PDA

View Full Version : За продуктите на Clear & Clear



uSmivKaLovE
03-22-2009, 09:08
Здр :D :-)
Искам да попитам тези, които са ползвали серията да ми препоръчат маска против черни точки, тоест за проблемна кожа. Чух добри отзиви за Clear & Clear. Досега бях с Гарние Пюр 3 в 1, но искам да сменя козметиката. Дайте предложения и кажете цена. :-D

guinessgirl
03-22-2009, 09:09
Clean & Clear ;)

добро е това,но Гарниер пюр 3в1 го превъзхожда ;)

SoFarSoG00d
03-22-2009, 09:12
Не ги харесвам.Според мен нямат голям ефект върху кожата.

ELiTyYy
03-22-2009, 09:17
аз самоо това ползвам..
мноого съм доволна ( за черни точки имаше една изцяло синя тубичка със сини гранулки вътре...не помня точно какво се води-но върши чудесна работа)

uSmivKaLovE
03-22-2009, 09:31
аз самоо това ползвам..
мноого съм доволна ( за черни точки имаше една изцяло синя тубичка със сини гранулки вътре...не помня точно какво се води-но върши чудесна работа) :D а цена може ли да ми кажеш?

Converse333
03-22-2009, 10:52
Аз използвам само измивния гел от серията.И на мен много ми помага.Взех си го за около 8 лв...Обаче ако си вземеш и тампоните на Гарниер (те са с екстракт от евкалипт,много са добри) и са също около 8 лв,гарантирам ти,че няма да ти излизат пъпки.Най-много черни точки ако слагаш фон дьо тен. :)
А някой може ли да ми каже Гарниер 3в1 добро ли е ? Понеже и аз искам да сменя малко козметиката ...

uSmivKaLovE
03-22-2009, 11:27
Аз използвам само измивния гел от серията.И на мен много ми помага.Взех си го за около 8 лв...Обаче ако си вземеш и тампоните на Гарниер (те са с екстракт от евкалипт,много са добри) и са също около 8 лв,гарантирам ти,че няма да ти излизат пъпки.Най-много черни точки ако слагаш фон дьо тен. :)
А някой може ли да ми каже Гарниер 3в1 добро ли е ? Понеже и аз искам да сменя малко козметиката ...Да, добро е. Аз го ползвам оттттт... 2 години :D . От както излезе по магазините. Супер е. :D Ахх, и този фон дио тен :( Знаех си, че от него са ми черните точки. Но пък аз тея дни драстично намалих употребата му :) Тоест само коректор на местата, където се налага. :( Много неприятно.. :(