PDA

View Full Version : ТЕЖКО МИ Е :(



sexy89
03-21-2009, 19:52
Здравейте..
Отново депресирана тема от мен. :( С моя приятел се скарахме много брутално. Не сдържах нервите си и се развиках като истеричка, започнах да го удрям. Направо бях откачила от тези караници, дори без някви по сериозно причини. Той се държеше до последно, но в един момент и неговите нерви не издържаха и започна да крещи, не ме е удрял никога, не го направи и сега, но каза че не иска да ме вижда повече, че тва е краят. Каза, че иска време, и за 2ма ни, за да обмислим дали да продължим заедно, или да се разделим. Да преценим кое е най-добре и за двама ни.Но аз не мога без него, не издържам. Сигурна съм в него и в обичта му, в моята също. Може ли всичко да свърши така? Може ли тази силна и здрава 2 годишна връзка да се захвърли просто така на вятъра? Ще се побъркам. Аз слязох от колата и си тръгнах. Обикалях под снега, като лудите. Мислих си какви ли не неща. Чувствам се адски зле. Извиних му се в смс, но той не отвърна. Боже кво да правя иде ми да се лепна в стената. Причината за скарването ни беше абсолютна глупост, но всичко стана толкова бързо. Пффф кво да правя да оставя ли да мине малко време? Или да му се обадя и пак да му се извиня, че така се изнервих и провалих всичко? :(

cinderella_gugutka
03-21-2009, 20:03
из4акай малко-после се постарай да се извиниш много хубаво
П.П.-и на мен ми е тежко ;[

moneycomeme
03-21-2009, 20:04
Моя съвет е да се наспите и двамата,,,Утрото е по-мъдро от вечерта ,, определено....и по някое време утре му звънни и му обясни нещата,които току що ни сподели :P пожелавам ти късмет и по-леко с истериите :P

sexy89
03-21-2009, 20:05
Понякога наистина не мога да се контролирам и после много съжелявам :?

sextazy_baby
03-21-2009, 20:09
Мила,по-добре изчакай,за да му мине яда,защото в този момент няма да разсъждава трезво и ще се разберете :) Успех

gLoRiToO
03-21-2009, 20:12
Еми той ти е казал че ви трябва време и на двамата,което не означава окончателен край,а това че не можеш да се контролираш трябва да го промениш.Всеки има лоши черти в характера си но за човека когото обичаш трябва даси готов да направиш тези промени!

Jyjinka
03-21-2009, 21:00
Мисля,че и двамата имате нужда от време.Не го търси 3-4 дни,ако трябва и седмица,но по-добре го обмислете.Всичко ще се оправи.2 години сте издържали пък сега няма...Всичко ще е наред :)

TooLittelTooLate
03-22-2009, 08:24
Дай му време. Обмисли и ти нещата. Поговорете и всичко ще се оправи. :)

galu6a
03-22-2009, 08:27
обади му се или отиди в тях и поговорете като зрели хора :)

YouMakeMeFeel
03-22-2009, 09:48
Абе аз сам момче и не знам... може и да е края... съжалявам че ти го казвам но ... :( все пак изчакаи :?

vlubeno_momi4e***
03-22-2009, 09:52
Дай му малко време.. след няколко дни,когато нещата се успокоят и ви е минал гнева поговорете и дано всичко се оправи! Все пак не сте от скоро заедно - 2 години не могат да се захвърлят заради един скандал. ; ))

hottie
03-22-2009, 09:59
Разбирам го, все пак си го ударила...трябва му време

Sebastianek
03-22-2009, 10:17
едно карате в бъбриците и изчезваш безкрайно

GossipGirl89
03-22-2009, 10:26
Момчето ти е казало, че иска време - тогава му го дай. Не бъди нахална и досадна, остави го няколко дни да помисли, ти също помисли как да промениш нещата, които не харесваш и как да започнеш да се контролираш, за да няма втори път подобни изцепки. След като си сигурна в обичта му недей да избухваш така за дребни неща. Но недей да му досаждаш на тоя етап. Не си мисли, че на него му е лесно и му харесва ситуацията. Сигурна съм, че не е така и щом иска време му го дай, защото ако го притиснеш сега ще влошиш нещата ;)

alphaz
03-22-2009, 11:30
Аз съм на мнение да почакаш малко и го покани да се видите виж какво е положението и тогава решавай! Според мен той много те обича и страда също като теб! Успех :) 8)

kot7
03-22-2009, 12:10
и аз сам изпадала в такава ситуация като твоята :) даите си малко по4ивка един от друг :) из4акаи няколко дена и му се обади за да му се извиниш и да кажеш 4е съжеляваш за нещата които си казала :)

Soy_tu_mujer
03-22-2009, 21:12
Разбирам те... И на мен ми се е случвало. Не е на добре, че сте стигнали до там... Оставете си наистина известно време. Тогава поговорете, извинете се прилично един на друг и бъдете компромисни един с друг занапред. Поговорете след "почивката"! :) Успех....