PDA

View Full Version : OBICHA LI ME ? ? ?



minkasvirkataa
03-21-2009, 19:22
az sum na 16 i s edno momche s koeto se poznavame ot dosta vreme nqkude 2 godini i bqhme dosta dobri priqteli no se skaraxme i vsi4ko stana zaradi edno drygo momche s koeto pochnax mnogo chesto da si govorq i da izlizame zaedno (nishto pove4e ot priqteli) no mai toi si misli che hodim ili neshto podobno..kazva mi :nqma da govorish s nego i t.n. az pokanih vuprosnoto momche koeto mi se surdi na kino obache toi mi kaza : otivai si s "priqtelq si" neznam dali revnuva ili prosto ne mi e dobur priqtel. 0bicha li me ili revnuva..? az ne go obicham nito imam nqkakvi chuvstva kum nego no iskam da znam kakvo li chuvstva toi za da znam kak da postupq, a kogato go popitam toi mi kazva : kakvo ti puka za men zashto se interesuvash i t.n. :( :-o

aciko
03-21-2009, 19:49
Минкасвирката :razz:

Напраи му една свирка и ша те заобича 8-)

minkasvirkataa
03-21-2009, 19:53
nqmashe kakvo da izmislq :D inache ne sum takuv chovek ,pravq sex sled kato imam chuvstva :?

minkasvirkataa
03-21-2009, 20:12
toku shto tova momche s koeto chesto izlizam mi se obadi i mi kaza che utre iska da govorim lichno i mi kaza che se seshtam za kakvo..mislq che shte mi predloji pone se nadqvam. kakvo da mu kaja ? v smislul kakvo da mu otgovorq ytre na sreshtata. az sum ubedena che ako trugnem shte e mn zdrava i stabilna vruzka :?

sextazy_baby
03-21-2009, 20:14
Ника ти ме разби :lol:

По темата - само ти знаеш най-добре дали искаш или не :)

mArMaLaDkA
03-21-2009, 20:14
Да,той много те обича,иска да се ожените и да си имате цял куп дечица!

minkasvirkataa
03-21-2009, 20:17
Да,той много те обича,иска да се ожените и да си имате цял куп дечица! tova e podigravka .. e****i izrodite deto gi ima tuka az iskam suvet ne podigravki

mArMaLaDkA
03-21-2009, 20:21
Ебати неосъзнатите кифли ги има на по 16! :? Аз си изразявам сериозно мнението,тя подигравка вика..

minkasvirkataa
03-21-2009, 20:22
Ебати неосъзнатите кифли ги има на по 16! :? Аз си изразявам сериозно мнението,тя подигравка вика..
emi taka zvuchi izvinqvai ako sum te obidila. :shock: 8)

myNameIsImmortal
03-21-2009, 20:31
Значи ще ти кажа, че обичта не идва изведнъж..
Той тепърва ще те харесва, след това ще те обича.. А когато човек ревнува, това означава, че има чувства към теб..
Ситуацията си я казала все едно аз да кажа: аз гладен иска манджа..
Обяснила си горе/долу, ама кой как разбере това ти обяснява..
Значи щом ти "забранява" да излизаш с него и т.н. можеби наистина ревнува от него.. предприеми крачка, като го питаш какви чувства има към теб..

Успех с момъка ;)

П.П. Обаче това Минка Свирката, ме разсмя.. припомних си 2-3 епизода от шоуто на Слави 8-)

minkasvirkataa
03-21-2009, 20:46
Значи ще ти кажа, че обичта не идва изведнъж..
Той тепърва ще те харесва, след това ще те обича.. А когато човек ревнува, това означава, че има чувства към теб..
Ситуацията си я казала все едно аз да кажа: аз гладен иска манджа..
Обяснила си горе/долу, ама кой как разбере това ти обяснява..
Значи щом ти "забранява" да излизаш с него и т.н. можеби наистина ревнува от него.. предприеми крачка, като го питаш какви чувства има към теб..

Успех с момъка ;)

П.П. Обаче това Минка Свирката, ме разсмя.. припомних си 2-3 епизода от шоуто на Слави 8-)

mnogo dobri suveti davash.. :P pisal si na edin priqtel toi poslusha suveta ti i sega e mnogo dovolen.. merisi mnogo :] mislq da priema ako vuobshte za tova she govorim apuk posle she vidq ko she pravq : pPp

myNameIsImmortal
03-21-2009, 20:49
mnogo dobri suveti davash.. :P pisal si na edin priqtel toi poslusha suveta ti i sega e mnogo dovolen.. merisi mnogo :] mislq da priema ako vuobshte za tova she govorim apuk posle she vidq ko she pravq : pPp

дано и при теб да помогне съвета ми :)

elsy
03-21-2009, 22:02
само ти знаеш най-добре дали искаш или не :)

cryingangel
03-22-2009, 00:15
Каква обич к`во става тука.

gLoRiToO
03-22-2009, 11:38
От цялата тема разбрах че има 2 момчета и ти и единя те харесва а пък ти харесваш другия... :-o

vesSynkaa
03-22-2009, 13:15
toku shto tova momche s koeto chesto izlizam mi se obadi i mi kaza che utre iska da govorim lichno i mi kaza che se seshtam za kakvo..mislq che shte mi predloji pone se nadqvam. kakvo da mu kaja ? v smislul kakvo da mu otgovorq ytre na sreshtata. az sum ubedena che ako trugnem shte e mn zdrava i stabilna vruzka :?

Чакай малко,бе .... :? За кво питаш нас дали да му приемеш?
Ми ако ти кажем "отиди се хвърли от моста" ше го направиш ли? :?
Добре ли си?"Какво да му кажа?" о Боже Господи #-o
Еми логично е,ако го харесваш да кажеш "да" ,ако
не го харесваш да кажеш "не" .... :-s
А относно приятеля ти , аз от къде да знам дали те обича?
Нали се познавате , ти трябва да знаеш..... Като не ти отговаря,
да не ти отговаря..Ти се дръж с него нормално и тфа е ...
Ама ти сериозно ли си на 16?