PDA

View Full Version : Това е въпроса.



cryingeyes
03-22-2009, 14:28
When you can't be with the one who love, will you stay with the one who loves you?

Mоя случей е такъв. Не мога да съм с момчето (бившия ми), което искам по много причини. Превъзмогнах го, вече не плача за него. Приех, че няма да сме заедно или поне не сега. И една вечер, импулсивно тръгнах с момчето, с което си прекарвах страхотно. Имам някакви чувства към него. Но сме много от скоро заедно, за да съм зачеркнала напълно бившия си. А сегашния ми вече ми казва, че ме обича. А аз не го чусвтвам това (заедно сме от 23 дни) и не знам дали ще го обикна. Страх ме е да не го нараня. Таа замислих се, дали няма да е по-лесно, ако скъсам с него и си стоя сама докато напълно забравя бившия. Или да си остана с човека, които ме обича и ме кара да се усмихвам.

HayDeN^^
03-22-2009, 14:34
Моя съвет е определено да останеш с човека ,който те обича и кара да се умихваш дай му шанс ..може скоро да не се намери такъв човек.. а само някви използвачи!

Blab
03-22-2009, 16:15
Егоистична садистка.

Polska
03-22-2009, 16:19
Егоистична съдистка.

И защо да е "егоистична съдистка"? Защото се опитва да бъде щастлива ли? Или защото се опитва да продължи напред? Какво трябва да направи според теб? Да стои и да се депресира, да плаче денонощно по една отминала любов или да му се моли да се върне...

А за авторката: Дай шанс на сегашния си...може и да успее да ти върне любовта. Продължавай напред. :)

BigFakeSmile
03-22-2009, 16:24
остани с него, но много внимавай да не го нараниш..
няма смисъл да късата щом те обича..после ще си кажеш 'Защо бях толкова тъпа...той ме обичаше а аз само щот не съм превъзмогнала оня бившия..'
сега си бъди с него..освен ако не се стигне до момент в който да искаш да крещиш 'Махни сеее искам си бившия..' :D :D
тогава вече може да му кайш чао..
но сега няма смисъл..
П.П аз съм в почти същото положение..искам друг..но понеже няма начин се примирявам с човека който ме обича..и се старая..дори понякога се насилвам...(то и от там идват изневерите :shock: )

Bellatrix
03-22-2009, 16:25
Егоистична садистка.
Честно казано- съгласна съм. За какво тръгваш с някого без поне наистина да искаш да си с него? Кви са тия проби и глупости? Вдъхваш на някого надежда, че има шансове и го правиш щастлив и после сриваш всичко за него... :-o
Моят съвет: Опитай се все пак. Може пък да си щастлива с него малко по-късно, когато загубиш всякакви чувства към бившия.

Blab
03-22-2009, 16:26
Защото в стремежа си на теб да ти е гот, не е честно да заблуждаваш и съответно - нараняваш другиго.;

cryingeyes
03-22-2009, 16:39
Не му вдъхвам съвсем напразни надежди, защото имам чувства към него. Налице се пеперудите в стомаха, когато ми звънне или го видя. Но определено не го обичам- само от 20 и няколко дни сме заедно, как да го обикна толкова бързо. Пък и още изкоренявам чувствата към бившия си. Но може и да си права може и да съм "егоистична съдистка"...

Sebastianek
03-22-2009, 16:46
Егоистична садистка.
damn right! :grin:

ifkataAa
03-22-2009, 17:04
Не мисля, че си съдистка, а още по-малко егоистка.В крайна сметка всеки гледа на него да му е добре, а на теб ти е добре когато някой ти показва, че те обича и е готов на всичко за теб, нали ? Няма страшно, ако той се държи добре към теб и ти напомня за чувствата си ежедневно ( и разбира се, ако е хубав :D ) няма начин да не се влюбиш :)

Blab
03-22-2009, 17:07
^пикла! :)

elsy
03-22-2009, 17:50
Мисля, че няма смисъл да оставаш с това момче, с което си в момента. По-добре сега да го нараниш, отколкото да продължаваш да го баламосваш. И за теб, и за него ще е по-добре. Дай си време.

mickelangelo
03-22-2009, 19:17
Обичай човека който те обича ... не този който те привлича !

evelinka1122
03-22-2009, 19:20
бъди с момчето, което те обича... и което те заслужава... изчакай още малко и то времето ще покаже :)

ThePowerOfLove
03-22-2009, 20:11
Ето затова преди да тръгвам с някого съм сигурна, че съм забравила всеки друг :?
В гадно положение си..
Опитай се наистина да забравиш за бившия! Ако не успееш, то може би няма нужда да лъжеш сегашния си приятел..

GregoryHouse
03-23-2009, 05:11
Егоистична садистка.

Тъп/а идиот/ка. - основателно колкото и твоя коментар

По темата ...защо да не бъдеш може и да те направи щастлива, сори няма как да знаем трябва да рискуваш.

it_ends_tonight_
03-23-2009, 06:26
Егоистична съдистка.

И защо да е "егоистична съдистка"? Защото се опитва да бъде щастлива ли? Или защото се опитва да продължи напред? Какво трябва да направи според теб? Да стои и да се депресира, да плаче денонощно по една отминала любов или да му се моли да се върне...

А за авторката: Дай шанс на сегашния си...може и да успее да ти върне любовта. Продължавай напред. :)

То хубаво да се опитва да бъде щастлива, но трябва ли да наранява нечии чувства, щото най-вероятно точно тва ще се получи между сегашния й приятел, когото не харесва.
Бъдете щастливи, но не за сметка на нечие нещастие.
Щом не изпитваш най-малко привличане към него, няма защо да го лъжеш и да се насилваш...

moneycomeme
03-23-2009, 06:46
...зависи дали можеш...ако си от този тип,които само се самоизмъчват и се чувстват забравени от целия свят-остани с момчето,но според мен по-честно ще е и за теб и за него,ако си разбрала че не можеш да имаш чувства просто да му обясниш как стоят нещата и да останеш сама известно време (но не за да ,,прежалваш ,, бившия си,а за да си чакаш реда)! :)

KimBerLy1912
03-24-2009, 13:50
Клин клин избива... : ))
Остани с него и не го мисли прекалено много,с времето ще забележиш всичките му добри качества...и кой знае...може да хлътнеш по него 8)
Само не се филмирай излишно,и не си казвай всяка 5-та минута "ама щастлива ли съм" , "ама тряя ли така или не" и прочее... : )
Успех :-D

valdesbg
03-25-2009, 05:07
Абе от два стола - на земята ще останеш. Хем така, хем иначе...

Блаб е женския ми вариант, как само ги реже... Добре съм я научил, нали? :)

MoHuTo
03-25-2009, 07:43
Няма нужда да бъдеш с някой, който те обича, само защото не можеш да бъдеш с този, когото искаш. По-добре остани сама, дай си време. Няма смисъл да поддържаш връзка, с човек, който не ти е на сърцето :?

Gary
03-25-2009, 07:56
Какво искаш - ще решиш сама. Аз мога да цитирам френския писател Тристан Бернар: „Любовта е като гъбите. Човек разбира дали е добра или лоша, когато вече е късно.“.