PDA

View Full Version : подарък ..



_mimi7y_
03-21-2009, 17:52
здравейте всички

това е поредната тема за умуване какво да подаря на приятеля ми за рожденния му ден ..мн мислих ноо нищо не измислих..преди когато четях поредната тема за подарък се чудех на тея хора: брее па какво толково трудно има да измислят някакъв си подарък ..ама ето че сега ми се връща тъпкано за дето говорех така 8-)
инфо за негоо - той си е едно обикновено момче не е запален така по сериозно по някой спорт или нещо др .. и това още повече усложнява нещата
дайте идеи какво да му подаря
сега сиг ще кажете че на същата страница има такава тема но там момчето се инт от баскетбол и повечето идеи да не кажа всички са свързани със този негов интерес

cherinka
03-21-2009, 18:24
Каса бира и кашон свинско.
Не е толкова сложно. :-o

ThisIsMe
03-21-2009, 18:28
Каса бира и кашон свинско.
Не е толкова сложно. :-o

знаех си ,че това ще кажеш :D

vesito13
03-21-2009, 18:40
Това само третата такава тема на първа страница в този раздел ли е ? :-o

cherinka
03-21-2009, 19:21
Това само третата такава тема на първа страница в този раздел ли е ? :-o
Има някаква грешка. :-o
Касата бира и свинското съм ги писала само два пъти на тази страница. 8-)

Дай другата тема! НЕЗАБАВНО! 8-)

gLoRiToO
03-21-2009, 19:29
Купи му парфюм "Calvin Klein Eternity Summer",много е свеж и приятен и предполагам ще се зарадва :wink:

_mimi7y_
03-21-2009, 20:15
Каса бира и кашон свинско.
Не е толкова сложно. :-o
вече ставаш досадна !!
ще помоля само тези които имат някаква идея по въпроса да пишат коментари а другите да си намерят друга тема която да спамят

_mimi7y_
03-21-2009, 20:17
Купи му парфюм "Calvin Klein Eternity Summer",много е свеж и приятен и предполагам ще се зарадва :wink:
идеята е добра но искам да е нещо различно и специално на което да се зарадва много

SounDScaPe
03-21-2009, 20:42
Целувчица? :-D :grin:

vivteen
03-21-2009, 20:57
Парфюм,блузка,нещо шантаво излез и не влезай само в най-известните магазини,а дори и в най-малките.Аз съм намирала такива чудни неща в някой затънтен,а в комерсиалните само плюшки и лиготии. :) Аз попринцип като не мога да избера в краен случей казвам на негов приятел да пита какво иска ,само да вметне,а не да пита"ае кво искаш,че оная твойта пита" :)

myNameIsImmortal
03-21-2009, 21:03
Охх до одеве давах идеи в другата тема за баскетболния фен, айде сега и за теб да измислим нещо..
Добре, казваш, че приятеля ти не е запален по определен спорт, но няма ли нещо любимо, каква музика слуша най-общо с това може да започнем да му направиш някаква тениска с някакъв надпис..
Друг подарък, е например нещо сребърно/златно, в зависимост какво носи, дали синджирчета, ланци, гривни..
Кажи нещо, което обича да парви.. не може да няма любими неща..

mitkom89
03-21-2009, 21:31
Купи му шлем... или каска

Blab
03-21-2009, 21:39
Специално, ама да ти го измислят други хора?
Интересно.
Аз искам някой да ме запише на курс по пластика, грънчарство, нещо такова. Ето, специално е.)

vesito13
03-22-2009, 06:30
Това само третата такава тема на първа страница в този раздел ли е ? :-o
Има някаква грешка. :-o
Касата бира и свинското съм ги писала само два пъти на тази страница. 8-)

Дай другата тема! НЕЗАБАВНО! 8-) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=237272 --> Тук не си се разписала 8-)

leoparda93sl
03-22-2009, 06:49
Мисля,че ще се зарадва много на синджир със сребърно сърце или пак синджир,само че да сложиш от онези сърца които се отварят и вътре може да се сложи снимка (сложи вашата най-хубава снимка) това е от мен надявам се да съм помогнал :)

lipstik
03-22-2009, 08:11
Мисля,че ще се зарадва много на синджир със сребърно сърце или пак синджир,само че да сложиш от онези сърца които се отварят и вътре може да се сложи снимка (сложи вашата най-хубава снимка) това е от мен надявам се да съм помогнал :)

Аз пък не мисля,че би се зарадвал на това.Момче е все пак.Как си го представяш да носи синджир на който виси сърце със тяхна снимка вътре.Ако беше момиче щеше да е хубаво,ама момче...

galu6a
03-22-2009, 08:24
може би някакво бельо със секси надпис :)

vivteen
03-22-2009, 08:38
може би някакво бельо със секси надпис :)

Ще извинявате за спама,но немога да се сдължа.Има едни боксерки с надпис:ОоО колко големи...орехчета имаш и едно човече,друга "ще ти скъсам ...шортите,"ще те оплета в мрежите си" и едно паяче с мрежа.Абе кви ли не джунджуриики има :-D

_mimi7y_
03-22-2009, 10:32
Охх до одеве давах идеи в другата тема за баскетболния фен, айде сега и за теб да измислим нещо..
Добре, казваш, че приятеля ти не е запален по определен спорт, но няма ли нещо любимо, каква музика слуша най-общо с това може да започнем да му направиш някаква тениска с някакъв надпис..
Друг подарък, е например нещо сребърно/златно, в зависимост какво носи, дали синджирчета, ланци, гривни..
Кажи нещо, което обича да парви.. не може да няма любими неща..

ами харесва техно музика но не ми се вярва да се зарадва много на тениска с надпис свързан с любимия му жанр музика