PDA

View Full Version : Немското Браво



shalqlqL
03-21-2009, 16:41
Къде във Варна мога да намеря немското Браво (освен в мола)? :?

puhen0to
03-21-2009, 23:01
отстрани до макдоналдс ( севастопул)... бутката се пада посоко надоло към Озз-а... от ляво

shalqlqL
03-22-2009, 13:45
мерси,но сигурна ли си че има? смисъл доста хора ми казаха за няколко будки и магазини,но явно отдавна са го купували оттам и като ида ми казват,че вече не предлагат :)

Joc
03-22-2009, 14:27
мерси,но сигурна ли си че има? смисъл доста хора ми казаха за няколко будки и магазини,но явно отдавна са го купували оттам и като ида ми казват,че вече не предлагат :)

мързи те да провериш ?

shalqlqL
03-22-2009, 14:45
хах ...

да кажем,че севастопол не ми е от най-близките места във Варна и не ми се бие толкова път за нищо (в случай,че го няма), а нямам работа натам в скоро време,така че пътьом да мина да проверя ;]

zai4ety13
03-23-2009, 13:45
хах ...

да кажем,че севастопол не ми е от най-близките места във Варна и не ми се бие толкова път за нищо (в случай,че го няма), а нямам работа натам в скоро време,така че пътьом да мина да проверя ;]

Мене като ме мързи да вървя донякъде си казвам "е,нищо.Се пак след тая дълга разходка ще сваля няколко калории" и така...

shalqlqL
03-26-2009, 12:22
не става въпрос за вървенето,защото аз така или иначе от виница пеша няма да тръгна. това,че вие сте решили да се заяждате не е мой проблем. от един най-обикновен въпрос почнахте да ми говорите за мързел и калории,но какво ли се учудвам,тук всеки втори демонстрира "остроумието" си в подобни теми