PDA

View Full Version : Дали ми има нещо?



gabi_94
03-21-2009, 16:28
Абе хора от известно време забелявам че беззименият ми пръст изтръпва много често от нищо. Е такак както си ходя и изтръпва само той. Всичките ми пръсти са червени и въобще ръцете са ми много червени по принцип, а като ми изтръпне този пръст става жълт :shock: ама така яко личи на червените ми пръсти този желтия чак се стряскам :shock: Дали има някакъв проблем, доста често се случва, ако не всеки ден то поне през ден и не се оправя докато не почна да го разтривам, понякога съм си стояла с тоя жълт изтръпнал пръст около час. чудя се да отида ли на лекар щото звучи мн тъпо тая история с пръста, а не би да ми се изсмее лекарката :oops: :D :-D Вие какво предлагате?

nym
03-22-2009, 07:53
Лошо оросяване на крайниците, предполагам стъпалата ти са студени? Не е болка за умиране, имаше някакви добавки, които се пиеха за това, ако много те притеснява, обърни се към лекар. Но в общия случай не би трябвало да е симптом на нещо сериозно.

Converse333
03-22-2009, 11:38
Купи си някакви витамини...И да,отиди на лекар.Отиди при личния си лекар,няма за какво да ти се изсмее. :)

gLoRiToO
03-22-2009, 11:43
Е какво смешно има,че да ти се изсмее лекарката :? отивай на доктор и там ще ти кажат какво да правиш!