PDA

View Full Version : влюбена съм, но не в гаджето



hellooo
03-22-2009, 11:24
попринцип не съм стигала до там да питам разни хора по форумите, но ми е интересно какво ще ми кажете,пък и имам нужда от помощ. такааа.. историята е много объркана.. от година се познавам с един мъж, но от 3 месеца сме заедно. всичко стана на шега, но съм много щастлива с него. от 2седмици не спирам да усещам онова гъделичкащо чувство в корема, което чувстваш когато си влюбен, но не когато погледна в очите на моя приятел, а когато погледна в очите на най- добрият му приятел. какво да правя? чувствам се като на 13. надявам се да ме разберете какво съм писала, защото е малко несвързано.

sadsad
03-22-2009, 12:01
Влюбена си, но не в приятеля си...ами кажи му. Постави се на неговото място. А относно най - добрия му приятел...недей да действаш ведната с него.

vesSynkaa
03-22-2009, 13:09
^ съгласна =)

Iv4eTy
03-22-2009, 13:12
Приказвай с приятеля си. Разделете се, не е честно нито спрямо него нито спрямо теб, да си с него , а да не го обичаш.

hellooo
03-22-2009, 14:00
е да ама аз искам да си запазя отношенията с гаджето ми. просто нз как да го направя. ако говоря ще ме разбере.. все пак мъж на 30год е. но пък когато се съберем компания и съм близо до неговия приятел и губя и ума и дума... сложно е.

sadsad
03-22-2009, 14:25
е да ама аз искам да си запазя отношенията с гаджето ми. просто нз как да го направя. ако говоря ще ме разбере.. все пак мъж на 30год е. но пък когато се съберем компания и съм близо до неговия приятел и губя и ума и дума... сложно е.
Той е на 30...а ти на колко си ?

vesSynkaa
03-22-2009, 15:57
е да ама аз искам да си запазя отношенията с гаджето ми. просто нз как да го направя. ако говоря ще ме разбере.. все пак мъж на 30год е. но пък когато се съберем компания и съм близо до неговия приятел и губя и ума и дума... сложно е.
Добре кфо друго предлагаш?Като нямаш чувства към него вече
се разделяйте..И тфа че е на 30 не значи , че ще те разбере 100%,
има ги всякакви индивиди .. А друго освен да говориш с него не виждам ..
Или искаш да ги въртиш и 2мата?

hellooo
03-22-2009, 16:27
Той е на 30...а ти на колко си ?[/quote]
е аз съм на 18.

hellooo
03-22-2009, 16:29
еми искам да се разделя с него само ако нещата с приятелят му са ми сигурни, пък и др което ме спира е, че ще ми излезне име в квартала.. не че не е излезло вече ама не искам още повече хората да говорят

Cellmate
03-22-2009, 16:32
Той е на 30...а ти на колко си ?
е аз съм на 18.[/quote]

Оу май гад! Евала. Златен медал. Ама 30 е малко бе.. следващия път гледай да е 45+

Bellatrix
03-22-2009, 16:35
Късай и продължавай с друг или сама. Кви са тия простотии, искала да и е сигурно!? Явно не го обичаш тоя дъртака, дето ти е гадже. Късай го, за да не нараняваш него и за да не си губиш времето с човек, когото не обичаш.

GregoryHouse
03-23-2009, 05:26
За приятеля ти...пробвай да да не си толкова...ъъъ...похотлива?па ава? влюбчива?

А за гъделичкащото чувство отиди на ренген...учудващо е какви неща може да глътне човек докато дзяпа готиния приятел на гаджето си.

moneycomeme
03-23-2009, 06:40
...помисли хубаво преди да решиш,каквото и да е :) дотогава,гледай да не излъжеш никого!Какво да ти кажа..любовта не пита,просто идва :) явно нещо ти липсва,за да погледнеш друг,но има и друга възможност-това да е просто чувството на авантюрата и ако се събереш с този мъж всичко да изчезне,тъй като е било само тръпка....така мисля,но хубаво обмисли нещата,преди да предприемеш,каквото и да е било.... :) успех ;]

mickelangelo
03-23-2009, 08:58
много гадна ситуация .. но направи това което сметнеш че искаш .. поне това което зависи от теб

hellooo
03-23-2009, 11:52
някои сте доста мили с мен, други не толкова.. да ви кажа само, че говорих с гаджето си.. казах му всичко.. той ме разбра. пак сме си заедно просто повече той няма да излиза с приятеля си когато и аз съм там и така.. времето ще покаже.

Wrathchild
03-23-2009, 12:28
Просто е - остави приятеля ти. Не сте женени, млада си - какво те задържа? Чувството за вина ли?
Първо, винаги ще има кой да говори за теб. Второ, по-глупава причина от 'ще излезе ли с другия?' няма. Все пак, проблема ще си остане - ще имаш връзка, в която не си щастлива.

AtMosFera
03-23-2009, 12:49
Хахах леле кви сте смешни направо нямам думи.Ами нормално е като повечето сте на по 15-16 години да говорите,че бил дъртак и т.н., ама повярвайте до 3-4 години далеч няма да сте на същото мнение.
А на мацката ще кажа - живота е един и веднъж се живее,така че води се на първо време от желанията и чувсвата си.А пък ако в последствие нещата не се получат...здраве да е, поне ще знаеш ,че си опитала.