PDA

View Full Version : БъРз0о сТяГане..



exclusive__16
03-22-2009, 13:46
Здр..Моля ви даите ми някакви съвети как да си стегне тялото бързо ..имам коремче,а искам да го нямам даите ми съвети какво да ям и какво не и какви упражнения да правя плс....
:(

п.с и без тъпи мнения :( ;)

SoFarSoG00d
03-22-2009, 13:51
Няма бързо стягане,не може ей така 'щрак' и перфектното тяло.За да имаш красиво и стегнато тяло е нужно постоянство в спорта и здравословния хранителен режим.Трябва да забравиш за резки диети с брутално гладуване.
Като за начало започни с по 100 коремни преси на ден и постепенно ги увеличавай ,докато стигнеш до 300,карай колело или вело-каквото имаш възможност и не забравяй да поемаш достатъчно количество течности,които ще помогнат за разбиването на мастните депа в областа на дупето и берата.
Ако искаш цялостно стягане:корем,бедра-препоръчвам ти клякания,те са супер ефикасни.
Но помни-важното е постоянство,а не магическа пръчица за краткотрайни резултати.

Converse333
03-22-2009, 14:11
Дам съгласна съм с горното мнение.Но по 100 коремни преси на ден,след като тя преди това не е спортувала ще й дойдат малко множко.По-добре започни от 10-20...Колкото можеш,докато не се умориш.И постепенно ги увеличавай-не днес 20,утре 30,в другиден 40... Ходи и на фитнес.Там ще ти направят програма и ще можеш да тренираш точно частите на тялото,които искаш. :)

Darkkiss
03-22-2009, 15:07
наркотици

selens
03-22-2009, 15:11
Ако имаш колело карай го 8-) Аз винаги така си стягам тялото от натрупаните килца през зимата :)

LovelyGirl
03-22-2009, 15:57
Бягането е най-добре.То стяга всичко.
Ако имаш възможност ходи на фитнес и спазвай хранителен режим-ограничи до максимус сладко,тестени изделия,пържени храни,снаксове и чипсове.

lolipop1
03-22-2009, 18:03
Няма бързо стягане,не може ей така 'щрак' и перфектното тяло.За да имаш красиво и стегнато тяло е нужно постоянство в спорта и здравословния хранителен режим.Трябва да забравиш за резки диети с брутално гладуване.
Като за начало започни с по 100 коремни преси на ден и постепенно ги увеличавай ,докато стигнеш до 300,карай колело или вело-каквото имаш възможност и не забравяй да поемаш достатъчно количество течности,които ще помогнат за разбиването на мастните депа в областа на дупето и берата.
Ако искаш цялостно стягане:корем,бедра-препоръчвам ти клякания,те са супер ефикасни.
Но помни-важното е постоянство,а не магическа пръчица за краткотрайни резултати.

+1 :)

galu6a
03-22-2009, 18:17
аз залагам на повече разходки бягане и аеробика :)

Mi6inka
03-22-2009, 19:11
наркотици йее страхотен съвет.... :( пффф...
таа.. дам определено коремни преси,много ходене и бягане ..много течности( наблягай на вода и фрешове)... Никакви газирани напитки,намали максимално сладкото ,избягвай тестени изделия...

My6mYLka
03-22-2009, 21:09
бягай или повече върви резултата е видим и коремните преди не ги зб :)

nesuni
03-23-2009, 06:09
koremnite presi sa pulen bokluk.....kato gi spre6 i hooop vsi4ko se vru6ta

summergir1
03-23-2009, 08:16
Няма бързо стягане,не може ей така 'щрак' и перфектното тяло.За да имаш красиво и стегнато тяло е нужно постоянство в спорта и здравословния хранителен режим.Трябва да забравиш за резки диети с брутално гладуване.
Като за начало започни с по 100 коремни преси на ден и постепенно ги увеличавай ,докато стигнеш до 300,карай колело или вело-каквото имаш възможност и не забравяй да поемаш достатъчно количество течности,които ще помогнат за разбиването на мастните депа в областа на дупето и берата.
Ако искаш цялостно стягане:корем,бедра-препоръчвам ти клякания,те са супер ефикасни.
Но помни-важното е постоянство,а не магическа пръчица за краткотрайни резултати.
ооо 300... още малко 500 , какви са тия глупости, достатъчно е по 100 всеки ден, отколкото веднъж 300, да хване мускулна треска и да остави всичко

SoFarSoG00d
03-23-2009, 08:21
Пффф,4е какво са 100 коремни преси,докато ги почнеш и трябва да спреш,нормално е към 300 на ден,а мускулната треска в началото е неизбежна,ако мускулните групи не са тренирани-няма как.

summergir1
03-23-2009, 08:30
Пффф,4е какво са 100 коремни преси,докато ги почнеш и трябва да спреш,нормално е към 300 на ден,а мускулната треска в началото е неизбежна,ако мускулните групи не са тренирани-няма как.
еми нз ... на мен ми се струват много, ако може да ги прави редовно да си ги прави 8-) лошо няма

lolipop1
03-23-2009, 10:18
Слушай сега аз как се справих с този проблем :) И аз до преди година има коремче и започнах да правя коремни преси .. не съм особено съгласна с горните мнения .. по 100 коремни преси за нетрениран човек е много .. ако преди това си тренирала .. нямаш проблеми .. но ако не си започни с 30-40-50 .. зависи .. колкото можеш ... цяла седмица ги прави другата седмица качи с по 10 коремни преди ии така .. може да правиш и 2-3 серии от коремни преси ... а отностно яденето .. недей да правиш диети .. в момента организма ти расте и се нуждае от много витамини .. все пак не яж като свиня ... в умерени количества а за препоручване е все пак да избягваш високо калоричните неща ... трябва постоянство .. ии резултатите ще бъдат налице :)

Slashy
03-23-2009, 13:31
мхм, вярно че не трябва да правиш диети на тая възраст. просто тряя да ограничиш някои храни и повече движение, тва е.
а за коремните преси...не ходя на някъв спрт и тялото ми не е мн тренирано,ама няма никъв проблем да правя по 300 преси на ден. измислям си различни часове с по различен брой коремни преси и готово... :д

Converse333
03-23-2009, 13:37
Лично според мен,ако не е спортувала до сега,неможе да направи 100 коремни преси.Тя 50 няма да може...Просто организма й няма да издържи,а и не е хубаво да се претоварва.Това,че някои парадират с това колко могат да издържат е отделен въпрос. :)

Slashy
03-23-2009, 13:42
е, и аз трудно издържам да направя 50,ама все пак 300 не ги правя наведнъж, а през 2 часа

gacka
03-23-2009, 22:02
I spored men nai-efikasniqt nachin za otslabvane sa narkotici (100%sigoren efekt) a za stqgane nai-dobroto reshenie e sporta,no nikoga ne smesvai narkotici sas sport stava mn losha rabota mnogoo ... 8) 8) 8) :booooomb:

sadsad
03-24-2009, 11:56
Корем - коремни преси ;)

XTREMEFREERIDE
03-24-2009, 14:51
Корем - коремни преси ;)

Ами бедра?!
Талия?!
Кръст?!

Hysteric_Bitch
03-24-2009, 21:28
наркотици


С 10-20 коремни преси няма да стане. Давай яко 400-500 на ден.

И задържай при изправянето без да мърдаш, да почувстваш как те болят мускулите.

dorsichh
03-25-2009, 16:41
започни в началото по-малко,по-малко коремни преси..и така увеличавай всеки ден,тичане,може и лицеви опори,клякания,скачане на въже,наблегни на течностите..яж си нормално [без да се тъпчеш и да ядеш боклуци - като пръчици,натъпкани хамбургери и др.] можеш да се разровиш в интернет,ако искаш да видиш някои допълнителни упражнения :)