PDA

View Full Version : Пиърсинг на пъпа ..



summerlove66
03-21-2009, 15:42
Незнам дали това е точния раздел .. И дали има други такива теми .. Поне аз не успях да намеря .. Та за това ще попитам ;) Искам да си направя пиърсинг на пъпа .. Ако някой има може да сподели как е станало .. И ако отида да се пробия утре примерно след 20 дена ще е зачервено ли още ?! .. И като цяло упойки нещо има ли .. Та мерси предварително :-)

DeadSilenceF
03-21-2009, 15:56
ах леле..аз имам обица на пъпа..като ме дупчиха боля..после беше гадно..ест че ше имаш червенина до 3 месеца заздравява напълно въпреки 4е мене още малко ме боли ама няма ядове иначе е гот ама не мн

sawfan
03-21-2009, 17:17
оууу знаеш ли кви кръвоизливи могат да ти излязат :? :? :?
а и няма смисъл само когато си по бански и за себе си ше си зн че имаш пиърсинг,мн ше те боли, но ти избираш, все пак тва си е твоето тяло

marin4itu
03-21-2009, 17:32
http://piercing-bg.com/docs/navel.html

Pro4eti tova.
Ina4e zabolkata ako naistina iska6 obicata nqma da te boli.
Da ve kryvoizlivi.. namene 4ervata mi iztekoha da znae6 :D
Spokoino ne e ni6to stra6no, stava za 5 min cqlata rabota. Drugoto koeto e vajno da znae6-v nikak1v slu4ei ne po4istvai dupkata sas spirt! Ako te interesuva ne6to drugo-pitai. :)

Izvinqvam se za latinicata, no ne pi6a ot vky6ti.

SlYn4iCe
03-22-2009, 14:09
Болката е като да те ощипе комар :) Естествено зависи и как те пробиват.. Ако кожата ти е по дебела, няма да е толкова рязко пробиването и болката ще е осезаема. При мен упойка нямаше и след 20 дена е възможно все още да е зачервено. Трябва много да я почистваш и да се грижиш, изобщо хигиената да е отлична ! ;] Успех :P

n0va_s1m_tYk
03-22-2009, 15:40
Не е ли по- добре да си я пробиеш на есен? Аз имам също такова намерение, но до колкото знам заздравяява супер бавно, може да се появят проблеми. Особено сега както идва лятото .. възможно е да се появят инфекции.. Никога не знаеш за колко време ще се успокой дупченото място.. Но ти си решаваш, нали така :P

summerlove66
03-26-2009, 08:52
Пробиих се .. Беше много сладка болката :P :P .. И е много яко .. :D

marin4itu
03-26-2009, 19:29
Честито! :grin:
И да се грижиш добре за пиърсинга си!
И не бързай да сменяш обицата, аз на първия месец я махнах медицинската и голяма грешка беше, получи ми се доста коварна инфекция, но я преборих. :D И пак ще кажа-никакъв спирт!

Ох много е яко с обичка нали :grin: