PDA

View Full Version : стрии ;[



viketuyu
03-21-2009, 17:34
таа проблема е че качих ряско няколко кг и ми се появиха стрии 8-[ ужасноо е .. :-#
Въпроса ми е дали знаете нещо за премахването им :?:


И дали някой е пробвал продуктите на AVON против стрии и да ли деистват #-o

Благодаря ви много предварително :-)

Pepincetyy
03-21-2009, 18:53
Нужно ли е да пускаш 2 теми? :x

Pepincetyy
03-21-2009, 18:55
Даже 3 туко що видях още една :-x

colymoly
03-21-2009, 19:51
масажи ти трябват и стягащ крем против целулит
:)

taNcheto93
03-21-2009, 20:02
масажи ти трябват и стягащ крем против целулит
:)
Правиш ли разлика между стрии и целулит?!
А иначе е малко трудно да ги премахнеш. Има много кремове и масла, но са много малко тези, които ги премахват. Занапред взимай мерки, за да не се появяват още :wink:

colymoly
03-21-2009, 20:37
виж кво от личен опит и го казвам аз така се оправих със стягащ крем, тей че не ми развивай теории, което си помага си помага

gia_sena_mono
03-21-2009, 21:29
^ :-D

Deskata_90
03-21-2009, 21:38
На АVON продуктите не действат :?
Но скоро ми казаха, че имало някво Mustela 9 meseca то било за жени след раждане ама много помагало особенно ако скоро са излязли или на Chico. Чесно казано нито едното не съм пробвала лично, но от няколко местa ми ги препоръчаха :)

taNcheto93
03-22-2009, 09:06
виж кво от личен опит и го казвам аз така се оправих със стягащ крем, тей че не ми развивай теории, което си помага си помага
Никакви теории не развивам :lol:
Масажите и антицелулитните кремове могат да помогнат срещу появата на стрии, но не и да ги премахнат. Все още се чудя дали правиш разлика между стрии и целулит. Ако ползваш антицелулитен крем, който също премахва стриите(виждала съм такъв) това е съвсем друг въпрос.

SoFarSoG00d
03-22-2009, 09:06
виж кво от личен опит и го казвам аз така се оправих със стягащ крем, тей че не ми развивай теории, което си помага си помага
Никакви теории не развивам :lol:
Масажите и кремовете могат да помогнат срещу появата на стрии, но не и да ги премахнат. Все още се чудя дали правиш разлика между стрии и целулит. Ако ползваш антицелулитен крем, който също премахва стриите(виждала съм такъв) това е съвсем друг въпрос.

sladuranata_k
03-24-2009, 12:51
Значи и аз имах същия проблем.За продуктите на Avon-ужасни и недействащи ..! Най-добрия крем,който съм ползвала и помага е на Lierac против стрии,но е скъпичък.. мисля ,че беше около 40 лв .. иначе Мустела 9 месеца може да се каже,че донякъде помага,но не съвсем .. Мойте стрии бяха почти изчезнали благодарение на комбинация от Lierac и много упражнения за стягане на дупето..провай така пък ако не стане..здраве да е :( Лятото стриите потъмняват :P p.s Когато спрях да се мажа и спрях упражнеията се появиха пак.Затова прояви постоянсвто докато не се махнат напълно :)

elimeli
03-30-2009, 18:33
az dokolkoto znam striite mogat da namaleqt (pod4ertavam NAMALEQT) kato vurhu dupeto se slaga utaika ot kafe i se zaviva s folio .Prestoqva taka 15-20 min i se otmiva i otdelno uprajneniq za stqgane i t.n.t

sladkish_14
03-30-2009, 19:16
:lol: :lol: :lol: Стрий ????? :lol: :lol: :lol: Имаш целулит не стрий ... Ооо мъко мъко .. :lol:

BuKuTyY
03-31-2009, 14:33
За стрий може да потърсиш някой крем за след бременност - те са точно за това :)

sweetsunshine
03-31-2009, 20:19
:lol: :lol: :lol: Стрий ????? :lol: :lol: :lol: Имаш целулит не стрий ... Ооо мъко мъко .. :lol: Ти пък как рабра,че има целулит,а не стрии :?
Аз съм на 14 и кво имам СТРИИ...Значи започнах фитнес ходих един месец правих упражнения за стягане на дупето корем ала бала(имам само малко по дупето) и всеки път стоях на вибриращия масажор и се позаличиха,като използвах и Пркуталфа емулсия против стрии.Сега пак ще почна да ходя на фитнес,защото в нас не мога да се съсредоточа и да правя нещо :-D