PDA

View Full Version : Дайте идея какъв подарък да искам от наще!



lolipop1
03-21-2009, 16:25
След 1 седмица имам рожден ден .. наще се чудят кво да ми земат шото много неща вече имам ии ме помолиха да им кажа какво искам .. после да не остана разочарована .. ии се чудя какво ии моля да ми дадете идеи .. мислих за преса за коса .. но така тънко само с една преса няма да минат :-D за тфа дайте идеи .. искам да е нещо свързано с външния ми вид .. а не искам да ми плиоснат некфи пари .. искам некаф подарък да имам :)

anonymous497065
03-21-2009, 16:28
Не е свързано с външен вид, но лаптоп.
Ако спортуваш - пътека.

DeadSilenceF
03-21-2009, 16:32
APPLE IPHONE 3G 16GB WHITE--АЗ ГО ИМАМ НЯМА ДА СБЪРКАШ

anonymous497065
03-21-2009, 16:33
APPLE IPHONE 3G 16GB WHITE--АЗ ГО ИМАМ НЯМА ДА СБЪРКАШ
Ейййй, супер, аз също.
Вярно, залужава си.

galu6a
03-21-2009, 16:45
APPLE IPHONE 3G 16GB WHITE--АЗ ГО ИМАМ НЯМА ДА СБЪРКАШ
Ейййй, супер, аз също.
Вярно, залужава си.

а какво е това впрочем :-D

Jesus
03-21-2009, 16:49
абе той Iphone е хубав ама не си заслужава 920лв освен това за българия не го бива :( а има и по-евтината нокия 5800 за 580лв и има почти същите екстри , лаптоп зависи на колко си и пак няма смисъл, за тези пари ще си вземеш по-добър настолен, ми помолиги нещо от което имаш нужда, това да си купиш телефон или дрехи само за да се фукаш няма смисъл, по-добре си вземи нещо от което наистина имаш нужда, ето искаш преса, да речем си вземи и малко козметика и да речем епилатор ако нямаш и си готова, това че са ти казали ти да си го избереш не значи че трябва да дадеш 1 000 лв :?

colymoly
03-21-2009, 16:53
ами пресата не е лоша идея, а ако пък не ти идва нещо на ум си поръчай по-скъпичка преса, някакви дрешки ако искаш може, гсм ако ти е за смяна и ламборджини също :D

anonymous497065
03-21-2009, 16:58
абе той Iphone е хубав ама не си заслужава 920лв освен това за българия не го бива :( а има и по-евтината нокия 5800 за 580лв и има почти същите екстри , лаптоп зависи на колко си и пак няма смисъл, за тези пари ще си вземеш по-добър настолен, ми помолиги нещо от което имаш нужда, това да си купиш телефон или дрехи само за да се фукаш няма смисъл, по-добре си вземи нещо от което наистина имаш нужда, ето искаш преса, да речем си вземи и малко козметика и да речем епилатор ако нямаш и си готова, това че са ти казали ти да си го избереш не значи че трябва да дадеш 1 000 лв :?
Значи, на Iphone, поне 3G абсолютно всичко, което му работи примерно в Америка, вече работи и в България.Това са стари слухове, които не са вярни.Всъщност преди година и повече, наистина някои нещо не работиха, но вече доста хора разбират и няма такива проблеми.И тук съм против - защо реши, че предназначението му е да се изфука с него?

lolipop1
03-21-2009, 17:00
телефон не ми трябва .. моя си е достатъчно добър .. нито лаптоп .. имам 2 в къши .. козметика иам мноо неща .. ии епилатор имам .. ми май много неща имам и в това е проблема ... не мога да измисля ни6то :-D хайде и други мнения .. може да се замисля за някакъв уред са спортуване .. не че съм много дебела .. но имам това онова да стягам :) но незнам пак .. др мнения ако може :)

sawfan
03-21-2009, 17:08
Ако искаш нещо за външния си вид... еми като не искаш тънко да минеш с преса па поръчай си и преса и още нещо :D :D :D :D

summerlove66
03-21-2009, 17:13
Ми нещо за външен вид .. Препоръчвам ти силикон в устните или гърдите ;) :D.. By the way оставяш впечатление за доста разглезено момиченце ;]] :D :D

sexa_na_kompleksa
03-21-2009, 17:35
Защо да не поискаш пари и да си ги запазиш? Нужно ли е всичко да се харчи на момента?

mysterious93
03-21-2009, 17:51
Защо да не поискаш пари и да си ги запазиш? Нужно ли е всичко да се харчи на момента?


+1 naistina nee zaduljitelno. puk i moje da izleze6 s nqkoq fr i da si haresa6 ne6to :-o a i ne kazva6 do kolko pari? makar 4e kato gledam va6te imat vuzmojnosta do kolkoto razbrax..6tom za teb edna presa e tunko minavane..

Infinity
03-21-2009, 17:58
Ми щом като държиш да е свързано с външният ти вид,може примерно да им поискаш да ти подарят някакъв ваучер за спа център,в който да отидеш с някоя фр или някой специален човек и да се насладите на всичките му глезотийки там,които предлагат в дадения център :)

colymoly
03-21-2009, 17:59
направи някаква друга инвестиция, като картина или нещо такова, не знам какво ти си имаш всичко :D

zai4ety13
03-21-2009, 18:17
Кога ти е рождения ден? И моят е след около седмица-на 30март. И аз също като тебе се чудя кво още да измисля :-D Аз искам един черен панталон,маратонки или кецове още не съм решила и една книга.Мисля че е достатъчно...И баба като ми даде пари може да си харесам още нещо...

Penguin
03-21-2009, 18:45
Лично аз не мисля,че една преса е "тънко минаване",но всеки с възможностите си...
Лично аз много искам огледално рефлексен фотоапарат,защото си прая хубави снимки,но виж зависи от човека...то не е само да си щракаш по пътя за село...както и да е,мисълта ми беше,че ако искаш по-дебело минаване,може фотоапарат да си пожелаеш.

galu6a
03-21-2009, 18:55
аз се сещам за ноктопластика + удължаване или боядисване на косата нещо от тоя род :)

rusova
03-21-2009, 19:18
защо трябда да е свързано с външния ти вид... мила по важен е жеста в този момент :)

Biskfitka
03-21-2009, 19:37
Аз имам рд на 24ти март и имам същия ''проблем'' 8-) казах им,че искам пари ама съм сигурна,че са измислили нещо.
Идеята за пресата за коса не е лоша...или пък дрехи.Все има нещо,от което имаш нужда и трябва да си купиш.. :)

mysterious93
03-21-2009, 19:40
ako si si haresala nqkoi po skup parfium..

LittlePrincess
03-21-2009, 19:52
Моят рд е след около 2 седмици ии до днеска се чудех какво да поискам.. Накрая с мама решихме да тръгнеме за дрехи тия дни, от тате и останалите ще си искам пари. А за теб не знам.. може преса + нещо.. някой хубав парфюм или нещо такова. : )

yozii
03-21-2009, 20:04
Ако искаш нещо за външния вид - коплект за маникюр,ноктопластика,прес а за изправяне/ако имаш нужда/ и преса за правене на вафлички,негърски плитки или нещо такова,боядисване на косата,а за друдо-може да си поискаш нови мебели за стаята,маркови парфюми или дрехи,няколко фитнес уреда за вкъщи или карта за фитнес,дигитален фотоапарат а идва и лято-може да си поискаш почивка някъде с някой фр или гадже. :grin:

sweetsunshine
03-21-2009, 20:05
фотоапарат,преса,парфюм и си избери някоя друга дрешка-яке,поник/тениска,дънки и обувки.Това според мен ти е пре-достатъчно.

sweetsunshine
03-21-2009, 20:08
Има криза хубаво,ама за мен все едно всичко си е нормално,незнам просто всичко си е нормално поне в моя живот и този на семейсвото ми от към финансова гледна точка и не я усещам,а само чета как има криза :D

SoFarSoG00d
03-21-2009, 20:10
Подаръкът е изненада,не трябва да се определя какъв да е,аз винаги съм се радвала на това,което ми подарят и не съм измервала уважението и любовта на родителите ми към мен с цената на подаръка.Просто се наслади на деня,изкарай си добре,а подаръкът-какъвто и да е,съобрази се с финансовото положение на семейството и се замисли дали имаш нужда от излишни неща,това е моето мнение.
Ценете парите,не растат по дрърветата.

vivteen
03-21-2009, 21:03
Съгласна съм с SoFarSoG00d
+ като незнаеш какво искаш,вместо да избереш нещо ей така,за да не останеш без подарък кажи им,че като ти потрябва нещо това ще ти бъде подаръка или пък ги питай до колко лева и им поискай парите и като ти потрябват си вземи от тях :)

gia_sena_mono
03-21-2009, 21:32
Ми нещо за външен вид .. Препоръчвам ти силикон в устните или гърдите ;) :D.. By the way оставяш впечатление за доста разглезено момиченце ;]] :D :D
И аз това щях да напиша.

Darkkiss
03-21-2009, 23:40
кола !?

KoRnFlAkE
03-22-2009, 04:26
бати лиглата.
не знаеш кво искаш, ама го искаш
добре, бе

hottie
03-22-2009, 07:46
Айде стига със спама за Iphone, досега трих мнения :o

SoFarSoG00d
03-22-2009, 09:06
Пистолет!

lolipop1
03-22-2009, 09:26
Пистолет!

за много оригинална ли се мислиш? темата ми не е ебавка .. всички ме нападнахте че съм била "разглезено момиченце" .. щом съм казала едно .. значи семейството ми има възможност от към финансов план .. :)

SoFarSoG00d
03-22-2009, 09:28
Забавна си ми,какво толкова,пистолетът не е много евтин,ако е със заглушител.

Mihailova
03-22-2009, 09:28
lolipop1 Е , ти сама тукощо се описа , като глезла. Ако не беше глезла , а практична - щеше да имаш цел , към която да се стремиш.

SoFarSoG00d
03-22-2009, 09:30
То сега е модерно да се глезиш и да бъдеш 'фйешън'

Иначе по темата:
http://www.safari.bg/product/b/bg/445

:booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: 8-)

guinessgirl
03-22-2009, 09:31
някакъв фитнес уред,велоергометър или пътека,например.

карта за спа център,солариум,сауна,басе н или нещо такова.

Jesus
03-22-2009, 09:37
Идеята за пистолет е добра :) но това е по-добро http://www.safari.bg/product/b/bg/930 става за самозащита, за самонараняване и за дилдо :-D

SoFarSoG00d
03-22-2009, 09:43
Идеята за пистолет е добра :) но това е по-добро http://www.safari.bg/product/b/bg/930 става за самозащита, за самонараняване и за дилдо :-D
Хахахах ,знаех си,че си палавник хахах:) :-P :-P :-P

hottie
03-22-2009, 09:48
аре бе........ помолих вече

Jesus
03-22-2009, 09:55
само заради теб спирам и ще дам добра идея :)

Направи си пиърсинг на езика, гърдите и генеталиите :) със сигурност ще излезе скъпо :) пък и е за външният вид :)

Blab
03-22-2009, 09:55
А, не бе, не е глезла, неее!:Д

Много хубаво ще е да събереш Данаиловите от 2004-та и да ни изиграят "Рибарски свади". Повярвай ми, много го искаш! Искаш гооооо! *бибиди-бобиди-бу*:Д

ПП: Пък и ще ти останат много пари, те не са паралии, ще се съгласят на малко:Д

YouCantStopMe
03-22-2009, 10:03
Хах..
Еми като си имаш всичко изобщо защо трябва да ги източваш до дупка с толкова скъпи подаръци.Да ти купят някоя и друга дреха и това е!Ти хем уж имаш мнооого неща,хем пак искаш скъпотийки.
И за мен една преса не е малък подарък,ноо.. както казаха-Всеки с възможностите си.

LittlePrincess
03-22-2009, 10:34
Пистолет!

за много оригинална ли се мислиш? темата ми не е ебавка .. всички ме нападнахте че съм била "разглезено момиченце" .. щом съм казала едно .. значи семейството ми има възможност от към финансов план .. :)



Ти сама се изкарваш глезла - '' само с една преса няма да се минат ''

Biskfitka
03-22-2009, 12:07
И кво като родителите ти имат възможност...тва не означава,че трябва да ти купят подарък от 1000 лв...Как може да искаш нещо,а да не знаеш кво....
И с пресата няма да минат тънко,ако е найстина хубава преса... :?
И не знам защо не искаш пари?! Така като решиш какво искаш ще си го купиш.Или остави родителите ти да ти изберат подарък...

Sintya
03-22-2009, 12:17
По дяволите и аз имам след 1 седмица :grin:
Ами не знам... аз ще искам някаква ескурзия, мн съм навита

hottie
03-22-2009, 12:25
Не е истина колко сте злобни :-o

sladurana_be
03-22-2009, 12:29
Аз имам рд на 24ти март и имам същия ''проблем'' 8-) казах им,че искам пари ама съм сигурна,че са измислили нещо.
Идеята за пресата за коса не е лоша...или пък дрехи.Все има нещо,от което имаш нужда и трябва да си купиш.. :)

Mila,az si6to sam na 24 mart :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Biskfitka
03-22-2009, 12:52
Аз имам рд на 24ти март и имам същия ''проблем'' 8-) казах им,че искам пари ама съм сигурна,че са измислили нещо.
Идеята за пресата за коса не е лоша...или пък дрехи.Все има нещо,от което имаш нужда и трябва да си купиш.. :)

Mila,az si6to sam na 24 mart :-) :-) :-) :-) :-) :-)(party) :grin: :grin: :grin: Най-накрая да намеря някой,който има заедно със мене....

:-)

Sry за отклонението от темата :oops:

GaBiIi__
03-22-2009, 13:19
ami nie edvali znaem kakvo iskash kakvo haresvash i nai veche ot kakvo imah nujda.... ne vijdam smisul ot temata ti samata znaesh nai dobre

SoFarSoG00d
03-22-2009, 13:21
Предлагам всеки на напише колко пари има в банковата си сметка и въпросът за гъзарията да приключи 8) 8)

GaBiIi__
03-22-2009, 21:12
Предлагам всеки на напише колко пари има в банковата си сметка и въпросът за гъзарията да приключи 8) 8)
xax ami tezi koito nqmame bankovi smetki.. kak shte gazareem :(

victoriqq
03-22-2009, 21:15
kupi si presa s mnogo pristavki taka shte mojesh da si s mnogo raznoobrazni pricheski .. :)

koshtramba
03-22-2009, 21:43
След 1 седмица имам рожден ден .. наще се чудят кво да ми земат шото много неща вече имам ии ме помолиха да им кажа какво искам .. после да не остана разочарована .. ии се чудя какво ии моля да ми дадете идеи .. мислих за преса за коса .. но така тънко само с една преса няма да минат :-D за тфа дайте идеи .. искам да е нещо свързано с външния ми вид .. а не искам да ми плиоснат некфи пари .. искам некаф подарък да имам :)

Bate i az imam sushtiq problem :D moq e na 29-ti :D tvoq na 28-mi, schitaiki ot tova koga si pisala posta :D

portykalche
03-22-2009, 22:38
аз предлагам...животинче :grin: кученце или котенце..мрр..бау 8-) :-) или нещу др.

SunSmile
03-23-2009, 15:59
Абе кви са тия ГСМ, преси и не знам си кви глупости...
Приемай само платинени кредитни карти, коли, ключове от коли, ключове от апартаменти или мезонети.... Ключ от някоя вила по морето... Някоя яка спортна кола .... Пък ти външния си вид има с кво да го поддържаш щом си имаш всичко :-D

sweatkiss
03-23-2009, 16:33
Mnogo syjelqvam che i az she ti go kaja no naistina se izkarva6 glezla...Ami poiskai gotini slyn4evi ochela na D&G ,Armani originalnite ne sa tolkova evtini...Presa s o4elca i edni obuvchici darechem kakvo poveche iska6...
P.P - Az pyk vinagi iskam pari i sama si kupuvam kakvoto iskam :)

Flopi
03-23-2009, 17:08
хаха.. ехх нямате правия хора.. какво толкова като може да си позволи повечко ? за какви се имате.. да казвате каквото и да е.. че е разглезена.. или че е лигла без да я познавате ? пфф.. това е форум хора.. помага се.. не се напада пфффффффффффф... просто не не. :Х:Х:Х нямам думи мале... зависници..

По темата: Има добри предожения. Мисля .. че имаше една преса-маша с доста разнообразен избор..

http://www.onlinetrading.bg/files/imagecache/productimage/files/Rowenta-cf4012.png

Може.. да поискаш парички.. и малко shopping по магазините с приятели.

Друго ..... ммм може би почивка в SPA ?



:-) :-) :-) :-)

cherrypezz
03-23-2009, 18:22
Еми аз утре имам рд и за сега нищо не искам 8-) Парите май са си най-доброто решение.


П.С. colymoly имаш доста гадничък подпис...можеш да го намалиш малко

Biskfitka
03-23-2009, 18:47
Еми аз утре имам рд и за сега нищо не искам 8-) Парите май са си най-доброто решение.


П.С. colymoly имаш доста гадничък подпис...можеш да го намалиш малко И аз имам утреее :grin: :grin: :grin:

А иначе авторката може да не е разглезена лигла,но странното е,че иска нещо,а не знае кво 8-) :)

plmn
03-23-2009, 18:58
дрехи

cherrypezz
03-23-2009, 19:03
Еми аз утре имам рд и за сега нищо не искам 8-) Парите май са си най-доброто решение.


П.С. colymoly имаш доста гадничък подпис...можеш да го намалиш малко И аз имам утреее :grin: :grin: :grin:

А иначе авторката може да не е разглезена лигла,но странното е,че иска нещо,а не знае кво 8-) :)

Супер 8-)

teenems
03-24-2009, 11:34
еми що за външния ти вид освен преса ? купи си преса с приставки като моята и имам още 7 къдри ме и кво ли не ! ако нямаш искай фотоарапарат,лаптоп ,GSM :)






APPLE IPHONE 3G 16GB WHITE--АЗ ГО ИМАМ НЯМА ДА СБЪРКАШ
Ейййй, супер, аз също.
Вярно, залужава си.

а какво е това впрочем :-D

GSM има гугъл за тази цел ;)

http://www.365covers.com/images/iPhone3G_sCase0002.jpg

lolipop1
03-24-2009, 12:14
хаха.. ехх нямате правия хора.. какво толкова като може да си позволи повечко ? за какви се имате.. да казвате каквото и да е.. че е разглезена.. или че е лигла без да я познавате ? пфф.. това е форум хора.. помага се.. не се напада пфффффффффффф... просто не не. :Х:Х:Х нямам думи мале... зависници..

По темата: Има добри предожения. Мисля .. че имаше една преса-маша с доста разнообразен избор..

http://www.onlinetrading.bg/files/imagecache/productimage/files/Rowenta-cf4012.png

Може.. да поискаш парички.. и малко shopping по магазините с приятели.

Друго ..... ммм може би почивка в SPA ?



:-) :-) :-) :-)

Благодаря ти за разбирането .. :) :-)

galu6a
03-24-2009, 12:56
аз също имам ден ден скоро на 27 април :-D

Boot
03-24-2009, 13:38
Да ти дадат пари и си купи вибратор. :D

Biskfitka
03-24-2009, 13:42
На мен ми подариха обици и пръстен от бяло и жълто злато :grin: :grin: :grin: та авторке и тва е много добра идея...аз не се бях сетила за подобно нещо.... :-)

Flopi
03-24-2009, 15:00
Еми аз утре имам рд и за сега нищо не искам 8-) Парите май са си най-доброто решение.


П.С. colymoly имаш доста гадничък подпис...можеш да го намалиш малко И аз имам утреее :grin: :grin: :grin:

А иначе авторката може да не е разглезена лигла,но странното е,че иска нещо,а не знае кво 8-) :)


.. а има ли смисъл.. да и подарят нещо.. което не иска ? .. замислете се малко бе хора.. кво веднага нападате че е разглезена..? все едно не сте получавали подаръци които седят захвърлени в някой ъгъл мм??

НЕ СЪДЕТЕ ХОРАТА БЕЗ ДА ГИ ПОЗНАВАТЕ (fubar) :x


Спирам да спамя :oops:

Seducti0n
03-24-2009, 15:53
аз също имам ден ден скоро на 27 април :-D

:-) И аз

Към авторката-бижу някакво, часовник, чанта, някакъв аксесоар? :-o

billytalent
03-24-2009, 15:54
Пластична операция :-D и няма да минат тънко

Biskfitka
03-24-2009, 20:16
Еми аз утре имам рд и за сега нищо не искам 8-) Парите май са си най-доброто решение.


П.С. colymoly имаш доста гадничък подпис...можеш да го намалиш малко И аз имам утреее :grin: :grin: :grin:

А иначе авторката може да не е разглезена лигла,но странното е,че иска нещо,а не знае кво 8-) :)


.. а има ли смисъл.. да и подарят нещо.. което не иска ? .. замислете се малко бе хора.. кво веднага нападате че е разглезена..? все едно не сте получавали подаръци които седят захвърлени в някой ъгъл мм??

НЕ СЪДЕТЕ ХОРАТА БЕЗ ДА ГИ ПОЗНАВАТЕ (fubar) :x


Спирам да спамя :oops:Аз НЕ съм казала,че може да е разглезена лигла,а че може да НЕ е както всички и казаха :-D

Darkkiss
03-24-2009, 21:40
заслужаваш да не получиш нищо

cherrypezz
03-25-2009, 07:05
Аз от наще нищо не получих...като си харесам нещо тогава...
Иначе баби,лели ми дадоха пари, а най-много ми хареса подаръка на чинка-парфюмче и лосион за тяло Bvgаri в една сладка чантичка ... ауууууууууууууууууу :D

mim4ety_sara
03-25-2009, 07:26
Na men nai mi haresva taka,davat mi 100-150 lv i sled vreme si kupuvam,kakvoto mi trqbva! :)

lolipop1
03-25-2009, 11:26
заслужаваш да не получиш нищо

Я не ми казвай какво заслужавам и какво не ... като няма да помогнеш върху темата не я спами! Иначе благодаря на всички които ми дадоха идеи :) в крайна сметка смятам: преса за коса с най-различни приставки .. аксесоарчета някакви ..ще се поразходя по центъра ... дрешки алабала ... :) ии това .. ако все пак някой се е сетил за още нещо ... да каже :)

sweetsunshine
03-25-2009, 12:44
Ако имаш достатъчно дрехи може да си купиш гердан и обеци Сваровски(около 110 лв излизат),скъп парфюм и лосион например,и вече може някоя блузка нещо :)

lolipop1
03-25-2009, 14:34
Ако имаш достатъчно дрехи може да си купиш гердан и обеци Сваровски(около 110 лв излизат),скъп парфюм и лосион например,и вече може някоя блузка нещо :)

идеята за гердана и обеците е чудесна .. наистина може да си взема ... иначе съм фрашкана със парфюми ... :)

CaribbeanGirl
03-25-2009, 15:02
^ С парфюми* (малка корекция)