PDA

View Full Version : Диета за такъв случай.



zuzimuzi
03-22-2009, 12:03
Така, на някои съм им много позната, на други не. Та за непросветените- 136кг, 162 висока. ( Не се шегувам с това, темат, моля да не бъде заключена ) . Така.. за някои аз съм се регистрирала само да се шегувам с вас и с диетите, е не, не са познали. Едвам успявам да натискам копчетата на клавиатурата с дебелите си ръце .. Такааа... Някой ще ми помогне ли да отслабна, в такъв смисъл да ми дадете една хубава диета за моя случай?

Питайте каквото ви е нужно, за да помагате , вс. ще ви кажа ( ПС, не съм гладна ама много ям и често :( )

kuklichka_bg
03-22-2009, 12:12
:shock: Въврви на лекар той най-добре ще ти каже какво да правиш,а не някой от тук.

SoFarSoG00d
03-22-2009, 13:55
Смятам,че имаш някакво заболяване,най-често при момичетата,това се базира на хормонален дисбаланс,трябва да посетиш ендокринолог,за да се опита да открие какъв е проблема.
След това ти е необходима консултация с диетолог-задължително!
Смятам,че никой от нас не може да ти даде съвет,тъй като не сме лекари.....и никой не е запознат с организма ти и проблемите,предизвикали това състояние.


Надявам се,че темата не е шега....не е хубаво човек да се шегува с подобни неща.

Sissy90
03-22-2009, 15:41
Аз също смятам, че е хубаво първо да отидеш на преглед при ендокринолог, за да установи дали нямаш някакви хормонални смущения. А ако всичко е наред, значи ще можеш да се справиш чрез диета и спорт. Но първо - на лекар.

zvezdichkaaa
03-22-2009, 15:49
Аз пък невярвам да тежиш толкова.Ти трябва да си уникален случай просто... :shock:

akinom
03-22-2009, 16:05
Е, кое е странното в случая?
Майка ми например и тя е горе- долу толкова кг ( макар, че не съм наследила пълнотата :grin: ) , познавам и още мн. други хора с подобно наднормено тегло. Но мама е станала в последствие на обстоятелствата толкова мн кила, понеже като била малка и повръщала и и сложили прекумерна доза глюкоза ..... и така се е стигнало до затлъстяването й. А може и това момиче да е със същия проблем. А може и да е възрастна, но това не е важно. Ако е достатъчно упорита ще се справи, не и трябват никакви лекари и прочие. :)

zvezdichkaaa
03-22-2009, 16:12
Странното е,че не е нормално да тежи толкова едно момиче+това АКО е толкова интересно защо се подиграва с диетите и спами постоянно в такива теми.Значи по този начин се подиграва със собственото си "заболяване" и още нещо на профила си е сложила дебелана на снимки там на "моят профил"-още дебелани.Да,хората понякога се самоиноризират,но в този случай е прекалено,за да е истина!!!!!

zuzimuzi
03-22-2009, 16:17
Добре, реших да ви напиша какво правих днес, и да ми кажете къде греша и какво да коригирам.
Станах, както винаги рано, рано- 7:15 някъде..
Много бях гладна.. изядох 2 чинии ( направо огромни купи си бяха ) със зеленчукови спагети.
Гледах телевизия ( исках да си измия лицето, ама ме мързеше да стана .. :( )
После намерих една шоколадава бонбониера в хладилника и изядох бонбоните вътре .. уж съм на въглехидрати, препоръча ми го една клйощавела ... и нали въглехидрата е чист шоколад.. :-o и така ..
После към 11:00 часа имах урок по БЕЛ.. 2ч. и половина не бях яла, като си тръгна госпожата изядох една тенджера със грах ( ама само грах, имаше и картофи .. )
След това гледах тв-то до 5:00, а преди т'ва бях на компа. Реших да играя на въображаем баскетбол, да се попотя малко, ама не, 30мин скачах кат луда, никакъв резултат. :(
После дойде мама и ми остави някакви ''Райскейкс'' - 356 кал. на 100г. - изядох 3 пакета почти по 140г. всеки... :(
Сега дъвча дърка, а преди това почти цяла кана степ от кайсия.

zvezdichkaaa
03-22-2009, 16:22
Ххаха моля те кажи,че се шегуваш :razz: .Никой ли не вижда,че темата е една ебавка?!Само на мен ли ми се струва невероятно един тийн да яде по една тенджера с грах за обяд?!Земи си дигни малко задника и се поразходи,а не да те мързи да си измиеш очите!То къде ти е грешката,а къде не е?

XENON
03-22-2009, 16:24
ti bazik li si prai6

XENON
03-22-2009, 16:26
p6i mi na skype:stsracingteam ako ne se 6eguva6 6i sa opitam da ti dam saveti

zuzimuzi
03-22-2009, 16:27
Ххаха моля те кажи,че се шегуваш :razz: .Никой ли не вижда,че темата е една ебавка?!Само на мен ли ми се струва невероятно един тийн да яде по една тенджера с грах за обяд?!Земи си дигни малко задника и се поразходи,а не да те мързи да си измиеш очите!То къде ти е грешката,а къде не е?

Защо не? Аз съм си яшна. Остана още малко грах де, не цялата тенджера, но си изядох сравнително голямо количество.

billytalent
03-22-2009, 16:28
p6i mi na skype:stsracingteam ako ne se 6eguva6 6i sa opitam da ti dam saveti

По-добре ги дай тук може и на друг да послужат

blue_ice
03-22-2009, 17:25
абе вие верно ли не виждате, че темата си е чиста ебавка.....това, че тука авторката е по-сериозна не компенсира подигравателните и съркастичните й коментари в предишните теми. Като наистина си с такова сериозно наднормено тегло защо пишеше такива глупости в другите теми за отслабване?!? И все пак ако темата не е просто бъзик (колкото и малко вероятно да е) ти препоръчвам да отидеш на диетолог колкото се може по-бързо, защото килогромите застрашават не само здравето, но и живота ти!

t1n4e7o
03-22-2009, 17:52
ебавка... :razz: :razz: :razz: :razz:

galu6a
03-22-2009, 18:03
мисля ,че най-добре ще ти помогне лекар :)

nesuni
03-23-2009, 06:20
a za6to moderatorite vse o6te ne sa q zaklu4ili :-x .to se vijda 4e se ligavi..vij kakvo prestani s ligotiite ako tolkova iskash da otslabnesh ima 89635 temi za otslabvane v tarsa4kata.....i ako tolkova mnogo qdesh....of vuri go kazvai na nqkoi drug tva kolkoto i da si debel nqma da qdesh tolkova mnogo :-x :-x :-x :-x