PDA

View Full Version : Объркана....



Polska
03-21-2009, 18:24
Значи страшно съм объркана. Преди три месеца окончателно скъсах с бившия си. И преди 20тина дни тръгнах с друго момче. Не мислех/ля, че съм готова за връзка. Обаче нали знаете, онези моменти в които просто решавате/рискувате...беше импулсивно тръгване... :)
Но новия ми приятел развива връзката прекалено бързо или поне на мен така ми се струва. Вчера ми каза, че ме обича, а и преди ми е казвал, че съм най-важното нещо за него. Може би единственото нещо, което не харесвам в него е отношението му към моите и към неговите приятели. Към моите няма никакъв интерес дори не поздравява най-добрата ми приятелка. Не й говори изобщо, а за другите ми приятели дори не пита и не знае кои са. А към неговите приятели е почти същото. Един от тях (понеже аз ги познавам някои и си лафя с тях) ни поиска услуга да излезем с него и една фр. щот иначе тя му отказва и аз се съгласих, но проятеля ми вдигна голям скандал, че не иска да излизаме така. Една ли не нямам право да общувам нито с неговите нито с моите приятели. Само с него- винаги да сме заедно. И когато се скараме/спорим за нещо винаги извърта така нещата, че аз да съм виновна.
А когато видя бившия си и се сетя за напълно противоположното му държание...

svetlomira
03-21-2009, 18:51
Нормално е да си объркана-та той навлиза в личното ти пространство.Трябва да поговориш с него и да се разберете.Но тово от негова страна прилича на ревност.А мисля,че ти малко си избързала,като си тръгнала с него.Разбери се със своите чевства първо.

SounDScaPe
03-21-2009, 18:53
Поговорете по въпроса... :o

Neftochimic
03-21-2009, 18:57
помисли добре с кои искаш да си и ако е бившия ти се опитай да поговориш с него....

DevilWish
03-21-2009, 19:04
Нормално е да си объркана-та той навлиза в личното ти пространство.Трябва да поговориш с него и да се разберете.Но тово от негова страна прилича на ревност.А мисля,че ти малко си избързала,като си тръгнала с него.Разбери се със своите чевства първо.
Така е.
Заради подобна причина моята дълга връзка се разруши на парченца ;)

cherinka
03-21-2009, 19:04
Най ме е яд от всичко, че повечето хора прибързвате с изводите, преди да сте говорили с човека, с когото имате проблем.
Искаш да те утешаваме и да те успокояваме как всичко ще се нареди? Еми, едно време и аз исках така, ама нали знаеш, че ако сама не поемеш работата и я докараш до край, няма кой друг да го направи.
Нито пък има някаква върховна сила, която ще накара приятеля ти да се замисли за държанието си. ТИ! ТИ! ТИ си това, ТИ! И никой друг!

Polska
03-21-2009, 19:10
Знам, че аз съм тази, която мога да го накарам да се замисли. И много пъти съм се опитвала. Но според него държанието му си е нормално. А аз съм тази, която е сбъркала. Аз съм тази, която не иска да прекарва цялото си време с него, а иска и глътка въздух/ излизане с приятели. За него моето държание не е нормално. Не било нормално като имам свободен час примерно, да го прекарвам с най-добрата си приятелна, а непременно трябвало да го прекарам с него и т.н.

cherinka
03-21-2009, 19:19
Еми явно бъркаш някъде в опитите си с него да го превъзпиташ малко. 8-)
Бъде по-строга, де!

svetlomira
03-21-2009, 22:34
не че те упреквам,но ти не си наясно какво изпитваш към сегашния.За това си помисли- щом толкова те дразни,има ли смисъл да си с него.Тава е част от проблема ти.

cryingangel
03-21-2009, 23:56
Нормално е да си объркана-та той навлиза в личното ти пространство.Трябва да поговориш с него и да се разберете.Но тово от негова страна прилича на ревност.А мисля,че ти малко си избързала,като си тръгнала с него.Разбери се със своите чевства първо
съгласна съм с това мнение

Polska
03-22-2009, 05:54
Ем, не може да се каже чак, че не съм наясно. Защото има тръпка и то голяма. Всеки път като ми звънне или аз като му звъня, като имаме уговорка за среща ми пърхат пеперуди. Откакто окончателно се разделих с бившия бях спряла да се усмихвам, да контактувам с повечето хора. А сега, когато съм с него съм непрекъснато усмихната и ми е приятно.

Fortuna
03-22-2009, 06:32
Mii govori s nego nie kakvo mojem da to kajem?

cryingeyes
03-22-2009, 16:13
Еми ако можеш да търпиш това му отношение към приятелите му- добре. Ако не се опитай да му обясниш без да го обвиняваш, че не е прав в държанието си към тях. :)

BOnBoNChEtO333
03-22-2009, 16:50
Думата "обичам те" е много силна дума и не се казва ей така,според мен трябва доста време да мине един мъж да ти каже,че те обича.А новият ти много бързо ти я казал,а след като отказва контакти с твойте приятели,замисли се дали наистина е така.Когато човек те обича той уважава семейството ти и също така и приятелите ти.

Polska
03-22-2009, 16:56
Думата "обичам те" е много силна дума и не се казва ей така,според мен трябва доста време да мине един мъж да ти каже,че те обича.А новият ти много бързо ти я казал,а след като отказва контакти с твойте приятели,замисли се дали наистина е така.Когато човек те обича той уважава семейството ти и също така и приятелите ти.

Точно това ме накара много сериозно да се замисля дали си струва да се опитвам да остана в тази връзка. Защото първо, че това "Обичам те" ме стресна страшно много. Та ние ходим от 20 и няколко дни, а и аз още изкоренявам чувства към бившия си. И не мисля, че съм способна да се справя с нещата толкова бързо/ да го обикна толкова бързо. Аз и на бившия си не можах да кажа "обичам те" както и той де, а бяхме заедно много повече време. И второто нещото, което ме накара да се замисля е отношението му към приятелите. Щот те не могат да му имат доверие, аз защо да мога?...

BOnBoNChEtO333
03-22-2009, 17:14
Polska ти сама трябва да решиш дали да останеш с него или не,но може би е добре да го подложиш на тест и да видиш наистина какво мисли и ако видиш,че всичко е фалш,то бягай докато връзката още не се е задълбочила. Моя съвет е не вярвай много на хора,които бързат и прекалено много говорят.