PDA

View Full Version : Офффф толкова се ядосвам на себе си !!!!!!!!!!! :@



reAL_TRuth
03-22-2009, 14:08
Искам да ви споделя нещо и да ви помоля за съвет.
Супер много ме е яд на себе си. Направо... де да можех да върна времето назад! :-x Но не мога.
Имах перфектна кожа, но лятото изглежда станах алергична към нещо и ми се бяха появили едни такива пъпчици, които щяха да си минат и без да се мацам с каквото и да е. И те си минаха, но остнаха белези, които адски много ме дразнеха. Не бях свикнала с това и накрая отидох и си купих коректор на Мейбълин.Пълен боклук!!! Пълен! :-x :-x :-x :-x Защото от както почнах да го ползвам започнаха проблемите! През тези месеци се чудех какво поражда появята на тея пъпки. Мислех си за начин на хранене. Не е това. И без това от както се помня не ям сладко. :-x На 18 години съм, така че... не е и от възрастта. Мислех си за хормонален дизбаланс, но не. Ходих по лекари... какво ли не. И никой не можа да ми реши проблема. Докато аз продължавах да използвам тъпия коректор и когато положението наистина стана гадно, започнах да слагам и фон дьо тен! :-x Така ме е яд, защото осъзнах, че точно там е проблемът! Защото точно там където си слагам коректор и прочие, точно там се появяват. Явно съм си запушила порите... и Сега много гадно.
Сега искам да спра да ползвам тоя тъп коректор и фон дьо тена. Честно казано ми иде да ги изхвърля направо в коша за боклук! :-x Само да не си ги бях копувала... трябваше само да изтрая седмица-две... най-много три за да се махнат онея белези, вместо да търся начин да ги приктия, създавайки си такъв гаден проблем! И после се чудя защо нищо не ми действа и те продължават да се появяват. Никакви ексфолианти, никакви кремове, никакви процедури. :-x :-x :-x
Сега се налага да спра да ги ползвам! И не мисля повече да си купувам такива неща. :-x :cry: Незнам даже какъв съвет да искам? Изобщо супер зле се чувствам. Освен и да ви кажа, ако нямате проблеми с кожата, не я тровете с такива неща. Наистина... едно красиво лице си е красиво и без грим. :cry:

SoFarSoG00d
03-22-2009, 14:10
Върви на дерматолог,който ще ти препоръча адекватно лечение,за белези се препоръчва лазерна терапия или дермо-абразио.

galu6a
03-22-2009, 18:31
еми лекар най-добре :)

slim__shadygirl
03-22-2009, 18:40
Ако толкова ти се виждат белезите изхвърли тоя боклук и си купи фон дьо тен на Vichy(който прикрива белезите и не запушва порите,седи естествено) + термалната вода пак на Vichy (ще ти изчисти лицето)
Успех! :)

reAL_TRuth
03-23-2009, 03:41
Ако толкова ти се виждат белезите изхвърли тоя боклук и си купи фон дьо тен на Vichy(който прикрива белезите и не запушва порите,седи естествено) + термалната вода пак на Vichy (ще ти изчисти лицето)
Успех! :) Разбирам, че може и да има козметика от този тип, която да не ми влияе така, но просто не искам повече да си тормозя лицето с тези неща. Ще го преживея да ходя с малко белези. Не е толкова фрапиращо. Пък и не съм само аз...

rusova
03-23-2009, 08:00
еми лекар най-добре :)
+