PDA

View Full Version : Първата ви любов!



DeadSilence
03-22-2009, 10:50
Тук Можете да разкажите за първата ви любов!

gLoRiToO
03-22-2009, 11:07
Моята първа любов се казва Краси и е на 25.Запознахме се в сайт за запознанства след което и се видяхме и всичко стана толкова бързо и докато се осъзная вече се бях влюбила в него.И това стана скоро и тази наша любов все още продължава което ме радва безкрайно много.Преди да го срещна съм била и с други момчета,но никое не е могло да предизвика такива чувства в мен и да ме направи толкова щастлива.Затова ОБИЧАМ само Краси =P~ :smt007

Re5peC7
03-22-2009, 11:31
първата ми любов, ще е и последна ;) не съм стигнал още до нея

cherinka
03-22-2009, 11:37
^ тамън и аз това щях да напиша. :-x

Re5peC7
03-22-2009, 11:40
^ тамън и аз това щях да напиша. :-x
:oops: :-)

moneycomeme
03-22-2009, 11:40
.....моята първа любов ми е и последната истинска,след него,с който и да съм била винаги съм го наранявала (не,не съм изневерявала,но не съм се отдавала истински,не съм се доверявала,нито съм допускала да ме опознаят истински)....за това реших сега да съм сама,докато си намеря моя човек и да не хленча и да не се измъчвам и да бъркам приятелсвтата с лубовта.....така де от първата ми лубов останаха много приятни моменти запаметени в съзнанието ми,но и гадни.....малко преди да направим година,той спа с тогавашната ми най-близка приятелка и ме скъса,за да тръгне с нея :grin: :grin: :grin: ....не им се сърдя,тогава също не направих някаква сцена,защото винаги съм била с максимата,че,ако обичаш някого трябва да го пуснеш на свобода,освен това си бях казала,че никога няма да разваля приятелството си с момиче,зареди момче.........винаги има ранени и раняващи....е явно тогава е трябвало да бъда от тази страна....няма значение да са живи и здрави хората,все пак лубовта не пита...винаги се боря,но когато виждам,че има смисъл.... :? :? Това беше моята историика ;]]]

TheBestFriends
03-22-2009, 11:44
Голяма драма :D
Събирахме се, разделяхме се, събирахме се... И така вече години 8-)
Сега пак сме заедно...
А иначе се запознахме още в гимназията..

kypo
03-22-2009, 11:58
винаги ще помня този човек, до края на живота си! кълна се! той е всичко, което имам! на този човек единствено можех да имам доверие, и той никога не ме предаде! предадоха ме много други хора, много други ме нараниха, но той единствен беше винаги с мен. обичам го повече от всичко на света, и винаги ще го обичам, защото е най-красив, най-умен, най-весел, най-забавен... .те тоя човек съм аз :lol:

Jumbie483
03-22-2009, 12:01
:? ние сме нещо страшно..
малко като TheBestFriends :-D
Бяхме заедно 3 години, след това се разделихме за малко.. после пак се събрахме, сега пак сме разделени..
Той си замина и така... :lol:
Ама както се казва: Първата любов ръжда не хваща ! .. тъй че.. сигурно след време пак ще се съберем..

nicolepcd
03-22-2009, 12:47
Хубаво беше, живели сме от малки на едно място, а никога не сме се виждали... или по-точно забелязвали... :-o После се оказа, че сме имали адски много общи познати, та като се запознахме.. всичко стана много бързо... за 1-2 дни и вече бяхме навсякъде заедно... Буквално първата любов си ми беше и няма да я забравя, защото с него съм прекарала едни от най-хубавите си моменти... :) Дано да има и продължение, де 8-)

Vampire01
03-22-2009, 13:19
Еми за първата ми любов ас съм си с нея щастлив съм немога да се оплача от нищу . Живота ми въркви като приказка с нея нищу не ме интерисува освен тя Първата Любов ! :oops: :oops: :-) :P :)

3oPuTy
03-22-2009, 13:24
Миии с него се запознахме ,когато бяхме по-малки :) Събирахме се в обща компания ... Мина година,пораснахме малко :) Започнахме да се събираме на купончета в една приятелка,постоянно ни базикаха,че сме перфектната двойка,но ние бяхме малки и не приемахме нещата на сериозно (или просто не сме искали да са сериозни на този етап).Прегръдки,целувки,но въпреки това за нас всичко беше нещо моментно (хах ... 5-6 месеца ... много моментно е било май :D ).След това аз си смених компанията,той също ... Аз тръгнах с едно момче ... Година след това нещата между мен и тогавашния ми приятел не вървяха и се разделихме :) Тогава съвсем случайно се видяхме с Емо (първата ми истинска любов).Събрахме се цялата стара компания,хванахме колелетата и отидохме до язовира извън града :) Обаче беше адски топло и бирата се стопли ( :o ) Една приятелка предложи аз и Емо да отидем до една чешма за да изстудим бирите :) Отидохме (с мааалко нежелание от моя страна :-D ) и стояхме там около час (проклетите бири така и не се изстудиха :o ).По едно време започнахме да се лигавим,да се пръскаме с вода и .. ХОП!Той ме прегърна,аз се разтопих от кеф,после ме :-) ... Аз естествено не останах назад и също го :-) В този момент дойде едно момче (съученик на вече бившия ми приятел) и ни видя ... Почна да ни базика ... Така де всички ни базикаха :D ,но отново не се решихме на нещо по-сериозно :o Месец по-късно се оправих с М. и бяхме заедно още година ( :o ).Разбрах от моя приятелка,че Емо често й говорел за мен,но все пак реших да продължа напред ... След около още една година отново попаднахме в обща компания ... Пак целувки,пак прегръдки,но за пореден път не се осмелихме да задълбочим връзката си ... Минаха се още около 2 години и ето,че дойде вчерашния ден :) Една приятелка ми се обади да се видим (не се бяхме виждали близо 3 години) ... Излязохме на кафе,после на кръчма :) Тя се обади на нейн приятел да дойде,защото имаше едни кретени,които постоянно ни занимаваха с глупости :) С това момче дойде и Емо ... Цяла вечер си говорихме за миналото :) За купончетата,за лигавите истории и т.н.,но нищо повече :) После ходихме по дискотеките,но на мен не ми беше добре и реших да се прибирам :) Той искаше да ме изпрати,но му казах,че не съм бебе и мога сама.Хванах си едно такси и се прибрах,като преди това му обещах,че другата събота ще стоя повече (а и как да не стоя като в неделя той има Р.Д. и ще го посрещнем в диското ... просто ще е кофти ако се прибера по-рано :? ).Днес сутринта обаче се събудих от тъпата мелодийка "Имаш СМС,дойде ти СМС...." ... Беше от приятелката ми,която ми обясняваше как Емо не спрял да говори за мен,как й обяснил,че още имал чувства към мен ( :shock: ) и нямал търпение да се видим другата събота ( :shock: ) ... Честно казано вече се чудя,какво ще правя в събота :? Направо не ми се мисли,с какви очи ще го погледна след тоя СМС ... А най-интересното е,че всичко започна,когато бяхме 12-13 годишни,а сега сме на 18 г. :shock: (е той е на почти 19 г. вече)

Абе като цяло историята с първата ми истинска любов е нещо като сериала "Дързост и красота" :D

Converse333
03-22-2009, 14:02
Миии с него се запознахме ,когато бяхме по-малки :) Събирахме се в обща компания ... Мина година,пораснахме малко :) Започнахме да се събираме на купончета в една приятелка,постоянно ни базикаха,че сме перфектната двойка,но ние бяхме малки и не приемахме нещата на сериозно (или просто не сме искали да са сериозни на този етап).Прегръдки,целувки,но въпреки това за нас всичко беше нещо моментно (хах ... 5-6 месеца ... много моментно е било май :D ).След това аз си смених компанията,той също ... Аз тръгнах с едно момче ... Година след това нещата между мен и тогавашния ми приятел не вървяха и се разделихме :) Тогава съвсем случайно се видяхме с Емо (първата ми истинска любов).Събрахме се цялата стара компания,хванахме колелетата и отидохме до язовира извън града :) Обаче беше адски топло и бирата се стопли ( :o ) Една приятелка предложи аз и Емо да отидем до една чешма за да изстудим бирите :) Отидохме (с мааалко нежелание от моя страна :-D ) и стояхме там около час (проклетите бири така и не се изстудиха :o ).По едно време започнахме да се лигавим,да се пръскаме с вода и .. ХОП!Той ме прегърна,аз се разтопих от кеф,после ме :-) ... Аз естествено не останах назад и също го :-) В този момент дойде едно момче (съученик на вече бившия ми приятел) и ни видя ... Почна да ни базика ... Така де всички ни базикаха :D ,но отново не се решихме на нещо по-сериозно :o Месец по-късно се оправих с М. и бяхме заедно още година ( :o ).Разбрах от моя приятелка,че Емо често й говорел за мен,но все пак реших да продължа напред ... След около още една година отново попаднахме в обща компания ... Пак целувки,пак прегръдки,но за пореден път не се осмелихме да задълбочим връзката си ... Минаха се още около 2 години и ето,че дойде вчерашния ден :) Една приятелка ми се обади да се видим (не се бяхме виждали близо 3 години) ... Излязохме на кафе,после на кръчма :) Тя се обади на нейн приятел да дойде,защото имаше едни кретени,които постоянно ни занимаваха с глупости :) С това момче дойде и Емо ... Цяла вечер си говорихме за миналото :) За купончетата,за лигавите истории и т.н.,но нищо повече :) После ходихме по дискотеките,но на мен не ми беше добре и реших да се прибирам :) Той искаше да ме изпрати,но му казах,че не съм бебе и мога сама.Хванах си едно такси и се прибрах,като преди това му обещах,че другата събота ще стоя повече (а и как да не стоя като в неделя той има Р.Д. и ще го посрещнем в диското ... просто ще е кофти ако се прибера по-рано :? ).Днес сутринта обаче се събудих от тъпата мелодийка "Имаш СМС,дойде ти СМС...." ... Беше от приятелката ми,която ми обясняваше как Емо не спрял да говори за мен,как й обяснил,че още имал чувства към мен ( :shock: ) и нямал търпение да се видим другата събота ( :shock: ) ... Честно казано вече се чудя,какво ще правя в събота :? Направо не ми се мисли,с какви очи ще го погледна след тоя СМС ... А най-интересното е,че всичко започна,когато бяхме 12-13 годишни,а сега сме на 18 г. :shock: (е той е на почти 19 г. вече)

Абе като цяло историята с първата ми истинска любов е нещо като сериала "Дързост и красота" :D

Баси сладкото :-)

3oPuTy
03-22-2009, 14:40
^ Да бе сладко :D
Няколко години живях в този "филм" ... Мисля,че ми стигат ... :-D


Сега само се чудя как ще отида на Р.Д.-то му в събота :o :-o и по-точно как ще се държа с него след като знам,че след всички тези години той още има чувства към мен :(

radinaaa
03-22-2009, 15:14
Вече не искам да се връщам назад в спомените си... Мога да кажа само че наистина ПЪРВАТА любов ръжда не хваща.Особено ако с тази първа любов,си преминал от годините на детството,към годините на зрялостта..Ако с тази любов си имал всякякви моменти:и хубави и лоши, и щастие и разочарование, и усмивки и сълзи.Най-лошото при мен е,че любовта с този човек не е изживяна докрай и че няма начин да се изживее.Малко кофти,но това е :) :( :( Винаги ще помня първата си любов..Каквото и да казвам,каквото и да казват и другите. :smt007 :-# :-# :-# :-# :-#

BigFakeSmile
03-22-2009, 16:48
абе що имам спомен че съм писала скоро в такава тема...нз..сън ли е било..ама едва ли :D :D
ем първата ми любов...запознахме се в аха.бг :D
спомням си как го засяках случайно на главната...никога няма да забравя усмивката му тогава :D
после първата среща...беше райско
от тогава сичко се обърка..имаше тук там щастливи моменти..но мн рядко..
прайше ме на нищо..аз бях глупава..а той отлично знаеше че съм луда по него..не можех да се откажа...беше късно
и така няколко месеца..откраднати целувки..срещи за по няколко минути...няква отвратителна болка секи път като го видя и в същото време огромно щастие..
съсипвах се по него..провалих си живота по всички възможни начини..
сега вече го няма..ако беше тук всичко щеше да е толкова различно..
ама любовта още си я има...един глупав чат с него 1 път седмично не ми стига..но е твърде далеч за друго