим заедно вече 3 години и до скоро не бяхме близки-но преди около година се сближихме и сме си приятелчета вече.Няма да уточнявам причината да се сприятелим-не смятам,че е важна.
Та днес с въпросното момче и още 1 двойка-моя фр-ка и нейното гадже бяхме навън -на кино и т.н..Двете момчета-мойто и фр-да на прирятелката ми много си допаднаха по характери,за което искренно се израдвах..Няма лошо-тамън ще ни е приятно да излизаме и друг път..Но се стигна до един момент,в който те 2мата бяха погълнати в свои разговори.за някакви игри,за филми ит.н.,а и мойта приятелка само ме влачеше напред-назад,че не остана време за нас с др.момче.Много тъпо се получи.Добре,преглътнах го и си казах,че после ще останем само 2мата след филма ит.н. ама пак не-Айде да ходим на билярд или на кафе и айде пак 4мата се мъкнем-те двамата зад нас си дрънкат,а ние все едно не сме там..Ама значи баси и кретените-много им се изнервих.Даже съм се заканила да убия гаджето на приятелката скоро време :D А тоя моя толкова му допадна др по-характер,та чак на рд-то си го покани и само някви планове рояха...пф..Та да продължавам
С въпросното момче,сме се разбрали да излезем само 2мата през пролетната,понеже аз няма да успея да отида на рд-то му,а искам да му дам подаръка,пък и да останем 2мата най-после насаме.
Сега да питам вече-проблема ми е ,че нз дали,момчето ме има само за фр или гледа на мен като на момиче..искам да е 2рото,но не знам каквмо да направя по въпроса.Знам,че ме възприема доста близка и често ми споделя неща,които останалите не знаят,прекарваме доста време заедно и в негова компания се чувствам просто невероятно :oops: Искам да ви питам как да процедирам по-натам и когато излезем на кафе да предприемам ли нещо или рискувам прекалено много...
ПП смятам,че има симпатии към мен,но просто наистина съм блокнала след днешния ден :?
Мерси,че прочетохте темичката и 10х предварително за съветите

Enough
03-21-2009, 15:27
xaxa O.o

ThisIsMe
03-21-2009, 15:38
Според мен за момента те има само за приятелка.Не личи да показва нещо друго освен това,макар че ти споделя(то точно това са приятелите) кажи на приятелката си да говори с нейния приятел и двамата да те сватосат с това момче,което ти харесваш... нека уж е на базик ,ама в последствие да стане другото. :-D