PDA

View Full Version : На най-добрата ми приятелка



Dumb
03-21-2009, 17:07
Давам прашинка от мен всеки ден. Давам частица душа на теб...
Не ми я грабиш, знам. Сама ти я давам. Давам ти единственото, което имам. Единственото, което някога съм била. И не мога да ти дам повече.
И това не приемаш, закриваш се с воал. Страх те е, че те обичам. Страх те да залепиш душата си към моята. И ако сега разбереш, че плача за теб, пак ще ти се стори фалшиво. Изкуствена, само за теб не съм.
Обичам те! Обичам те! Обичам те! Ще ти крещя- мрази ме.
Чуваш ли или пак си усилила музиката и не ти се говори..
Чуваш ли приказките, които си създавахме в кафето... Чуваш ли глупавия смях, породен от нищо. Чуваш ли шептенето преди да заспим.. Чуваш ли песните, които пяхме с пълно гърло.. Чуваш ли въздишките, които споделяхме..
Мамка му!
Ще ти мълча...
Обичай ме...

Di
03-21-2009, 17:10
mn dobro[/b]

RiseGirl
03-21-2009, 19:06
пълниш ми очите, дъмбче такова http://www.pic4ever.com/images/6asmnhy.gif

Jesus
03-21-2009, 20:35
Добре си се справила, лесно го асимилирах браво :)

Blab
03-21-2009, 20:43
Стига съм била инфантилна.
Коментарът ми е положителен, асимилацията си няма да споделям с думи, защото ще е нещо различно от "кораво", "здраво" и прочие хубавини.

Цяла филийка, Петьо!

ScionOfStorm
03-21-2009, 21:15
изкуСтвена, не с в.

пак не е от моя тип, ала аз съм доста по-неемоционален в тоя смисъл може би.

хубаво е, но бъди по-твърда ;)

Dumb
03-22-2009, 07:34
Благодаря. Просто трябваше да го кажа някъде, хах. Аз самата не го харесвам, никак даже. Просто трябваше да си го излея.
Scion поправих го :)

guinessgirl
03-22-2009, 09:20
''мамка му!''
абе бая хард си е. 8-)


много ми харесва как пишеш,чела съм ти всичко,публикувано тук,и страшно ти се кефя.а това като че ли е най-добро. пиши още,показвай ни,радвай ни. :P

mariityy
03-24-2009, 13:17
Страхотно е направо уникално пожелавам ти да измислиш още такива много е добро! :-) :-) :-) 8)